Re: Jednotky na Thalii
Posted: 12:40 28. Apr 2011
Ok díkas 
Tak to mužeš brát. Já to neberu z pohledu chemika, ale kováře.-RoF- wrote:A nehoří spíš ty prvky v železe obsažené? Síra a tak?Thuereg wrote:Železo opravdu hoří:) vypadá podobně jako prskavka, ale je to chvíle kdy ti kov hoří, až pak se začíná tavit.-RoF- wrote:Fajn díkas.
jinak jo to tavení kovu podle barvy ano.
Jen tao kane nevím jestli by to hořelo, spíš by to začalo vřít a vypařovat se.