Stížnost na DM adepta de Aers
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Tak to pozor DG, já nikomu o pomoc nevolal. Po tom, co jsme poslal dopis, byl Seraph mrtvej a zpacifikovanej, takže tam žádný problém nebyl. Ono, ikdyž vlastně jsem to já, žejo, takže proč ještě ze mě nakonec neudělat toho špatného.
EDIT: Stýská se mi po tý době, kdy tady DMkoval Gorr, Kraťa a jim podobní, takový DMka který znali podstatu zkratky RP a ne jen machrovali na ostatní. Oni hráli, dnešní vládnou, to je bohužel pravda. Tím neurážím, jen konstatuju fakt jak ho vidím já a nejsem sám.
EDIT: Stýská se mi po tý době, kdy tady DMkoval Gorr, Kraťa a jim podobní, takový DMka který znali podstatu zkratky RP a ne jen machrovali na ostatní. Oni hráli, dnešní vládnou, to je bohužel pravda. Tím neurážím, jen konstatuju fakt jak ho vidím já a nejsem sám.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Kdybys "poslal sokola" v nebezpečné situaci, o trestu by se nijak nedebatovalo, prostě bych vám ho udělil (samozřejmě s možností odvolání k Rejtymu).
Vzhledem k tomu, že chybí "nebezpečnost", o tom Tým bude jednat. Porušení to je, otázkou je jestli vyžaduje trest. Každopádně už budete mít jasno propříště.
A je mi jedno, o koho se jedná, jestli jsi to ty, nebo někdo jiný. Nářky o "zasednutí si" nebo "hraní na otloukánka" na mne nemají žádný účinek - ani pozitivní, ani negativní.
Jestli se ti zdejší svět nelíbí, máš vždycky volbu hrát někde jinde - vím, že je to otřepané klišé, ale není to o nic míň pravda.
Vzhledem k tomu, že chybí "nebezpečnost", o tom Tým bude jednat. Porušení to je, otázkou je jestli vyžaduje trest. Každopádně už budete mít jasno propříště.
A je mi jedno, o koho se jedná, jestli jsi to ty, nebo někdo jiný. Nářky o "zasednutí si" nebo "hraní na otloukánka" na mne nemají žádný účinek - ani pozitivní, ani negativní.
Jestli se ti zdejší svět nelíbí, máš vždycky volbu hrát někde jinde - vím, že je to otřepané klišé, ale není to o nic míň pravda.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Napíšu jen jedinej příspěvek, protože počátku jsem se zůčasnil taky.
Fallione, bez urážky ale to co hraješ je akorát překrucování a hraní jakéhosi RP tak aby se ti to hodilo do krámu. Křídla schovávat pod plášť, indentifikovat postavy podle chůze a posílání holubů postavě, která je uplně někde mimo o které tvuj pták nemůže mít potuchy. Navíc pochybuju že jsi dal ten čas tvému mazlíčku aby obletěl těch X lokací a nedej bože pokud byla cílová postava někde v interiéru.
Zkus vyndat hlavu z krabice a vnímat hru jinak než se ti to hodí.
Fallione, bez urážky ale to co hraješ je akorát překrucování a hraní jakéhosi RP tak aby se ti to hodilo do krámu. Křídla schovávat pod plášť, indentifikovat postavy podle chůze a posílání holubů postavě, která je uplně někde mimo o které tvuj pták nemůže mít potuchy. Navíc pochybuju že jsi dal ten čas tvému mazlíčku aby obletěl těch X lokací a nedej bože pokud byla cílová postava někde v interiéru.
Zkus vyndat hlavu z krabice a vnímat hru jinak než se ti to hodí.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Ehm, kdo podle tebe poznává postavy podle toho, jak hodí?
To, že můj výrok o tom, že schovám křídla byl zkroucen tak, aby se hodil do karet dotyčnému DM, tak o tom ani nebudu mluvit, napsal jsem jak to bylo.
To, že do mě všichni teď pujdete, jak jsem špatnej a tak, aby jste náhodou neztratili svojí pozici, supervlezdoprdelků, mě vážně taky ani trochu netrápí.
Takže děkuji a nashledanou, tady se nic vyřešit nedá, proto poprosim o uzamknutí topicu, než se to zvrhne v nějakej šílenej flame.
To, že můj výrok o tom, že schovám křídla byl zkroucen tak, aby se hodil do karet dotyčnému DM, tak o tom ani nebudu mluvit, napsal jsem jak to bylo.
To, že do mě všichni teď pujdete, jak jsem špatnej a tak, aby jste náhodou neztratili svojí pozici, supervlezdoprdelků, mě vážně taky ani trochu netrápí.
Takže děkuji a nashledanou, tady se nic vyřešit nedá, proto poprosim o uzamknutí topicu, než se to zvrhne v nějakej šílenej flame.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Gardistovy musis hodne podlejzat kdyz po nem neco chces:D zvlaste pivko po sluzbe funguje jako dobry argument pro to aby udelal to co chces...mam vozkousene...
Jinak rytire usvitu abys pohledal:D Zda se mi ze jaksi paladini vymreli....za posledni dobu sem videl jen desmonda a zadneho jineho....
Jinak rytire usvitu abys pohledal:D Zda se mi ze jaksi paladini vymreli....za posledni dobu sem videl jen desmonda a zadneho jineho....
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Já už se k tomuhle víckrát vyjadřovat nebudu. Prostě si počkám na trest, a uvidím jak to dopadne (doufám akorát že za tohle nebude nějaký trest vyšší kategorie.
=============
Seart
Seart
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
přesunuto do Flames.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Asi tak jako tys byl voják a zmlátils mě. Pak na moji otazku tellem ze existuji kostky a ze moje postava ma nejakou silu si napsal: Ja zabil draka, takze jsem daleko silnejsi.Czech_Luthor wrote: Že jenom proto, že má DM post, tak je bůh a ostatní se mu budou podrobovat, jinak skončej nadobro.
Vim je to pres rok zpátky, co tím chci říci, proč si stěžuješ na něco co sám děláš?
Ps. Naprosto souhlasím s tím co psal tao kan
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Ehm promin, ale myslíš že máš šanci, přehodit na nějakém druhém lvl silou postavu, která je přes epic? Tak se prober
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Klidně může proč ne? Záleží na hodu a záleží na bonusu k síle. lvl by se do tohoto neměl vůbec brát.Czech_Luthor wrote:Ehm promin, ale myslíš že máš šanci, přehodit na nějakém druhém lvl silou postavu, která je přes epic? Tak se prober
OT: Někdo tu psal, že gardisti jsou žoldáci. Může se tiefling stát gardistou?
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
zachy wrote: OT: Někdo tu psal, že gardisti jsou žoldáci. Může se tiefling stát gardistou?
(viz. Pravidla pro hru v gildách a hráčských uskupeních)V první řadě je třeba říci, že většina současných gild už nebude gildami hráčskými, ale tzv. 'pozaďovými uskupeními', tedy organizacemi NPC, zakotvenými v reáliích světa. Typickým příkladem jsou Rytíři Úsvitu, Královská garda nebo Karathská stráž, což jsou organizace, které existují nezávisle na vůli PC a prakticky žádná běžná akce PC je nemůže ze hry odstranit (může však samozřejmě vyvolat interakci, např. je naštvat) bez souhlasu HDM (zkratka pro Hlavního DM. Souhlas Hlavního DM může být nahrazen souhlasem Vedoucího Týmu, souhlasem jiné pověřené osoby v Týmu či souhlasem Týmu jako celku).
Nepodávejte tedy za své postavy žádost o přijetí k těmto organizacím. Taková věc vyžaduje aby se vám DM věnoval osobně, zabírá mu to mnoho času a výsledek je obvykle nijaký - jedna postava toho samo mnoho ve hře nevyprodukuje. Spíše založte uskupení sympatizující s cíli této organizace a snažte se hráčskou aktivitou aby si vás povšimla, potom s vámi může navázat kontakt sama.
Jinými slovy, nebudou už přijímány postavy přímo k Rytířům Úsvitu, Azurové věži a k dalším NPC uskupením, nýbrž hráči sami musí vyvinout aktivitu, která je může dostat do kontaktu s dotyčnou organizací.
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
fali ja bych se ti taky vysmat ze si vesnican
a co
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
A tohle mělo znamenat jako co ..? To nějak vyřeší tenhle flames nebo jen takové přihození dřívka do ohínku ..?sendys wrote:fali ja bych se ti taky vysmat ze si vesnicana co
=============
Seart
Seart
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
ja rad peklo jjinak videl jsem hodne hodne spatnyho RP u par lidi jeden z nich si byl ty sevy druhej sem byl ja
treti nebudu dal jmenovat nechci nikoho urazet i kdyz to delam rad:)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Stížnost na DM adepta de Aers
Jo jasně , když si to myslíš , tak tě nechám , nebudu ti kazit tu radost , že je někdo horší jak ty ...sendys wrote:ja rad peklo jjinak videl jsem hodne hodne spatnyho RP u par lidi jeden z nich si byl ty sevy druhej sem byl jatreti nebudu dal jmenovat nechci nikoho urazet i kdyz to delam rad:)
=============
Seart
Seart