ztrata run

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

ztrata run

Post by Aznar »

odpojil sem se ze hry v ivory a kdyz sem se chtel znova lognout, tak sem se nejak zaseknul u thaala a prisel sem o runu zvukovych emoci a runu ulozeni :?
dal do hry sem se musel dostat pres thaala, ktery me hodil do chramu...
docela divny, hlavne ty runy by se mi hodily zpatky :?
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Post by Aznar »

skript nw_c2_default2, OID: 800102ee, Tag: NW_GYPSY004, CHYBA: PŘÍLIŠ MNOHO INSTRUKCI


a v chramu mi to ted pise tohle
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Post by Istvan »

citace z novinek

"*emoce zvuku integrovany do emocni hulky
*runa ulozeni integrovana do duse bytosti - postava se ulozi ihned po aktivovani predmetu - neni ale nutno delat

*upravy kouzel:
-Zaklep:
hod je 5+lvl+d20 >= DC otevreni

-Najdi pasti:
Nalezeni 10+lvl+d20 >= DC nalezeni
Odstraneni: 5+lvl+d20 >= DC odstraneni

-ohniva zbran/temny ohen
dava bonus ke zraneni 1d4/1d6+1/2lvlu sesilatele (do maxima +10)

*summon z knihy summonu zustava vybrany i po restartu"
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Post by Aznar »

Istvan wrote:citace z novinek

"*emoce zvuku integrovany do emocni hulky
*runa ulozeni integrovana do duse bytosti - postava se ulozi ihned po aktivovani predmetu - neni ale nutno delat

*upravy kouzel:
-Zaklep:
hod je 5+lvl+d20 >= DC otevreni

-Najdi pasti:
Nalezeni 10+lvl+d20 >= DC nalezeni
Odstraneni: 5+lvl+d20 >= DC odstraneni

-ohniva zbran/temny ohen
dava bonus ke zraneni 1d4/1d6+1/2lvlu sesilatele (do maxima +10)

*summon z knihy summonu zustava vybrany i po restartu"
aha, sry, to sem prehlidnul :oops:
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Post by photter »

no, něco je tam špatně
já se objevil taky tam, runy zmizely a postava tam stála jak tvrdý Y, na Thala sem klikat nechtěl, tak sem relognul, pak mě to hodilo správně do lokace ale od tý doby dostávám s heartbeatem hlášku :

Script mod_onheartbeat, OID: 80000000, Tag: ,ERROR: TOO MANY INSTRUCTIONS

edit: a kromě toho dostávám na heartbeatu hlášku o stavu únavy

edit 2: hmm, planej poplach, po sesednutí a nasednutí na koně to přestalo

edit 3: přestalo to jenom dočasně, už to vyhazuje zase
Last edited by photter on 12:33 10. Aug 2007, edited 1 time in total.
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

photter wrote:edit: a kromě toho dostávám na heartbeatu hlášku o stavu únavy
edit 2: hmm, planej poplach, po sesednutí a nasednutí na koně to přestalo
Asi byl srdecne unaveny ten tvuj srdecny ponik. :P

edit: ale na ty zmeny jsem zvedav - zvlaste to ukladani summonu.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Post by Krata »

Po připojení sem chvíli čekal u Thala, když se chvíli nic nedělo šel sem s nim pokecat, po tom co mi oznámil že mě hodí do chrámu kde mám svázanou duši (Thalova svatyně u Ivory) sem se objevil v podsvětí.. což se mé postavy dost dotklo když je Thal její bůh :)

když sem se naposled odpojoval byl sem v pokoji u Krkovičky
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Krata wrote:Po připojení sem chvíli čekal u Thala, když se chvíli nic nedělo šel sem s nim pokecat, po tom co mi oznámil že mě hodí do chrámu kde mám svázanou duši (Thalova svatyně u Ivory) sem se objevil v podsvětí.. což se mé postavy dost dotklo když je Thal její bůh :)
Asi se Thal konecne domakl o pravych schopnostech toho maleho v dlouhem plasti... To vis, musis si vybirat ponekud shovivavejsi nebeske patrony... :D
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Post by Hassan »

Tak to ja jsem se tam taky zasek u Thala ale kliknul jsem na nej a me hodil do chramu v pohode akorat mi tam ta hlasky toho chybnyho skriptu vyskakuje taky :wink:
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Jo, chybna hlaska spojena s Heartbeat je u Liua taky.
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Ta heartbeat hlaska sa vypisuje kazdemu. Je to totiz modulova hlaska vztahujuca sa na kazdeho hraca bez vinimky.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by igor »

Sylmael wrote:Ta heartbeat hlaska sa vypisuje kazdemu. Je to totiz modulova hlaska vztahujuca sa na kazdeho hraca bez vinimky.
jj mě to tam taky psalo, můžu potvrdit :roll: :lol:
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Post by jaara »

vypisuje se stale?
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Post by Hassan »

Zda se ze uz je to v poradku!Po pripojeni uz nic nevyskakuje :wink:
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Post by photter »

vypisuje ale ne furt
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Locked