Page 2 of 31
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:13 27. Apr 2012
by Theogil I
Amber wrote:@ Theogil I - Život je boj, to nevíš?
To víš, že vím. Tak bojuj po svém. Já bojuji od 7:00 - 17:00 v zaměstnání, pak jdu pracovat na byt či zalévat na zahradu, okolo půl sedmé si udělám nějakou zobku k večeři, usadím se k tomu co mě baví a naše drahá Čeština je mi v tu chvíli více než ukradená.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:13 27. Apr 2012
by Paulus
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:18 27. Apr 2012
by KaTo
Theogil I wrote:Amber wrote:@ Theogil I - Život je boj, to nevíš?
To víš, že vím. Tak bojuj po svém. Já bojuji od 7:00 - 17:00 v zaměstnání, pak jdu pracovat na byt či zalévat na zahradu, okolo půl sedmé si udělám nějakou zobku k večeři, usadím se k tomu co mě baví a naše drahá Čeština je mi v tu chvíli více než ukradená.

Amen. Sice se snazim cestinu neprznit, ale...jsem obcas utahany tak, ze ignoruju naprosto diakritiku (jakoby ten debil Komensky ji nemohl totalne vypustit, kdyz uz skrtal zdvojena pismenka). O preklepech ve sporem osvetleni ani nemluvim

.
P.S.
To me tak napada, ze to se chudak Amber asi zcvokne, az potka moji postavu, kdyz budu ve stavu "ignorace diakritiky".
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:25 27. Apr 2012
by Amber
@ KaTo: Ehm ehm, asi myslíš Husa.
@ KaTo & Theogil I: V poklidu můžete jít číst něco jiného, je to vaše rozhodnutí. Neřekla jsem nic v tom smyslu, že nemáte co lepšího na práci než vzpomínat na vědomosti získané na ZŠ.
@ RoF & Aulus: No to mi dáváte

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:25 27. Apr 2012
by Theogil I
KaTo wrote:Theogil I wrote:Amber wrote:@ Theogil I - Život je boj, to nevíš?
To víš, že vím. Tak bojuj po svém. Já bojuji od 7:00 - 17:00 v zaměstnání, pak jdu pracovat na byt či zalévat na zahradu, okolo půl sedmé si udělám nějakou zobku k večeři, usadím se k tomu co mě baví a naše drahá Čeština je mi v tu chvíli více než ukradená.

Amen. Sice se snazim cestinu neprznit, ale...jsem obcas utahany tak, ze ignoruju naprosto diakritiku (jakoby ten debil Komensky ji nemohl totalne vypustit, kdyz uz skrtal zdvojena pismenka). O preklepech ve sporem osvetleni ani nemluvim

.
P.S.
To me tak napada, ze to se chudak Amber asi zcvokne, az potka moji postavu, kdyz budu ve stavu "ignorace diakritiky".
Proto hraju trpaslíky, v té jejich zemité řeči se spousta chyb ztratí, lépe řečeno nevíš jestli je blb hráč, postavička nebo to tak z trpasličího hrdla opravdu mělo vyjít.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:26 27. Apr 2012
by Barbar321
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:27 27. Apr 2012
by Absinthorix
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:31 27. Apr 2012
by Amber
@ Absinthorix: Dík za grafické ztvárnění
"Bo" ve významu "nebo" - Pro pár lidí, kteří si hrají na ostravštinu (netýká se všech).
"Bo" znamená "protože", není to zkrácenina od "nebo".
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:33 27. Apr 2012
by Barbar321
Amber wrote:@ Absinthorix: Dík za grafické ztvárnění
některé lidi holt nezměníš

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:35 27. Apr 2012
by KaTo
Amber wrote:@ KaTo: Ehm ehm, asi myslíš Husa.
...jo a to jsem chtěl říct, že dějepis mi taky nešel!
Btw - aspoň teď vím, že tenhle konkrétní (aka Hus) grammarnazi skončil jak si zaloužil

. A husiti jsou od teďka u mě banda Grammarnacíků, co evropou šířili debilní pravidla češtiny!

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:36 27. Apr 2012
by zachy
Amber je nový evilák

kam se na ni hrabe Azhael s tím, jak dokáže týrat lidi

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:37 27. Apr 2012
by Amber
KaTo wrote:Amber wrote:@ KaTo: Ehm ehm, asi myslíš Husa.
...jo a to jsem chtěl říct, že dějepis mi taky nešel!
Btw - aspoň teď vím, že tenhle konkrétní (aka Hus) grammarnazi skončil jak si zaloužil

. A husiti jsou od teďka u mě banda Grammarnacíků, co
evropou šířili debilní pravidla češtiny!
Ty jsi teda materiál, Evropane jeden evropský z Evropy!

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:39 27. Apr 2012
by Amber
zachy wrote:Amber je nový evilák

kam se na ni hrabe Azhael s tím, jak dokáže týrat lidi

Děkujííí

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:40 27. Apr 2012
by KaTo
Amber wrote:
"Bo" ve významu "nebo" - Pro pár lidí, kteří si hrají na ostravštinu (netýká se všech).
"Bo" znamená "protože", není to zkrácenina od "nebo".
Sím, sím, pančelko! *Plha se hlásí* Moje "bo" nemá s ostravštinou (případně "ponašem", což je takový ten severomoravský hantec

) nic, ale vůůůbec nic společnýho. Patří to do druhýho konce republiky, spolu s japato, copato!

A od tetičky jsem se to naučil už jako malé b(l)átole (to byly takový ty doby, kdy jsem si ještě hrál v uhláku na hor...ee...na trpaslíky).
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:43 27. Apr 2012
by Amber
KaTo wrote:Amber wrote:
"Bo" ve významu "nebo" - Pro pár lidí, kteří si hrají na ostravštinu (netýká se všech).
"Bo" znamená "protože", není to zkrácenina od "nebo".
Sím, sím, pančelko! *Plha se hlásí* Moje "bo" nemá s ostravštinou (případně "ponašem", což je takový ten severomoravský hantec

) nic, ale vůůůbec nic společnýho. Patří to do druhýho konce republiky, spolu s japato, copato!

A od tetičky jsem se to naučil už jako malé b(l)átole (to byly takový ty doby, kdy jsem si ještě hrál v uhláku na hor...ee...na trpaslíky).
Pokud to vidím ve větě, která se celkově jasně odkazuje na ostravské nářečí, tak to ale chyba je
