Page 2 of 6

Posted: 13:41 29. Sep 2007
by Žorž
Pokud se sraz na poslední chvíli nepřesune na včerejšek anebo například do Beskyd a jestli si kupříkladu nezarazím vidličku do chodidla, měl bych se konečně dovléci taky. Ale nebudu to přehánět, rád bych se neodpravil, ale dopravil domů, takže spíše jen nakouknu. ;)

Posted: 14:11 29. Sep 2007
by Zyga
Zaskrtnete me tam ze taky jedu :P

Posted: 00:31 04. Oct 2007
by chlor
Nějaké novinky ohledně srazu? :) Bude kde spáti, nebo to bude jen jednodenní (noční) akce? A jakto že nejede photter? :-D

Posted: 14:22 04. Oct 2007
by photter
sem neřek, že nejedu ale nikdo nechce vzít zákeřnou efku na noc a pařit do rána a pak jet domu, to už nevydržim, na to sem starej, to bych tak akorát někde upad do kómatu

Posted: 14:30 04. Oct 2007
by OneHeart
photter wrote: to bych tak akorát někde upad do kómatu
to se hodí, apoň si mám na kom vyzkoušet Coup de Grace 8)
Ale taky bych uvítal bližší info od organizátora/ů.

Posted: 16:32 04. Oct 2007
by Rejty
Ja to sem jeste napisu.

Posted: 20:47 04. Oct 2007
by chlor
photter wrote:sem neřek, že nejedu ale nikdo nechce vzít zákeřnou efku na noc a pařit do rána a pak jet domu, to už nevydržim, na to sem starej, to bych tak akorát někde upad do kómatu
zákeřnou elfku by si vzal domů každej...jde spíš o toho starýho dědka :D (nic ve zlym ;) Ale nejaky pristresi by se hodilo, no..

Posted: 21:09 04. Oct 2007
by OneHeart
já bych is vystačil s ohništěm,stanem a vyplým OnRest spawnem :D

Posted: 15:17 05. Oct 2007
by pepa48
tady jsem nasel vyber penzionu, hotelu, ubytoven atd co je v Plzni k mani http://info.plzen-city.cz/article.asp?sec=324

a tady je primo link na jednu ubytovnu ktera je myslim i financne celkem nenarocna... http://www.tjloko-plzen.cz/index.php?page=ubytovna

muzete si to domluvit a popr. vam pak muzu najit nejakou mapku jak se kam dostat, nebo vas tam nekdo z Plzenaku navede

ted doufam ze ucast bude hojna a nikdo se nebude vymlouvat ze nebylo ubytovani :twisted: :twisted:

Posted: 16:16 05. Oct 2007
by OneHeart
nejsou ty linky stejný? :)

Posted: 16:17 05. Oct 2007
by Rejty
Me taky pripadaji stejny. :wink:

Posted: 16:38 05. Oct 2007
by kucik
To nevadi. Opakovani je matka moudrosti.

Posted: 23:09 05. Oct 2007
by pepa48
jo pardon nejak sem to zdupal.. uz by to melo byt opravene

Posted: 18:00 06. Oct 2007
by Rejty
Podrobnosti o srazu se trochu opozdi, protoze ta hospoda, s kterou sem pocital, nevysla. Musim sehnat jinou. Jinak kdyby nekdo o naky dobry vedel a bylo tam misto, at se ozve.

edit: Smz lidi z Plzne.

Posted: 17:37 09. Oct 2007
by Rejty
Podzimni sraz se kona v hospudce U Kance!

Sraz je 12. rijna 2007 od 18:00. Jedna se o prijemnou hospudku, toci zde pivo Gambrinus 10, Plzen 12. Vice info na http://www.pilsnerpubs.net/restaurace/u-kance/

K nalezeni pomuze mapa:

http://www.mapy.cz/#x=130650144@y=13475 ... =s@ssq=nam.%
20T.G.Masaryka%2016,%
20Plzen@sss=1@ssp=130643600_134748149_130656688_134760445

(ten odkaz nakopirujte cely do prohlizece)

Ucast prislibili:

Rejty, Igor, Lord_Berserk, Pajule, pepa48, Jaara, OneHeart, kucik, Hassan, Aznar, chlor, RES, Prasivka, Khaled, marii, Matlafousek, Zyga, photter, Kiri, Chlor

(doufam, ze vsichni z prihlasenych prijednou... zapomnel jsem na nekoho?)