Tady souhlasím. Paladin má mít pořádnej VOBOURUČÁK a hnát se s řevem svého boha na nepřítele (popřípadě je nabírat ve stylu SPARTAAAA na štít)Sigil wrote:Predevsim jsem zastance klasickych archetypu cili dualwield rapierista ci paladin s lukem (WTF coward paladin) pro me nepripada v uvahu (i kdyz velmi dekuji za nastineni dalsiho hratelneho pala buildu). Jako klasicky shield+sword plechovka mi pripada dost slaby, 2h GS je nobrainer s jeho buffy na +dmg a malym armorem.
Paladin
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pro nováčky a začátečníky
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Paladin
Určitě si myslím, že možnost kombinovat paladina s champion of thorm nebo i válečníkem by znamenalo zlepšení tohoto buildu na úroveń jiných rozumných buildů. Rozhodněby nebyl nějak přehnaně silnej.
Nevadilo by mi ani , aby paladin měl nějakou další výhodu, řekněme +2 do charismy na 21 lvl (epický paladin) .
Nevadilo by mi ani , aby paladin měl nějakou další výhodu, řekněme +2 do charismy na 21 lvl (epický paladin) .
- Ikstremist
- Měšťan
- Posts: 163
- Joined: 04:34 21. Mar 2010
- Location: Psychedelict
- Contact:
Re: Paladin
A hlavně by snad přibylo dobráků na serveru. Momentálně je tam 80% zla a 5% dobra.
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER
Laelaan Caana
PSYTRANCE POWER
Laelaan Caana
Re: Paladin
Tak ono i politický systém povrchu to trošku narušuje.. to není jen o buildování, aby byly dobré postavy 
EDIT: a jistí inkvizitoři, kteří se serou do jiných natolik, že bych už kvůli tomu asi nikoho z "církve světla" nehrál
EDIT: a jistí inkvizitoři, kteří se serou do jiných natolik, že bych už kvůli tomu asi nikoho z "církve světla" nehrál
Last edited by Nalkanar on 14:26 08. Sep 2011, edited 1 time in total.
.
Re: Paladin
Ikstremist wrote:A hlavně by snad přibylo dobráků na serveru. Momentálně je tam 80% zla a 5% dobra.
Paladin je z pohledu PB nevyužitelný. V mnoha směrech ho pojede ve všem spousta jiných buildů. Už jsme to tu kdysi psali s prasokrálikem, že kdyby se odemkla možnost kombinovat paladin/ něco(krom mnicha), tak nevzniknou žádné přímo IMBA postavy.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
- Ikstremist
- Měšťan
- Posts: 163
- Joined: 04:34 21. Mar 2010
- Location: Psychedelict
- Contact:
Re: Paladin
Vylez nahoru Derkene, já ti to milerád ukážu.Derken- wrote:Ikstremist wrote:A hlavně by snad přibylo dobráků na serveru. Momentálně je tam 80% zla a 5% dobra.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER
Laelaan Caana
PSYTRANCE POWER
Laelaan Caana
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Paladin
Já bych z paladina udělal prestižku. S krutými požadavky aby si to jisté classy prostě vzít nemohly (ano, halvně vy, sorcky).
Například disciplína 10, bab 10, heavy armor proficiency, martial weapons proficiency, moudrost 14. A je pořešíno.
Například takový blackguard je v podstatě to samé co paladin, jen slabší verze. Co ho dělá silným? Multiclass s bardem.
Například disciplína 10, bab 10, heavy armor proficiency, martial weapons proficiency, moudrost 14. A je pořešíno.
Například takový blackguard je v podstatě to samé co paladin, jen slabší verze. Co ho dělá silným? Multiclass s bardem.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Paladin
Osobně bych se přikláněl k tomu nepovolovat ani kombinaci paladin sorceror. pak je vše ostatní OK.
- Ikstremist
- Měšťan
- Posts: 163
- Joined: 04:34 21. Mar 2010
- Location: Psychedelict
- Contact:
Re: Paladin
Juchů, že se těším na paladin/bard!Alvarion wrote:Osobně bych se přikláněl k tomu nepovolovat ani kombinaci paladin sorceror. pak je vše ostatní OK.
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER
Laelaan Caana
PSYTRANCE POWER
Laelaan Caana
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Paladin
to by mě zajímalo jak by jsi to chtěl postavitIkstremist wrote:Juchů, že se těším na paladin/bard!Alvarion wrote:Osobně bych se přikláněl k tomu nepovolovat ani kombinaci paladin sorceror. pak je vše ostatní OK.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Paladin
A skákal radostí až do prvního střetu s GM, kdy mu GM sebrali za nehraní paladina jeho výhody.....Ikstremist wrote:Juchů, že se těším na paladin/bard!Alvarion wrote:Osobně bych se přikláněl k tomu nepovolovat ani kombinaci paladin sorceror. pak je vše ostatní OK.
Re: Paladin
Prasokralik wrote:
to by mě zajímalo jak by jsi to chtěl postavit
Vlastně ty sorcky by tam vadili no, ale tim to asi končí. Na autostill stejně nikdo nepojede a ty savy by se nějak dali vydejchat. Popřípadě posunout savy na 10 lvl třeba
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Pro nováčky a začátečníky
*píše si* paladin - dobře vyvážený. ostatní - přesílené...Prasokralik wrote:...jestli si někdo myslí, jak je paladin silný a nic nepotřebuje, fajn - jděte se podívat třeba do prahvozdu. A až se celí hrdí vrátíte z křížové výpravy, kam jste si vzalitřeba tři přátele, napište mi to. Je pravděpodobné, že se vám dostane odpovědi ve stylu, že já(a zdaleka nejen já) jsem to tam na adekvátním levelu vytřískal solo. ....
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pro nováčky a začátečníky
taky metodaDenGrasse wrote:*píše si* paladin - dobře vyvážený. ostatní - přesílené...Prasokralik wrote:...jestli si někdo myslí, jak je paladin silný a nic nepotřebuje, fajn - jděte se podívat třeba do prahvozdu. A až se celí hrdí vrátíte z křížové výpravy, kam jste si vzalitřeba tři přátele, napište mi to. Je pravděpodobné, že se vám dostane odpovědi ve stylu, že já(a zdaleka nejen já) jsem to tam na adekvátním levelu vytřískal solo. ....
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pro nováčky a začátečníky
Héééj, takhle to zase odskáčou akorát DEXaři!DenGrasse wrote:*píše si* paladin - dobře vyvážený. ostatní - přesílené...Prasokralik wrote:...
My chceme aspoň 50% bonus do DMG z DEX, my chceme... *skandují zakuklení mužíčci v černém*
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín