Page 2 of 2
Posted: 22:52 10. Aug 2007
by Sylmael
Lognem - nevypisuje sa hlaska o chybe v mod_onheartbeat
Logne hrac, v pohode. Hrac presiel cez thaala do svatine = zacalo pravidelne vypisovat chybu v mod_onheartbeat.
Posted: 11:08 11. Aug 2007
by monstera
[quote="Sylmael"]Lognem - nevypisuje sa hlaska o chybe v mod_onheartbeat
Mě se u Ranunkuly vypisuje ta hláška pořád a průběžně otravuje.
Posted: 12:05 11. Aug 2007
by Sylmael
Ak si precitas pozorne este raz co som pisal pred tebou zistis (mozno) ze sa ta chyba zacne objavovat ked niekto logne a vstupi do sveta cez thaala. Certvo po restarte som logol nemal som ziadnu hlasku. A hned nato logol kamos co tvoril novu postavu. Presiel cez thaala a zacalo sa cca kazdych 6s co je heartbeat vlastnost vypisovat chyba too many instruction cize nejake zacyklenie v scripte.
Co keby ste trosku pockali kym to admin opravi?
Posted: 18:25 11. Aug 2007
by jaara
Doufam ze opraveno.
Pro sylma: nebylo to zacykleni ale proste moc dlouho ten skript bezel :/