Page 2 of 4

Re: Pro nováčky a začátečníky

Posted: 13:07 08. Sep 2011
by Prasokralik
Sigil wrote:Predevsim jsem zastance klasickych archetypu cili dualwield rapierista ci paladin s lukem (WTF coward paladin) pro me nepripada v uvahu (i kdyz velmi dekuji za nastineni dalsiho hratelneho pala buildu). Jako klasicky shield+sword plechovka mi pripada dost slaby, 2h GS je nobrainer s jeho buffy na +dmg a malym armorem.
Tady souhlasím. Paladin má mít pořádnej VOBOURUČÁK a hnát se s řevem svého boha na nepřítele (popřípadě je nabírat ve stylu SPARTAAAA na štít)

Re: Paladin

Posted: 14:10 08. Sep 2011
by Alvarion
Určitě si myslím, že možnost kombinovat paladina s champion of thorm nebo i válečníkem by znamenalo zlepšení tohoto buildu na úroveń jiných rozumných buildů. Rozhodněby nebyl nějak přehnaně silnej.
Nevadilo by mi ani , aby paladin měl nějakou další výhodu, řekněme +2 do charismy na 21 lvl (epický paladin) .

Re: Paladin

Posted: 14:12 08. Sep 2011
by Ikstremist
A hlavně by snad přibylo dobráků na serveru. Momentálně je tam 80% zla a 5% dobra.

Re: Paladin

Posted: 14:18 08. Sep 2011
by Nalkanar
Tak ono i politický systém povrchu to trošku narušuje.. to není jen o buildování, aby byly dobré postavy :roll:

EDIT: a jistí inkvizitoři, kteří se serou do jiných natolik, že bych už kvůli tomu asi nikoho z "církve světla" nehrál

Re: Paladin

Posted: 14:21 08. Sep 2011
by Derken-
Ikstremist wrote:A hlavně by snad přibylo dobráků na serveru. Momentálně je tam 80% zla a 5% dobra.

:?: :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Paladin je z pohledu PB nevyužitelný. V mnoha směrech ho pojede ve všem spousta jiných buildů. Už jsme to tu kdysi psali s prasokrálikem, že kdyby se odemkla možnost kombinovat paladin/ něco(krom mnicha), tak nevzniknou žádné přímo IMBA postavy.

Re: Paladin

Posted: 14:23 08. Sep 2011
by Ikstremist
Derken- wrote:
Ikstremist wrote:A hlavně by snad přibylo dobráků na serveru. Momentálně je tam 80% zla a 5% dobra.
:?: :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vylez nahoru Derkene, já ti to milerád ukážu.

Re: Paladin

Posted: 14:29 08. Sep 2011
by Prasokralik
Já bych z paladina udělal prestižku. S krutými požadavky aby si to jisté classy prostě vzít nemohly (ano, halvně vy, sorcky).

Například disciplína 10, bab 10, heavy armor proficiency, martial weapons proficiency, moudrost 14. A je pořešíno.

Například takový blackguard je v podstatě to samé co paladin, jen slabší verze. Co ho dělá silným? Multiclass s bardem.

Re: Paladin

Posted: 14:33 08. Sep 2011
by Alvarion
Osobně bych se přikláněl k tomu nepovolovat ani kombinaci paladin sorceror. pak je vše ostatní OK.

Re: Paladin

Posted: 14:35 08. Sep 2011
by Ikstremist
Alvarion wrote:Osobně bych se přikláněl k tomu nepovolovat ani kombinaci paladin sorceror. pak je vše ostatní OK.
Juchů, že se těším na paladin/bard! :lol:

Re: Paladin

Posted: 14:35 08. Sep 2011
by Prasokralik
Ikstremist wrote:
Alvarion wrote:Osobně bych se přikláněl k tomu nepovolovat ani kombinaci paladin sorceror. pak je vše ostatní OK.
Juchů, že se těším na paladin/bard! :lol:
to by mě zajímalo jak by jsi to chtěl postavit :D

Re: Paladin

Posted: 14:37 08. Sep 2011
by Alvarion
Ikstremist wrote:
Alvarion wrote:Osobně bych se přikláněl k tomu nepovolovat ani kombinaci paladin sorceror. pak je vše ostatní OK.
Juchů, že se těším na paladin/bard! :lol:
A skákal radostí až do prvního střetu s GM, kdy mu GM sebrali za nehraní paladina jeho výhody.....

Re: Paladin

Posted: 14:38 08. Sep 2011
by Derken-
Prasokralik wrote:
to by mě zajímalo jak by jsi to chtěl postavit :D

:D :D

Vlastně ty sorcky by tam vadili no, ale tim to asi končí. Na autostill stejně nikdo nepojede a ty savy by se nějak dali vydejchat. Popřípadě posunout savy na 10 lvl třeba :)

Re: Pro nováčky a začátečníky

Posted: 14:38 08. Sep 2011
by DenGrasse
Prasokralik wrote:...jestli si někdo myslí, jak je paladin silný a nic nepotřebuje, fajn - jděte se podívat třeba do prahvozdu. A až se celí hrdí vrátíte z křížové výpravy, kam jste si vzalitřeba tři přátele, napište mi to. Je pravděpodobné, že se vám dostane odpovědi ve stylu, že já(a zdaleka nejen já) jsem to tam na adekvátním levelu vytřískal solo. ....
*píše si* paladin - dobře vyvážený. ostatní - přesílené...

Re: Pro nováčky a začátečníky

Posted: 14:40 08. Sep 2011
by Prasokralik
DenGrasse wrote:
Prasokralik wrote:...jestli si někdo myslí, jak je paladin silný a nic nepotřebuje, fajn - jděte se podívat třeba do prahvozdu. A až se celí hrdí vrátíte z křížové výpravy, kam jste si vzalitřeba tři přátele, napište mi to. Je pravděpodobné, že se vám dostane odpovědi ve stylu, že já(a zdaleka nejen já) jsem to tam na adekvátním levelu vytřískal solo. ....
*píše si* paladin - dobře vyvážený. ostatní - přesílené...
taky metoda :D

Re: Pro nováčky a začátečníky

Posted: 14:42 08. Sep 2011
by KaTo
DenGrasse wrote:
Prasokralik wrote:...
*píše si* paladin - dobře vyvážený. ostatní - přesílené...
Héééj, takhle to zase odskáčou akorát DEXaři!
My chceme aspoň 50% bonus do DMG z DEX, my chceme... *skandují zakuklení mužíčci v černém* :biggrin: :D :lol: :lol: :lol: