Page 2 of 10
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 04:55 08. Dec 2010
by Prasokralik
Zlobři - vzhledem ke své síle rozhodně nejsou dostatečně oceněni
Hnědý medvě vs. Skalní medvěd - hnědý medvěd je silnější než skalní, přesto je za něho méně xp než za skalního medvěda který je slabší, tyto dvě hodnoty navrhuji prohodit
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 19:58 08. Dec 2010
by Mobill
Prasokralik wrote:Zlobři - vzhledem ke své síle rozhodně nejsou dostatečně oceněni
Hnědý medvě vs. Skalní medvěd - hnědý medvěd je silnější než skalní, přesto je za něho méně xp než za skalního medvěda který je slabší, tyto dvě hodnoty navrhuji prohodit
ty mědvědi se tu řešili, obecně jde o to že ten hnědák nezapíná power tack, ale skalák jo takže skalní je silnější ale díky power atack má menčí AC a tudíž ho snáz udoláš

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 05:10 09. Dec 2010
by Prasokralik
Mobill wrote:Prasokralik wrote:Zlobři - vzhledem ke své síle rozhodně nejsou dostatečně oceněni
Hnědý medvě vs. Skalní medvěd - hnědý medvěd je silnější než skalní, přesto je za něho méně xp než za skalního medvěda který je slabší, tyto dvě hodnoty navrhuji prohodit
ty mědvědi se tu řešili, obecně jde o to že ten hnědák nezapíná power tack, ale skalák jo takže skalní je silnější ale díky power atack má menčí AC a tudíž ho snáz udoláš

tak to se pleteš, skalní medvěd nezapíná power attack, má menší obranné číslo a má méně životů než hnědý medvěd
mám ale pocit že xp jsou mu už lehce sražené takže vše v pořádku
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 14:24 10. Dec 2010
by Prasokralik
Trochu jsem si hrál s brouky v doupěti brouků ohniváků a přijdou mi v pořádku, jen DC na přehození jejich choroby se mi zdá nízké. Zatím pokaždé když mě infikovali jsem pak snížení abilit přehodil protože DC mají jen 13
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 14:25 10. Dec 2010
by Rejty
Tam je problém, že choroby mají pevně dané DC, stejně jako pohledy, plivance atd.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 14:40 10. Dec 2010
by kucik
Navíc pokud máš postavu, která nemá fort. jako primary save, tak to neni až taková sranda - z vlastní zkušenosti

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 14:56 10. Dec 2010
by Prasokralik
kucik wrote:Navíc pokud máš postavu, která nemá fort. jako primary save, tak to neni až taková sranda - z vlastní zkušenosti

má postavu která má fort jako main jen u cca poloviny vých levelů a navíc nemám zázračnou odolnost, ale tak pokud je to v pořádku, jsme jen rád, protože tím se pro mne choroba stává celkem srandou (a možná ji pak ještě roznesu mezi nějaké sukně, když budu jen bacilonosič)
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 15:38 10. Dec 2010
by Silvaner01
Lední medvědi v průchodu horou i s bossem - obtížnost proti prastarým vlkům
dvojnásobná, Xp poloviční a trofej taky...
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 16:32 10. Dec 2010
by Prasokralik
U Urgolda jsem našel podoně jako u Mozkomorů jednu truhlu s DC 19 a druhou s DC 49
A ta bestie z Hlubin co tam je, nevím jestli je nejšťastnější že se pořád dokolečka spawnuje dokud neumře nekromant, dalo by se na ní takhle lsušně vyexpit, není moc těžká, DC na strach má malé a jsou za ní relativně slušné expíky.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 16:56 10. Dec 2010
by Grunk-k
A přesto dokáže řádně zatopit
Včera sem u Urgolda měl DC 51 a 52. Spíš mě napadá, jestli to nezamyká nějaký škodolibý pc zloděj, protže to by pak vyvětlovalo ty vysoké DC

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 17:13 10. Dec 2010
by Prasokralik
Nemůže to zamknout škodolibý zloděj, protože aby se tam dostal, musí zabít urgolda a s novým spawnem urgolda je nový psawn truhel
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 00:21 18. Dec 2010
by -speck-
Karatha - stoky pod přístavem
(npc Zelený hlen) Nejde zabít, má velice velkou redukci. Můj summon s dmg 1-8 + 4 +1k6 + 1sečny - byl jsem tam asi 3minuty, řezal ho a ani ho nezranil, pak jsem to vzdal
Beldská skaliska - jižní cíp
(npc troglodyt) Velké pohlcení, ab taky celkem slušné a je za něj 2 nebo 8experience
EDIT: K tomu hlenu, byly tam dva. Jednoho ten summon zabil hned, toho druhýho se snažil zabít kolem 3real minut, pak jsem to vzdal, když jsem viděl výpis a tam jen samej zásah, zásah, zásah a dmg žádnej.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 00:38 18. Dec 2010
by Tashara
-speck- wrote:Karatha - stoky pod přístavem
(npc Zelený hlen) Nejde zabít, má velice velkou redukci. Můj summon s dmg 1-8 + 4 +1k6 + 1sečny - byl jsem tam asi 3minuty, řezal ho a ani ho nezranil, pak jsem to vzdal
Mno nevim, prave dnes jsem zabil dva zelene hleny pod zapadni branou uplne normalne, prisel mi stejny jako sliz. A vlastne jsem ve stokach nepotkal nic co nejde zabit
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 01:32 18. Dec 2010
by Woxa
Tyhle hleny jsme v podtemnu taky potkali a jako bojovnik nekde kolem 7lvl jsem se nechytal, ale klericka na cca 3lvl to byla schopna zranit (ale nemela dost kouzel na sesmazeni).
Nevidim jediny duvod, proc by vse melo jit snadno zabit a hlavne vsemi zpusoby. Osobne to povazuju spis za plus, docela dobre jsme si pak kolem toho zaerpili a jeste erpit budeme.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 01:35 18. Dec 2010
by zachy
-speck- wrote:Karatha - stoky pod přístavem
(npc Zelený hlen) Nejde zabít, má velice velkou redukci. Můj summon s dmg 1-8 + 4 +1k6 + 1sečny - byl jsem tam asi 3minuty, řezal ho a ani ho nezranil, pak jsem to vzdal
Beldská skaliska - jižní cíp
(npc troglodyt) Velké pohlcení, ab taky celkem slušné a je za něj 2 nebo 8experience
EDIT: K tomu hlenu, byly tam dva. Jednoho ten summon zabil hned, toho druhýho se snažil zabít kolem 3real minut, pak jsem to vzdal, když jsem viděl výpis a tam jen samej zásah, zásah, zásah a dmg žádnej.
Né všechno se dá rozmlátit fyzickými zraněními. tyhle valící se soply stačí sesmahnout nějakým elementem nebo mít bonus vylepšení +1