Page 2 of 2

Re: Volnost pohybu

Posted: 19:04 02. Jan 2012
by G-ladiator
To tak bývá. Taky se to pak opravuje a balancuje. A hodně lidí kolem toho remcá ;)

Re: Volnost pohybu

Posted: 21:56 02. Jan 2012
by -darkvision-
Silvaner01 wrote:
Shaman88 wrote:Řeknu to takhle, jestli je ta část co jsem psal výše nebezpečná tak ji lze opravit.

Jinak v budoucnu bude na Thalii systém, který bude globálně počítat rychlost postavy a bude brát v potaz veškeré faktory.... tzn... přetížení, spěch, spěšný ústup, veškeré snižovaní a zvyšování rychlosti pohybu, jízdní zvířata a také monky, barbary prostě vše. (Již mám část rozdělanou a připravené vzorce pro přepočet).
Třeba těžce přetížený monk bude stejně rychlý jako těžce přetížený kdokoli jiný. Je to velmi nutné protože celý systém rychlosti v nwn je hodně zabugovaný, a tohle, co se tady řeší je jen drobnost.
hodně štěstí při těch opravách , zatím co jsem si všiml, když se něco opravilo, tak většinou
opravovaná chyba zmizela, ale vyskočily z toho dva další bugy uplně někde jinde... :mrgreen:
Silvoši, musíš někdy na sraz, až poznáš Shamana osobně, poznáš že nic není nemožné :wink:

Re: Volnost pohybu

Posted: 22:09 02. Jan 2012
by sendys
proti cilenym to nefunguje :))))

Re: Volnost pohybu

Posted: 22:24 02. Jan 2012
by Derken-
Na ty jedou jiný věci ;)