Arena v podtemnu.

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Narsith
Šlechtic
Posts: 418
Joined: 13:05 30. Jul 2009

Re: Arena v podtemnu.

Post by Narsith »

Hmm takove to vyčuranosti potom vedou k všeliakym upravam a k ještě větši nasr*****i poctivě hrajiciho hrač :evil:
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Arena v podtemnu.

Post by Prasokralik »

Aréna je fajn. Lidi si tam můžou zajít a levně si tam hodiny rozbíjet hubu a zadara zas odpočívat. A vím o čem mluvím, že to svýho času Rienovi a jednomu půlorkovi občas vydrželo do ranních hodin, i kdyřž z toho nebyl ani loot, ani expy.
Předělávat systém arény na nějaký luxus jen proto, aby se tak vyřešilo, že ji někteří chytřejší creepeři používají místo meditace? To už je lepší přistřihnout křidýlka těm chytřejším creeperům ne?
Jen bych asi navrhl, aby se tohle ooc pravidlo, že se to zneužívat nesí, připsalo za lomítka (//) na cedulku u arény. Co je psáno, to je dáno.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Arena v podtemnu.

Post by Hafen »

Kdyz jsem tu zacinal hrat presne na toto jsem se zeptal, a bylo mi receno ze to nevadi, ze to delaji vsichni a ze se to "toleruje" :D
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Arena v podtemnu.

Post by kucik »

A koho jsi se ptal?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Arena v podtemnu.

Post by Shaman88 »

Hafen wrote:Kdyz jsem tu zacinal hrat presne na toto jsem se zeptal, a bylo mi receno ze to nevadi, ze to delaji vsichni a ze se to "toleruje" :D
Pokud vím tak jsem ti říkal jen že to není zakazané....,
takže když tě někdo chytne tak prvně musí vydat varování, takže ti stejně nic nehrozí.
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Arena v podtemnu.

Post by Desmond »

Teď už to zakázané je, takže tvé "když tě někdo chytne tak prvně musí vydat varování, takže ti stejně nic nehrozí." už nadále není aktuální. Vlastně nikdy nebylo, "musí vydat varování" sis vycucal z prstu.
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Arena v podtemnu.

Post by de Aers »

Desmond wrote:Teď už to zakázané je, takže tvé "když tě někdo chytne tak prvně musí vydat varování, takže ti stejně nic nehrozí." už nadále není aktuální. Vlastně nikdy nebylo "musí vydat varování" sis vycucal z prstu.
Výstražnej výstřel ne ? :D
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Arena v podtemnu.

Post by Desmond »

Né když se budeš tvářit nedotknutelně a budeš u toho vykřikovat "to nemůžete, prvně musíte dát varování!" :P

Edit : Ale dost OT.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Arena v podtemnu.

Post by Shaman88 »

Já vím, můžete mi to vymlouvat jak chcete, ale v zásadě se řídím pravidlem co není zakázáno je povolano... ve volnějším smyslu. Pokud například víš jak něco ve hře používat a ostatní včetně týmu to neví a není to zakázáno tak je to čistě tvoje featura... a nemá smysl ji nikomu říkat.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Arena v podtemnu.

Post by kucik »

Častokrát je ale zmiňováno, že přesně tohle (tedy ,,co není zakázáno je povolano") tu neplatí.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Arena v podtemnu.

Post by DenGrasse »

Pokud hráč objeví ve hře "featuru", která nějakým způsobem zásadně zvýhodňuje toho, kdo ji použije a to až tak, že je zjevné, že to tak Tým rozhodně nemyslel, dopouští se zneužití bugu a navíc jeho nenahlášení.
První výstřel pak jde zcela zaslouženě do něj.
Pokud si hráč není jistý, jestli se něco smí nebo nesmí používat, stačí se zeptat, čímž zároveň hráč splní povinnost nahlášení bugu.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Arena v podtemnu.

Post by Shaman88 »

Jistě. Já nikomu svůj postoj nevnucuju a rozumím a uznávám jakýkoli jiný postoj.
Nicméně i z pohledu skriptéra musím říct že se snažím ošetřit co nejvíc věcí..., ale pokud se najde týpek, který objeví v něčem mém nějakou featuru se kterou jsem já nepočítal, a tuto featuru "využije", tak jej nebudu považovat za bugera ale za borce, kterej mě přechytračil :).

Ale to je už jen slovíčkaření.
DenGrasse wrote:Pokud hráč objeví ve hře "featuru", která nějakým způsobem zásadně zvýhodňuje toho, kdo ji použije a to až tak, že je zjevné, že to tak Tým rozhodně nemyslel, dopouští se zneužití bugu a navíc jeho nenahlášení.
První výstřel pak jde zcela zaslouženě do něj.
Pokud si hráč není jistý, jestli se něco smí nebo nesmí používat, stačí se zeptat, čímž zároveň hráč splní povinnost nahlášení bugu.
Tohle má ale hodně ALE.
- co je to zásadní zvýhodnění
- jak má hráč vědět co Tým myslel

V tomhle konkrétním případě mě to přišlo úplně normální - možnost se vyspat za 5x drahší cenu, cca 5x-8x rychleji. Takže mi to přišlo jako žádné extra zvýhodnění. Prostě něco za něco.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Arena v podtemnu.

Post by Nalkanar »

Je rozdíl mezi spánkem a restem.
.
User avatar
davidsoft
Šlechtic
Posts: 326
Joined: 10:27 08. Mar 2011
Contact:

Re: Arena v podtemnu.

Post by davidsoft »

Shaman88 wrote:
DenGrasse wrote:Pokud hráč objeví ve hře "featuru", která nějakým způsobem zásadně zvýhodňuje toho, kdo ji použije a to až tak, že je zjevné, že to tak Tým rozhodně nemyslel, dopouští se zneužití bugu a navíc jeho nenahlášení.
První výstřel pak jde zcela zaslouženě do něj.
Pokud si hráč není jistý, jestli se něco smí nebo nesmí používat, stačí se zeptat, čímž zároveň hráč splní povinnost nahlášení bugu.
Tohle má ale hodně ALE.
- co je to zásadní zvýhodnění
Můj výklad: Zásadní zvýhodnění je zvýhodnění nad míru, kterou Tým považuje v dané chvíli za únosnou. Tato míra se s časem mění, což je zřejmé na příklad z toho, že se mění množina povolených předmětů. (Co je povoleno dnes, zítra už být nemusí.)
Shaman88 wrote:- jak má hráč vědět co Tým myslel
Můj názor: Je v zájmu Thalie, aby to hráči nevěděli. Odhalování těchto věcí je pro mnoho hráčů náplní jejich hry.
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
                                                                                                                                
[Desatero přikázání pro role-playera]   [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Arena v podtemnu.

Post by -darkvision- »

Desmond wrote:Teď už to zakázané je, takže tvé "když tě někdo chytne tak prvně musí vydat varování, takže ti stejně nic nehrozí." už nadále není aktuální. Vlastně nikdy nebylo, "musí vydat varování" sis vycucal z prstu.
Pak by ale tento topic byl zbytečný ne? *krčí rameny*

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=1384
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Locked