Page 2 of 2

Re: Jednotky na Thalii

Posted: 12:40 28. Apr 2011
by -RoF-
Ok díkas ;)

Re: Jednotky na Thalii

Posted: 20:01 28. Apr 2011
by Thuereg
-RoF- wrote:
Thuereg wrote:
-RoF- wrote:Fajn díkas ;).

jinak jo to tavení kovu podle barvy ano.
Jen tao kane nevím jestli by to hořelo, spíš by to začalo vřít a vypařovat se. :wink:
Železo opravdu hoří:) vypadá podobně jako prskavka, ale je to chvíle kdy ti kov hoří, až pak se začíná tavit.
A nehoří spíš ty prvky v železe obsažené? Síra a tak? :roll:
Tak to mužeš brát. Já to neberu z pohledu chemika, ale kováře. :mrgreen:
Btw hoří co já vim to železo. Síra a podobně ti z toho vyhoří mnohem dřív. Ono to pak vypadá jako prskavka, používá se to např při sváření ve vohni, protože kov je v tu chvíli na pomezí tavení a kovatelnosti a dvě vsrtvy se ti tak skujou dokupy. Doslova.