Paladin

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Pro nováčky a začátečníky

Post by Prasokralik »

Sigil wrote:Predevsim jsem zastance klasickych archetypu cili dualwield rapierista ci paladin s lukem (WTF coward paladin) pro me nepripada v uvahu (i kdyz velmi dekuji za nastineni dalsiho hratelneho pala buildu). Jako klasicky shield+sword plechovka mi pripada dost slaby, 2h GS je nobrainer s jeho buffy na +dmg a malym armorem.
Tady souhlasím. Paladin má mít pořádnej VOBOURUČÁK a hnát se s řevem svého boha na nepřítele (popřípadě je nabírat ve stylu SPARTAAAA na štít)
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Paladin

Post by Alvarion »

Určitě si myslím, že možnost kombinovat paladina s champion of thorm nebo i válečníkem by znamenalo zlepšení tohoto buildu na úroveń jiných rozumných buildů. Rozhodněby nebyl nějak přehnaně silnej.
Nevadilo by mi ani , aby paladin měl nějakou další výhodu, řekněme +2 do charismy na 21 lvl (epický paladin) .
User avatar
Ikstremist
Měšťan
Posts: 163
Joined: 04:34 21. Mar 2010
Location: Psychedelict
Contact:

Re: Paladin

Post by Ikstremist »

A hlavně by snad přibylo dobráků na serveru. Momentálně je tam 80% zla a 5% dobra.
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER

Laelaan Caana
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Paladin

Post by Nalkanar »

Tak ono i politický systém povrchu to trošku narušuje.. to není jen o buildování, aby byly dobré postavy :roll:

EDIT: a jistí inkvizitoři, kteří se serou do jiných natolik, že bych už kvůli tomu asi nikoho z "církve světla" nehrál
Last edited by Nalkanar on 14:26 08. Sep 2011, edited 1 time in total.
.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Paladin

Post by Derken- »

Ikstremist wrote:A hlavně by snad přibylo dobráků na serveru. Momentálně je tam 80% zla a 5% dobra.

:?: :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Paladin je z pohledu PB nevyužitelný. V mnoha směrech ho pojede ve všem spousta jiných buildů. Už jsme to tu kdysi psali s prasokrálikem, že kdyby se odemkla možnost kombinovat paladin/ něco(krom mnicha), tak nevzniknou žádné přímo IMBA postavy.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Ikstremist
Měšťan
Posts: 163
Joined: 04:34 21. Mar 2010
Location: Psychedelict
Contact:

Re: Paladin

Post by Ikstremist »

Derken- wrote:
Ikstremist wrote:A hlavně by snad přibylo dobráků na serveru. Momentálně je tam 80% zla a 5% dobra.
:?: :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vylez nahoru Derkene, já ti to milerád ukážu.
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER

Laelaan Caana
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Paladin

Post by Prasokralik »

Já bych z paladina udělal prestižku. S krutými požadavky aby si to jisté classy prostě vzít nemohly (ano, halvně vy, sorcky).

Například disciplína 10, bab 10, heavy armor proficiency, martial weapons proficiency, moudrost 14. A je pořešíno.

Například takový blackguard je v podstatě to samé co paladin, jen slabší verze. Co ho dělá silným? Multiclass s bardem.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Paladin

Post by Alvarion »

Osobně bych se přikláněl k tomu nepovolovat ani kombinaci paladin sorceror. pak je vše ostatní OK.
User avatar
Ikstremist
Měšťan
Posts: 163
Joined: 04:34 21. Mar 2010
Location: Psychedelict
Contact:

Re: Paladin

Post by Ikstremist »

Alvarion wrote:Osobně bych se přikláněl k tomu nepovolovat ani kombinaci paladin sorceror. pak je vše ostatní OK.
Juchů, že se těším na paladin/bard! :lol:
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER

Laelaan Caana
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Paladin

Post by Prasokralik »

Ikstremist wrote:
Alvarion wrote:Osobně bych se přikláněl k tomu nepovolovat ani kombinaci paladin sorceror. pak je vše ostatní OK.
Juchů, že se těším na paladin/bard! :lol:
to by mě zajímalo jak by jsi to chtěl postavit :D
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Paladin

Post by Alvarion »

Ikstremist wrote:
Alvarion wrote:Osobně bych se přikláněl k tomu nepovolovat ani kombinaci paladin sorceror. pak je vše ostatní OK.
Juchů, že se těším na paladin/bard! :lol:
A skákal radostí až do prvního střetu s GM, kdy mu GM sebrali za nehraní paladina jeho výhody.....
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Paladin

Post by Derken- »

Prasokralik wrote:
to by mě zajímalo jak by jsi to chtěl postavit :D

:D :D

Vlastně ty sorcky by tam vadili no, ale tim to asi končí. Na autostill stejně nikdo nepojede a ty savy by se nějak dali vydejchat. Popřípadě posunout savy na 10 lvl třeba :)
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Pro nováčky a začátečníky

Post by DenGrasse »

Prasokralik wrote:...jestli si někdo myslí, jak je paladin silný a nic nepotřebuje, fajn - jděte se podívat třeba do prahvozdu. A až se celí hrdí vrátíte z křížové výpravy, kam jste si vzalitřeba tři přátele, napište mi to. Je pravděpodobné, že se vám dostane odpovědi ve stylu, že já(a zdaleka nejen já) jsem to tam na adekvátním levelu vytřískal solo. ....
*píše si* paladin - dobře vyvážený. ostatní - přesílené...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Pro nováčky a začátečníky

Post by Prasokralik »

DenGrasse wrote:
Prasokralik wrote:...jestli si někdo myslí, jak je paladin silný a nic nepotřebuje, fajn - jděte se podívat třeba do prahvozdu. A až se celí hrdí vrátíte z křížové výpravy, kam jste si vzalitřeba tři přátele, napište mi to. Je pravděpodobné, že se vám dostane odpovědi ve stylu, že já(a zdaleka nejen já) jsem to tam na adekvátním levelu vytřískal solo. ....
*píše si* paladin - dobře vyvážený. ostatní - přesílené...
taky metoda :D
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Pro nováčky a začátečníky

Post by KaTo »

DenGrasse wrote:
Prasokralik wrote:...
*píše si* paladin - dobře vyvážený. ostatní - přesílené...
Héééj, takhle to zase odskáčou akorát DEXaři!
My chceme aspoň 50% bonus do DMG z DEX, my chceme... *skandují zakuklení mužíčci v černém* :biggrin: :D :lol: :lol: :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Locked