Page 2 of 2

Re: Zbran

Posted: 23:52 03. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Derken- wrote:
xxxMajkyxxx wrote:
Kopyto wrote:No ty radsi neuvazuj
:mrgreen: S timhle pristupem urcite dosahnes sveho :wink:
Je drsnej :lol: :roll:
Uz jen cekam kdy na mne vystartuje s tim reklamovanym Falchionem :mrgreen:

Re: Zbran

Posted: 18:43 11. Jan 2012
by Koninho87
Klasika =) rychle to zahodit ze stolu jen abych nic nedělal =)

Re: Zbran

Posted: 21:35 11. Jan 2012
by -darkvision-
Koninho87 wrote:Klasika =) rychle to zahodit ze stolu jen abych nic nedělal =)
Trošku mimo příspěvek ne? :shock:

Re: Zbran

Posted: 21:51 11. Jan 2012
by Koninho87
-darkvision- wrote:
Koninho87 wrote:Klasika =) rychle to zahodit ze stolu jen abych nic nedělal =)
Trošku mimo příspěvek ne? :shock:

Nevšímej si mě.díky =)

Re: Zbran

Posted: 14:06 12. Jan 2012
by Shaman88
Hej nevím, jestli jste si toho všimli ale udělal jsem tu opravu.....

Re: Zbran

Posted: 14:09 12. Jan 2012
by kucik
Nekaž mu radost.

Re: Zbran

Posted: 16:04 12. Jan 2012
by Shaman88
kucik wrote:Nekaž mu radost.
Dali jste to tlk na hlavní stránku ke stažení?

Re: Zbran

Posted: 16:33 12. Jan 2012
by kucik
To nevim. Pro sichr to aktualizuju.

Re: Zbran

Posted: 18:58 12. Jan 2012
by Koninho87
Shaman88 wrote:
kucik wrote:Nekaž mu radost.
Dali jste to tlk na hlavní stránku ke stažení?

paráda.díky

ale notak Kuciku hned tak negativní =)

Re: Zbran

Posted: 19:05 12. Jan 2012
by -darkvision-
Koninho87 wrote:
Shaman88 wrote:
kucik wrote:Nekaž mu radost.
Dali jste to tlk na hlavní stránku ke stažení?

paráda.díky

ale notak Kuciku hned tak negativní =)
Ty jedinej tu seš negativní, rejpavej etc aniž by sis pročetl celej topic, kde Shaman už psal, že to udělal a abyste to vyzkoušeli.
Místo reportu zda to funguje či ne, si radši rejpneš, že to někdo smetl ze stolu a vykašlal se na to.
To pak dokáže takovéh člověka (v tomto případě Shamana) opravdu povzbudit do další práce :x

Re: Zbran

Posted: 21:28 12. Jan 2012
by Koninho87
Ty jedinej tu seš negativní, rejpavej etc aniž by sis pročetl celej topic, kde Shaman už psal, že to udělal a abyste to vyzkoušeli.
Místo reportu zda to funguje či ne, si radši rejpneš, že to někdo smetl ze stolu a vykašlal se na to.
To pak dokáže takovéh člověka (v tomto případě Shamana) opravdu povzbudit do další práce :x[/quote]

slovu nevšímat asi nerozumíš vid?=) a já si vždycky myslel že jsi dokonalý :D

Re: Zbran

Posted: 21:34 12. Jan 2012
by kucik
Koninho87 wrote:
slovu nevšímat asi nerozumíš vid?=) a já si vždycky myslel že jsi dokonalý :D
Tak si ho nevsimej, ne?

Re: Zbran

Posted: 21:40 12. Jan 2012
by Koninho87
kucik wrote:
Koninho87 wrote:
slovu nevšímat asi nerozumíš vid?=) a já si vždycky myslel že jsi dokonalý :D
Tak si ho nevsimej, ne?
Jooo přesně.Nevšímej si mě

Re: Zbran

Posted: 22:58 12. Jan 2012
by kucik
Koninho87 wrote:
kucik wrote:
Koninho87 wrote:
slovu nevšímat asi nerozumíš vid?=) a já si vždycky myslel že jsi dokonalý :D
Tak si ho nevsimej, ne?
Jooo přesně.Nevšímej si mě
Ja nanestesti musim.