Page 2 of 31

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:13 27. Apr 2012
by Theogil I
Amber wrote:@ Theogil I - Život je boj, to nevíš? :wink:
To víš, že vím. Tak bojuj po svém. Já bojuji od 7:00 - 17:00 v zaměstnání, pak jdu pracovat na byt či zalévat na zahradu, okolo půl sedmé si udělám nějakou zobku k večeři, usadím se k tomu co mě baví a naše drahá Čeština je mi v tu chvíli více než ukradená. :wink:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:13 27. Apr 2012
by Paulus
Aulus wrote:
-RoF- wrote:Hmmm nová paní učitelka? Tak to si nechám líbit. :roll:
Pááá-nííí učíí-teel-kó :twisted: :twisted: :twisted:

Image
:twisted:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:18 27. Apr 2012
by KaTo
Theogil I wrote:
Amber wrote:@ Theogil I - Život je boj, to nevíš? :wink:
To víš, že vím. Tak bojuj po svém. Já bojuji od 7:00 - 17:00 v zaměstnání, pak jdu pracovat na byt či zalévat na zahradu, okolo půl sedmé si udělám nějakou zobku k večeři, usadím se k tomu co mě baví a naše drahá Čeština je mi v tu chvíli více než ukradená. :wink:
Amen. Sice se snazim cestinu neprznit, ale...jsem obcas utahany tak, ze ignoruju naprosto diakritiku (jakoby ten debil Komensky ji nemohl totalne vypustit, kdyz uz skrtal zdvojena pismenka). O preklepech ve sporem osvetleni ani nemluvim :lol: .
P.S.
To me tak napada, ze to se chudak Amber asi zcvokne, az potka moji postavu, kdyz budu ve stavu "ignorace diakritiky".

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:25 27. Apr 2012
by Amber
@ KaTo: Ehm ehm, asi myslíš Husa. :P

@ KaTo & Theogil I: V poklidu můžete jít číst něco jiného, je to vaše rozhodnutí. Neřekla jsem nic v tom smyslu, že nemáte co lepšího na práci než vzpomínat na vědomosti získané na ZŠ.

@ RoF & Aulus: No to mi dáváte :P :P

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:25 27. Apr 2012
by Theogil I
KaTo wrote:
Theogil I wrote:
Amber wrote:@ Theogil I - Život je boj, to nevíš? :wink:
To víš, že vím. Tak bojuj po svém. Já bojuji od 7:00 - 17:00 v zaměstnání, pak jdu pracovat na byt či zalévat na zahradu, okolo půl sedmé si udělám nějakou zobku k večeři, usadím se k tomu co mě baví a naše drahá Čeština je mi v tu chvíli více než ukradená. :wink:
Amen. Sice se snazim cestinu neprznit, ale...jsem obcas utahany tak, ze ignoruju naprosto diakritiku (jakoby ten debil Komensky ji nemohl totalne vypustit, kdyz uz skrtal zdvojena pismenka). O preklepech ve sporem osvetleni ani nemluvim :lol: .
P.S.
To me tak napada, ze to se chudak Amber asi zcvokne, az potka moji postavu, kdyz budu ve stavu "ignorace diakritiky".
Proto hraju trpaslíky, v té jejich zemité řeči se spousta chyb ztratí, lépe řečeno nevíš jestli je blb hráč, postavička nebo to tak z trpasličího hrdla opravdu mělo vyjít. :D

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:26 27. Apr 2012
by Barbar321
Theogil I wrote: Proto hraju trpaslíky, v té jejich zemité řeči se spousta chyb ztratí, lépe řečeno nevíš jesli je blb hráč, postavička nebo to tak z trpasličího hrdla opravdu mělo vyjít. :D
:D :lol: :D

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:27 27. Apr 2012
by Absinthorix
Image

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:31 27. Apr 2012
by Amber
@ Absinthorix: Dík za grafické ztvárnění :twisted:


:idea: "Bo" ve významu "nebo" - Pro pár lidí, kteří si hrají na ostravštinu (netýká se všech). "Bo" znamená "protože", není to zkrácenina od "nebo".

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:33 27. Apr 2012
by Barbar321
Amber wrote:@ Absinthorix: Dík za grafické ztvárnění :twisted:
některé lidi holt nezměníš :roll:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:35 27. Apr 2012
by KaTo
Amber wrote:@ KaTo: Ehm ehm, asi myslíš Husa. :P
...jo a to jsem chtěl říct, že dějepis mi taky nešel!
Btw - aspoň teď vím, že tenhle konkrétní (aka Hus) grammarnazi skončil jak si zaloužil :twisted: . A husiti jsou od teďka u mě banda Grammarnacíků, co evropou šířili debilní pravidla češtiny! :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
Image

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:36 27. Apr 2012
by zachy
Amber je nový evilák :mrgreen: kam se na ni hrabe Azhael s tím, jak dokáže týrat lidi :D

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:37 27. Apr 2012
by Amber
KaTo wrote:
Amber wrote:@ KaTo: Ehm ehm, asi myslíš Husa. :P
...jo a to jsem chtěl říct, že dějepis mi taky nešel!
Btw - aspoň teď vím, že tenhle konkrétní (aka Hus) grammarnazi skončil jak si zaloužil :twisted: . A husiti jsou od teďka u mě banda Grammarnacíků, co evropou šířili debilní pravidla češtiny! :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
Ty jsi teda materiál, Evropane jeden evropský z Evropy! :lol:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:39 27. Apr 2012
by Amber
zachy wrote:Amber je nový evilák :mrgreen: kam se na ni hrabe Azhael s tím, jak dokáže týrat lidi :D
Děkujííí :twisted:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:40 27. Apr 2012
by KaTo
Amber wrote: :idea: "Bo" ve významu "nebo" - Pro pár lidí, kteří si hrají na ostravštinu (netýká se všech). "Bo" znamená "protože", není to zkrácenina od "nebo".
Sím, sím, pančelko! *Plha se hlásí* Moje "bo" nemá s ostravštinou (případně "ponašem", což je takový ten severomoravský hantec :lol: ) nic, ale vůůůbec nic společnýho. Patří to do druhýho konce republiky, spolu s japato, copato! :P A od tetičky jsem se to naučil už jako malé b(l)átole (to byly takový ty doby, kdy jsem si ještě hrál v uhláku na hor...ee...na trpaslíky).

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:43 27. Apr 2012
by Amber
KaTo wrote:
Amber wrote: :idea: "Bo" ve významu "nebo" - Pro pár lidí, kteří si hrají na ostravštinu (netýká se všech). "Bo" znamená "protože", není to zkrácenina od "nebo".
Sím, sím, pančelko! *Plha se hlásí* Moje "bo" nemá s ostravštinou (případně "ponašem", což je takový ten severomoravský hantec :lol: ) nic, ale vůůůbec nic společnýho. Patří to do druhýho konce republiky, spolu s japato, copato! :P A od tetičky jsem se to naučil už jako malé b(l)átole (to byly takový ty doby, kdy jsem si ještě hrál v uhláku na hor...ee...na trpaslíky).
Pokud to vidím ve větě, která se celkově jasně odkazuje na ostravské nářečí, tak to ale chyba je :wink: