Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by -RoF- »

Samozřejmě že i fullplate může vypadat jako šaty, umožnuje to mechanika? Umožnuje. Umožnuje to měnění šatů? Umožnuje.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by Luelle »

to je tak,když se tvůrce spoléhá na zdravý rozum

a pak musí za chodu tyhle věci řešit,protože tohle by ho opravdu nenapadlo

změna šatů už to dlouho povolovat nebude ;)
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by Bahnak »

hm, osobně zastávám ať zbroj vypadá jako zbroj a šaty jako šaty.
Bikiny totiž asi těžko mají základní AC 8.
Pokud bych mermomoci chtěl ať mé postavě jdou pěkně vidět prsa, tak alespoň oplechovat zbytek těla (něco jako v singlu Ariabeth)
Jen názor, kdož jsi bez miny, hoď kamenem...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by pilnik »

jsem take pro, aby zbroje (vzlast tezke) vypadaly jako zbroje a ne jako saty...nemusi se zrovna jednat o renesancni fullplat, ale jiste ocividne prvky kovove zbroje by to melo nyst....
Obuki - ten vod Škopku
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by wsweetjane »

maku wrote:Fantasy je, když ženská s křídlama chodí po světě a vojede co se hýbe. Nikoliv, když fullplate vypadá jako šaty.
____________________________________________________________

Mě přece nešlo o to že by měla zbroj vypadat jako šaty - i když v prvím dějství NWN má na obrázcích Aribeth opravdu zbroj se suknicí - s šaty...

Navíc do jisté míry je tu i varianta toho že se pod šaty může schovat...:-)
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Post by wsweetjane »

Spíš si myslím že je nelogické že u střední zbroje jsou pěkné hrudníky -štíhlé s výstřihem bez, to bych nechala koňovi....A je jich tam dost - kovových a u těžké zbroje jsou samé hnusné, tlusté a dva které sou holé ?kožené?...Ale je asi pravda že budu mít raději ten obnažený hrudník než ty klasické hrůzy co sou tam na výběr :D :D :D :D
Locked