XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Zlobři - vzhledem ke své síle rozhodně nejsou dostatečně oceněni
Hnědý medvě vs. Skalní medvěd - hnědý medvěd je silnější než skalní, přesto je za něho méně xp než za skalního medvěda který je slabší, tyto dvě hodnoty navrhuji prohodit
Hnědý medvě vs. Skalní medvěd - hnědý medvěd je silnější než skalní, přesto je za něho méně xp než za skalního medvěda který je slabší, tyto dvě hodnoty navrhuji prohodit
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
ty mědvědi se tu řešili, obecně jde o to že ten hnědák nezapíná power tack, ale skalák jo takže skalní je silnější ale díky power atack má menčí AC a tudíž ho snáz udolášPrasokralik wrote:Zlobři - vzhledem ke své síle rozhodně nejsou dostatečně oceněni
Hnědý medvě vs. Skalní medvěd - hnědý medvěd je silnější než skalní, přesto je za něho méně xp než za skalního medvěda který je slabší, tyto dvě hodnoty navrhuji prohodit
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
tak to se pleteš, skalní medvěd nezapíná power attack, má menší obranné číslo a má méně životů než hnědý medvědMobill wrote:ty mědvědi se tu řešili, obecně jde o to že ten hnědák nezapíná power tack, ale skalák jo takže skalní je silnější ale díky power atack má menčí AC a tudíž ho snáz udolášPrasokralik wrote:Zlobři - vzhledem ke své síle rozhodně nejsou dostatečně oceněni
Hnědý medvě vs. Skalní medvěd - hnědý medvěd je silnější než skalní, přesto je za něho méně xp než za skalního medvěda který je slabší, tyto dvě hodnoty navrhuji prohodit
mám ale pocit že xp jsou mu už lehce sražené takže vše v pořádku
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Trochu jsem si hrál s brouky v doupěti brouků ohniváků a přijdou mi v pořádku, jen DC na přehození jejich choroby se mi zdá nízké. Zatím pokaždé když mě infikovali jsem pak snížení abilit přehodil protože DC mají jen 13
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Tam je problém, že choroby mají pevně dané DC, stejně jako pohledy, plivance atd.
Vedoucí týmu Thalie
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Navíc pokud máš postavu, která nemá fort. jako primary save, tak to neni až taková sranda - z vlastní zkušenosti 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
má postavu která má fort jako main jen u cca poloviny vých levelů a navíc nemám zázračnou odolnost, ale tak pokud je to v pořádku, jsme jen rád, protože tím se pro mne choroba stává celkem srandou (a možná ji pak ještě roznesu mezi nějaké sukně, když budu jen bacilonosič)kucik wrote:Navíc pokud máš postavu, která nemá fort. jako primary save, tak to neni až taková sranda - z vlastní zkušenosti
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Lední medvědi v průchodu horou i s bossem - obtížnost proti prastarým vlkům
dvojnásobná, Xp poloviční a trofej taky...
dvojnásobná, Xp poloviční a trofej taky...
Last edited by Silvaner01 on 03:04 11. Dec 2010, edited 1 time in total.
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
U Urgolda jsem našel podoně jako u Mozkomorů jednu truhlu s DC 19 a druhou s DC 49
A ta bestie z Hlubin co tam je, nevím jestli je nejšťastnější že se pořád dokolečka spawnuje dokud neumře nekromant, dalo by se na ní takhle lsušně vyexpit, není moc těžká, DC na strach má malé a jsou za ní relativně slušné expíky.
