Re: Volnost pohybu
Posted: 19:04 02. Jan 2012
To tak bývá. Taky se to pak opravuje a balancuje. A hodně lidí kolem toho remcá 
Silvoši, musíš někdy na sraz, až poznáš Shamana osobně, poznáš že nic není nemožnéSilvaner01 wrote:hodně štěstí při těch opravách , zatím co jsem si všiml, když se něco opravilo, tak většinouShaman88 wrote:Řeknu to takhle, jestli je ta část co jsem psal výše nebezpečná tak ji lze opravit.
Jinak v budoucnu bude na Thalii systém, který bude globálně počítat rychlost postavy a bude brát v potaz veškeré faktory.... tzn... přetížení, spěch, spěšný ústup, veškeré snižovaní a zvyšování rychlosti pohybu, jízdní zvířata a také monky, barbary prostě vše. (Již mám část rozdělanou a připravené vzorce pro přepočet).
Třeba těžce přetížený monk bude stejně rychlý jako těžce přetížený kdokoli jiný. Je to velmi nutné protože celý systém rychlosti v nwn je hodně zabugovaný, a tohle, co se tady řeší je jen drobnost.
opravovaná chyba zmizela, ale vyskočily z toho dva další bugy uplně někde jinde...