Arena v podtemnu.
Re: Arena v podtemnu.
Hmm takove to vyčuranosti potom vedou k všeliakym upravam a k ještě větši nasr*****i poctivě hrajiciho hrač 
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Arena v podtemnu.
Aréna je fajn. Lidi si tam můžou zajít a levně si tam hodiny rozbíjet hubu a zadara zas odpočívat. A vím o čem mluvím, že to svýho času Rienovi a jednomu půlorkovi občas vydrželo do ranních hodin, i kdyřž z toho nebyl ani loot, ani expy.
Předělávat systém arény na nějaký luxus jen proto, aby se tak vyřešilo, že ji někteří chytřejší creepeři používají místo meditace? To už je lepší přistřihnout křidýlka těm chytřejším creeperům ne?
Jen bych asi navrhl, aby se tohle ooc pravidlo, že se to zneužívat nesí, připsalo za lomítka (//) na cedulku u arény. Co je psáno, to je dáno.
Předělávat systém arény na nějaký luxus jen proto, aby se tak vyřešilo, že ji někteří chytřejší creepeři používají místo meditace? To už je lepší přistřihnout křidýlka těm chytřejším creeperům ne?
Jen bych asi navrhl, aby se tohle ooc pravidlo, že se to zneužívat nesí, připsalo za lomítka (//) na cedulku u arény. Co je psáno, to je dáno.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Arena v podtemnu.
Kdyz jsem tu zacinal hrat presne na toto jsem se zeptal, a bylo mi receno ze to nevadi, ze to delaji vsichni a ze se to "toleruje" 
Re: Arena v podtemnu.
A koho jsi se ptal?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Arena v podtemnu.
Pokud vím tak jsem ti říkal jen že to není zakazané....,Hafen wrote:Kdyz jsem tu zacinal hrat presne na toto jsem se zeptal, a bylo mi receno ze to nevadi, ze to delaji vsichni a ze se to "toleruje"
takže když tě někdo chytne tak prvně musí vydat varování, takže ti stejně nic nehrozí.
Re: Arena v podtemnu.
Teď už to zakázané je, takže tvé "když tě někdo chytne tak prvně musí vydat varování, takže ti stejně nic nehrozí." už nadále není aktuální. Vlastně nikdy nebylo, "musí vydat varování" sis vycucal z prstu.
Re: Arena v podtemnu.
Výstražnej výstřel ne ?Desmond wrote:Teď už to zakázané je, takže tvé "když tě někdo chytne tak prvně musí vydat varování, takže ti stejně nic nehrozí." už nadále není aktuální. Vlastně nikdy nebylo "musí vydat varování" sis vycucal z prstu.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Arena v podtemnu.
Né když se budeš tvářit nedotknutelně a budeš u toho vykřikovat "to nemůžete, prvně musíte dát varování!" 
Edit : Ale dost OT.
Edit : Ale dost OT.
Re: Arena v podtemnu.
Já vím, můžete mi to vymlouvat jak chcete, ale v zásadě se řídím pravidlem co není zakázáno je povolano... ve volnějším smyslu. Pokud například víš jak něco ve hře používat a ostatní včetně týmu to neví a není to zakázáno tak je to čistě tvoje featura... a nemá smysl ji nikomu říkat.
Re: Arena v podtemnu.
Častokrát je ale zmiňováno, že přesně tohle (tedy ,,co není zakázáno je povolano") tu neplatí.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Arena v podtemnu.
Pokud hráč objeví ve hře "featuru", která nějakým způsobem zásadně zvýhodňuje toho, kdo ji použije a to až tak, že je zjevné, že to tak Tým rozhodně nemyslel, dopouští se zneužití bugu a navíc jeho nenahlášení.
První výstřel pak jde zcela zaslouženě do něj.
Pokud si hráč není jistý, jestli se něco smí nebo nesmí používat, stačí se zeptat, čímž zároveň hráč splní povinnost nahlášení bugu.
První výstřel pak jde zcela zaslouženě do něj.
Pokud si hráč není jistý, jestli se něco smí nebo nesmí používat, stačí se zeptat, čímž zároveň hráč splní povinnost nahlášení bugu.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Arena v podtemnu.
Jistě. Já nikomu svůj postoj nevnucuju a rozumím a uznávám jakýkoli jiný postoj.
Nicméně i z pohledu skriptéra musím říct že se snažím ošetřit co nejvíc věcí..., ale pokud se najde týpek, který objeví v něčem mém nějakou featuru se kterou jsem já nepočítal, a tuto featuru "využije", tak jej nebudu považovat za bugera ale za borce, kterej mě přechytračil
.
Ale to je už jen slovíčkaření.
- co je to zásadní zvýhodnění
- jak má hráč vědět co Tým myslel
V tomhle konkrétním případě mě to přišlo úplně normální - možnost se vyspat za 5x drahší cenu, cca 5x-8x rychleji. Takže mi to přišlo jako žádné extra zvýhodnění. Prostě něco za něco.
Nicméně i z pohledu skriptéra musím říct že se snažím ošetřit co nejvíc věcí..., ale pokud se najde týpek, který objeví v něčem mém nějakou featuru se kterou jsem já nepočítal, a tuto featuru "využije", tak jej nebudu považovat za bugera ale za borce, kterej mě přechytračil
Ale to je už jen slovíčkaření.
Tohle má ale hodně ALE.DenGrasse wrote:Pokud hráč objeví ve hře "featuru", která nějakým způsobem zásadně zvýhodňuje toho, kdo ji použije a to až tak, že je zjevné, že to tak Tým rozhodně nemyslel, dopouští se zneužití bugu a navíc jeho nenahlášení.
První výstřel pak jde zcela zaslouženě do něj.
Pokud si hráč není jistý, jestli se něco smí nebo nesmí používat, stačí se zeptat, čímž zároveň hráč splní povinnost nahlášení bugu.
- co je to zásadní zvýhodnění
- jak má hráč vědět co Tým myslel
V tomhle konkrétním případě mě to přišlo úplně normální - možnost se vyspat za 5x drahší cenu, cca 5x-8x rychleji. Takže mi to přišlo jako žádné extra zvýhodnění. Prostě něco za něco.
Re: Arena v podtemnu.
Můj výklad: Zásadní zvýhodnění je zvýhodnění nad míru, kterou Tým považuje v dané chvíli za únosnou. Tato míra se s časem mění, což je zřejmé na příklad z toho, že se mění množina povolených předmětů. (Co je povoleno dnes, zítra už být nemusí.)Shaman88 wrote:Tohle má ale hodně ALE.DenGrasse wrote:Pokud hráč objeví ve hře "featuru", která nějakým způsobem zásadně zvýhodňuje toho, kdo ji použije a to až tak, že je zjevné, že to tak Tým rozhodně nemyslel, dopouští se zneužití bugu a navíc jeho nenahlášení.
První výstřel pak jde zcela zaslouženě do něj.
Pokud si hráč není jistý, jestli se něco smí nebo nesmí používat, stačí se zeptat, čímž zároveň hráč splní povinnost nahlášení bugu.
- co je to zásadní zvýhodnění
Můj názor: Je v zájmu Thalie, aby to hráči nevěděli. Odhalování těchto věcí je pro mnoho hráčů náplní jejich hry.Shaman88 wrote:- jak má hráč vědět co Tým myslel
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Arena v podtemnu.
Pak by ale tento topic byl zbytečný ne? *krčí rameny*Desmond wrote:Teď už to zakázané je, takže tvé "když tě někdo chytne tak prvně musí vydat varování, takže ti stejně nic nehrozí." už nadále není aktuální. Vlastně nikdy nebylo, "musí vydat varování" sis vycucal z prstu.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=1384
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první