A ta bestie z Hlubin co tam je, nevím jestli je nejšťastnější že se pořád dokolečka spawnuje dokud neumře nekromant, dalo by se na ní takhle lsušně vyexpit, není moc těžká, DC na strach má malé a jsou za ní relativně slušné expíky.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
A přesto dokáže řádně zatopit
Včera sem u Urgolda měl DC 51 a 52. Spíš mě napadá, jestli to nezamyká nějaký škodolibý pc zloděj, protže to by pak vyvětlovalo ty vysoké DC
Včera sem u Urgolda měl DC 51 a 52. Spíš mě napadá, jestli to nezamyká nějaký škodolibý pc zloděj, protže to by pak vyvětlovalo ty vysoké DC
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Nemůže to zamknout škodolibý zloděj, protože aby se tam dostal, musí zabít urgolda a s novým spawnem urgolda je nový psawn truhel
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Karatha - stoky pod přístavem
(npc Zelený hlen) Nejde zabít, má velice velkou redukci. Můj summon s dmg 1-8 + 4 +1k6 + 1sečny - byl jsem tam asi 3minuty, řezal ho a ani ho nezranil, pak jsem to vzdal
Beldská skaliska - jižní cíp
(npc troglodyt) Velké pohlcení, ab taky celkem slušné a je za něj 2 nebo 8experience
EDIT: K tomu hlenu, byly tam dva. Jednoho ten summon zabil hned, toho druhýho se snažil zabít kolem 3real minut, pak jsem to vzdal, když jsem viděl výpis a tam jen samej zásah, zásah, zásah a dmg žádnej.
(npc Zelený hlen) Nejde zabít, má velice velkou redukci. Můj summon s dmg 1-8 + 4 +1k6 + 1sečny - byl jsem tam asi 3minuty, řezal ho a ani ho nezranil, pak jsem to vzdal
Beldská skaliska - jižní cíp
(npc troglodyt) Velké pohlcení, ab taky celkem slušné a je za něj 2 nebo 8experience
EDIT: K tomu hlenu, byly tam dva. Jednoho ten summon zabil hned, toho druhýho se snažil zabít kolem 3real minut, pak jsem to vzdal, když jsem viděl výpis a tam jen samej zásah, zásah, zásah a dmg žádnej.
Last edited by -speck- on 01:07 18. Dec 2010, edited 1 time in total.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Mno nevim, prave dnes jsem zabil dva zelene hleny pod zapadni branou uplne normalne, prisel mi stejny jako sliz. A vlastne jsem ve stokach nepotkal nic co nejde zabit-speck- wrote:Karatha - stoky pod přístavem
(npc Zelený hlen) Nejde zabít, má velice velkou redukci. Můj summon s dmg 1-8 + 4 +1k6 + 1sečny - byl jsem tam asi 3minuty, řezal ho a ani ho nezranil, pak jsem to vzdal
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Tyhle hleny jsme v podtemnu taky potkali a jako bojovnik nekde kolem 7lvl jsem se nechytal, ale klericka na cca 3lvl to byla schopna zranit (ale nemela dost kouzel na sesmazeni).
Nevidim jediny duvod, proc by vse melo jit snadno zabit a hlavne vsemi zpusoby. Osobne to povazuju spis za plus, docela dobre jsme si pak kolem toho zaerpili a jeste erpit budeme.
Nevidim jediny duvod, proc by vse melo jit snadno zabit a hlavne vsemi zpusoby. Osobne to povazuju spis za plus, docela dobre jsme si pak kolem toho zaerpili a jeste erpit budeme.
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Né všechno se dá rozmlátit fyzickými zraněními. tyhle valící se soply stačí sesmahnout nějakým elementem nebo mít bonus vylepšení +1-speck- wrote:Karatha - stoky pod přístavem
(npc Zelený hlen) Nejde zabít, má velice velkou redukci. Můj summon s dmg 1-8 + 4 +1k6 + 1sečny - byl jsem tam asi 3minuty, řezal ho a ani ho nezranil, pak jsem to vzdal
Beldská skaliska - jižní cíp
(npc troglodyt) Velké pohlcení, ab taky celkem slušné a je za něj 2 nebo 8experience
EDIT: K tomu hlenu, byly tam dva. Jednoho ten summon zabil hned, toho druhýho se snažil zabít kolem 3real minut, pak jsem to vzdal, když jsem viděl výpis a tam jen samej zásah, zásah, zásah a dmg žádnej.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC