Page 2 of 3

Re: Arena v podtemnu.

Posted: 15:30 27. Oct 2011
by Narsith
Hmm takove to vyčuranosti potom vedou k všeliakym upravam a k ještě větši nasr*****i poctivě hrajiciho hrač :evil:

Re: Arena v podtemnu.

Posted: 16:31 27. Oct 2011
by Prasokralik
Aréna je fajn. Lidi si tam můžou zajít a levně si tam hodiny rozbíjet hubu a zadara zas odpočívat. A vím o čem mluvím, že to svýho času Rienovi a jednomu půlorkovi občas vydrželo do ranních hodin, i kdyřž z toho nebyl ani loot, ani expy.
Předělávat systém arény na nějaký luxus jen proto, aby se tak vyřešilo, že ji někteří chytřejší creepeři používají místo meditace? To už je lepší přistřihnout křidýlka těm chytřejším creeperům ne?
Jen bych asi navrhl, aby se tohle ooc pravidlo, že se to zneužívat nesí, připsalo za lomítka (//) na cedulku u arény. Co je psáno, to je dáno.

Re: Arena v podtemnu.

Posted: 15:22 15. Nov 2011
by Hafen
Kdyz jsem tu zacinal hrat presne na toto jsem se zeptal, a bylo mi receno ze to nevadi, ze to delaji vsichni a ze se to "toleruje" :D

Re: Arena v podtemnu.

Posted: 16:15 15. Nov 2011
by kucik
A koho jsi se ptal?

Re: Arena v podtemnu.

Posted: 17:55 15. Nov 2011
by Shaman88
Hafen wrote:Kdyz jsem tu zacinal hrat presne na toto jsem se zeptal, a bylo mi receno ze to nevadi, ze to delaji vsichni a ze se to "toleruje" :D
Pokud vím tak jsem ti říkal jen že to není zakazané....,
takže když tě někdo chytne tak prvně musí vydat varování, takže ti stejně nic nehrozí.

Re: Arena v podtemnu.

Posted: 18:05 15. Nov 2011
by Desmond
Teď už to zakázané je, takže tvé "když tě někdo chytne tak prvně musí vydat varování, takže ti stejně nic nehrozí." už nadále není aktuální. Vlastně nikdy nebylo, "musí vydat varování" sis vycucal z prstu.

Re: Arena v podtemnu.

Posted: 18:07 15. Nov 2011
by de Aers
Desmond wrote:Teď už to zakázané je, takže tvé "když tě někdo chytne tak prvně musí vydat varování, takže ti stejně nic nehrozí." už nadále není aktuální. Vlastně nikdy nebylo "musí vydat varování" sis vycucal z prstu.
Výstražnej výstřel ne ? :D

Re: Arena v podtemnu.

Posted: 18:08 15. Nov 2011
by Desmond
Né když se budeš tvářit nedotknutelně a budeš u toho vykřikovat "to nemůžete, prvně musíte dát varování!" :P

Edit : Ale dost OT.

Re: Arena v podtemnu.

Posted: 18:31 15. Nov 2011
by Shaman88
Já vím, můžete mi to vymlouvat jak chcete, ale v zásadě se řídím pravidlem co není zakázáno je povolano... ve volnějším smyslu. Pokud například víš jak něco ve hře používat a ostatní včetně týmu to neví a není to zakázáno tak je to čistě tvoje featura... a nemá smysl ji nikomu říkat.

Re: Arena v podtemnu.

Posted: 18:34 15. Nov 2011
by kucik
Častokrát je ale zmiňováno, že přesně tohle (tedy ,,co není zakázáno je povolano") tu neplatí.

Re: Arena v podtemnu.

Posted: 18:58 15. Nov 2011
by DenGrasse
Pokud hráč objeví ve hře "featuru", která nějakým způsobem zásadně zvýhodňuje toho, kdo ji použije a to až tak, že je zjevné, že to tak Tým rozhodně nemyslel, dopouští se zneužití bugu a navíc jeho nenahlášení.
První výstřel pak jde zcela zaslouženě do něj.
Pokud si hráč není jistý, jestli se něco smí nebo nesmí používat, stačí se zeptat, čímž zároveň hráč splní povinnost nahlášení bugu.

Re: Arena v podtemnu.

Posted: 19:15 15. Nov 2011
by Shaman88
Jistě. Já nikomu svůj postoj nevnucuju a rozumím a uznávám jakýkoli jiný postoj.
Nicméně i z pohledu skriptéra musím říct že se snažím ošetřit co nejvíc věcí..., ale pokud se najde týpek, který objeví v něčem mém nějakou featuru se kterou jsem já nepočítal, a tuto featuru "využije", tak jej nebudu považovat za bugera ale za borce, kterej mě přechytračil :).

Ale to je už jen slovíčkaření.
DenGrasse wrote:Pokud hráč objeví ve hře "featuru", která nějakým způsobem zásadně zvýhodňuje toho, kdo ji použije a to až tak, že je zjevné, že to tak Tým rozhodně nemyslel, dopouští se zneužití bugu a navíc jeho nenahlášení.
První výstřel pak jde zcela zaslouženě do něj.
Pokud si hráč není jistý, jestli se něco smí nebo nesmí používat, stačí se zeptat, čímž zároveň hráč splní povinnost nahlášení bugu.
Tohle má ale hodně ALE.
- co je to zásadní zvýhodnění
- jak má hráč vědět co Tým myslel

V tomhle konkrétním případě mě to přišlo úplně normální - možnost se vyspat za 5x drahší cenu, cca 5x-8x rychleji. Takže mi to přišlo jako žádné extra zvýhodnění. Prostě něco za něco.

Re: Arena v podtemnu.

Posted: 19:22 15. Nov 2011
by Nalkanar
Je rozdíl mezi spánkem a restem.

Re: Arena v podtemnu.

Posted: 19:34 15. Nov 2011
by davidsoft
Shaman88 wrote:
DenGrasse wrote:Pokud hráč objeví ve hře "featuru", která nějakým způsobem zásadně zvýhodňuje toho, kdo ji použije a to až tak, že je zjevné, že to tak Tým rozhodně nemyslel, dopouští se zneužití bugu a navíc jeho nenahlášení.
První výstřel pak jde zcela zaslouženě do něj.
Pokud si hráč není jistý, jestli se něco smí nebo nesmí používat, stačí se zeptat, čímž zároveň hráč splní povinnost nahlášení bugu.
Tohle má ale hodně ALE.
- co je to zásadní zvýhodnění
Můj výklad: Zásadní zvýhodnění je zvýhodnění nad míru, kterou Tým považuje v dané chvíli za únosnou. Tato míra se s časem mění, což je zřejmé na příklad z toho, že se mění množina povolených předmětů. (Co je povoleno dnes, zítra už být nemusí.)
Shaman88 wrote:- jak má hráč vědět co Tým myslel
Můj názor: Je v zájmu Thalie, aby to hráči nevěděli. Odhalování těchto věcí je pro mnoho hráčů náplní jejich hry.

Re: Arena v podtemnu.

Posted: 20:22 15. Nov 2011
by -darkvision-
Desmond wrote:Teď už to zakázané je, takže tvé "když tě někdo chytne tak prvně musí vydat varování, takže ti stejně nic nehrozí." už nadále není aktuální. Vlastně nikdy nebylo, "musí vydat varování" sis vycucal z prstu.
Pak by ale tento topic byl zbytečný ne? *krčí rameny*

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=1384