Volnost pohybu
Volnost pohybu
Tohle kouzlo dávají imunitu na zapletení, ochromení a zpomalení chrání i před zpomalením plynoucím z přetížení postavy.
EDIT: A pakliže se postava dostane do přetížení ještě za trvání kouzla, Volnost pohybu spolehlivě ochrání před zpomalením z přetížení i tehdy, když sknončí trvání kouzla.
EDIT 2: Přesčasový efekt se ale zruší po jakékoliv změně rychlosti pohybu (například zapnutím módu hledání).
EDIT: A pakliže se postava dostane do přetížení ještě za trvání kouzla, Volnost pohybu spolehlivě ochrání před zpomalením z přetížení i tehdy, když sknončí trvání kouzla.
EDIT 2: Přesčasový efekt se ale zruší po jakékoliv změně rychlosti pohybu (například zapnutím módu hledání).
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Volnost pohybu
Ano tohle je známý bug. Doporučuju smazat téma a řešit soukromou cestou. Je to totiž velmi snadno a velmi výhodně zneužitelné.
Re: Volnost pohybu
a neda se to nijak kontorlovat:)Shaman88 wrote:Ano tohle je známý bug. Doporučuju smazat téma a řešit soukromou cestou. Je to totiž velmi snadno a velmi výhodně zneužitelné.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Volnost pohybu
"That is not bug, that is feature!" 
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: Volnost pohybu
bug to je a blbost taky , nikdy ti to nepomuže od zpomalení uplně, pouze se postava pohybuje trochu rychleji než při plném přetížení, je to v celým nwn a nikde se to ještě neodstranilo, protože to nejde...
spíš by mě zajímalo kde mají wizny brát svitky na učení, když se tak prozíravě odstranily z nabídky
a v dropu nepadaj...
spíš by mě zajímalo kde mají wizny brát svitky na učení, když se tak prozíravě odstranily z nabídky
a v dropu nepadaj...
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Re: Volnost pohybu
Dá se to opravit.
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: Volnost pohybu
tak po thalijsku dá no, zrušíš to kouzlo a lektvar v alchemceShaman88 wrote:Dá se to opravit.
jinak kdyby to šlo tak lehce tak to už to je opravený všude...
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Re: Volnost pohybu
Dá se udělat aby se po skončení kouzla udělal přepočet rychlosti.
Re: Volnost pohybu
Třeba tak že v postavě zapneš mod hledani a po 0.001 sekundě ho zrušíš 
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Volnost pohybu
To ti ale zabrání pouze chození po skončení kouzla...
Ale pokud kouzlo trvá, nic s tím neuděláš
Ale pokud kouzlo trvá, nic s tím neuděláš
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Volnost pohybu
Tim se ale odstrani jen pulka bugu a nemyslim, ze zrovna ta podstatnejsi 
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Volnost pohybu
To je ale efekt toho kouzla - je to proti veškerým efektům zpomalení - nejen magickým, tuším že to funguje i proti cílenému zásahu na nohy.
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Volnost pohybu
Otazka pro mne je nakolik je bug samotny efekt zrychleni s volnosti, nebo zpusob jakym se toho musi docilit. Precijen i pretizeni je proste speed decrease.This spell also protects the target from movement speed decreases.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Volnost pohybu
Řeknu to takhle, jestli je ta část co jsem psal výše nebezpečná tak ji lze opravit.
Jinak v budoucnu bude na Thalii systém, který bude globálně počítat rychlost postavy a bude brát v potaz veškeré faktory.... tzn... přetížení, spěch, spěšný ústup, veškeré snižovaní a zvyšování rychlosti pohybu, jízdní zvířata a také monky, barbary prostě vše. (Již mám část rozdělanou a připravené vzorce pro přepočet).
Třeba těžce přetížený monk bude stejně rychlý jako těžce přetížený kdokoli jiný. Je to velmi nutné protože celý systém rychlosti v nwn je hodně zabugovaný, a tohle, co se tady řeší je jen drobnost.
Jinak v budoucnu bude na Thalii systém, který bude globálně počítat rychlost postavy a bude brát v potaz veškeré faktory.... tzn... přetížení, spěch, spěšný ústup, veškeré snižovaní a zvyšování rychlosti pohybu, jízdní zvířata a také monky, barbary prostě vše. (Již mám část rozdělanou a připravené vzorce pro přepočet).
Třeba těžce přetížený monk bude stejně rychlý jako těžce přetížený kdokoli jiný. Je to velmi nutné protože celý systém rychlosti v nwn je hodně zabugovaný, a tohle, co se tady řeší je jen drobnost.
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: Volnost pohybu
hodně štěstí při těch opravách , zatím co jsem si všiml, když se něco opravilo, tak většinouShaman88 wrote:Řeknu to takhle, jestli je ta část co jsem psal výše nebezpečná tak ji lze opravit.
Jinak v budoucnu bude na Thalii systém, který bude globálně počítat rychlost postavy a bude brát v potaz veškeré faktory.... tzn... přetížení, spěch, spěšný ústup, veškeré snižovaní a zvyšování rychlosti pohybu, jízdní zvířata a také monky, barbary prostě vše. (Již mám část rozdělanou a připravené vzorce pro přepočet).
Třeba těžce přetížený monk bude stejně rychlý jako těžce přetížený kdokoli jiný. Je to velmi nutné protože celý systém rychlosti v nwn je hodně zabugovaný, a tohle, co se tady řeší je jen drobnost.
opravovaná chyba zmizela, ale vyskočily z toho dva další bugy uplně někde jinde...
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.