Build pro vraha
Re: Build pro vraha
13 levelů = tejden na Thalii. Pro některý lidi i míň.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Build pro vraha
V čem by ten paskvil byl lepší než fighter/rogue? Paralyzující útok funguje jen na postavy ve flatu a mimo boj. Tzn ani na sražený.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Build pro vraha
Nevim, ale tenhle topic se jmenuje "build pro vraha", ne "build pro roguea". A přidání improved invisibility a darkness v kombinaci, dejme tomu, s alchymií a paralyzujícím útokem se mi nezdá jako malej bonus.
Last edited by J.F.Payne on 23:46 18. May 2012, edited 1 time in total.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Build pro vraha
Poison use, darkness, invisky, míň skill pointu a šance na omráčení při zásahu... moc by toho nebylo, no... ten hraničář je holt asi lepší, protože má stejnou AB progresi a hide a MS jako class skilly.Prasokralik wrote:V čem by ten paskvil byl lepší než fighter/rogue?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Build pro vraha
Nemá Evasion (ani Improved Evasion), nemá Cripling strike (což je asi 3x lepší než to Vrahova paralýza, kterou na Thalii díky "epic" Save potvor nasadíš tak skřetům). Nemá skill pointy. Roguna rulez.Caehan wrote:Poison use, darkness, invisky, míň skill pointu a šance na omráčení při zásahu... moc by toho nebylo, no... ten hraničář je holt asi lepší, protože má stejnou AB progresi a hide a MS jako class skilly.Prasokralik wrote:V čem by ten paskvil byl lepší než fighter/rogue?
edit - Vrahovy skilly jsou na rest => na Thalii to udělá 1x a může se jít na hodinu jít klouzat (nebo vyspat). Navíc Vylepšená nevitelnost má na Thalii jen 30% Concealment a ne 50% (proti PC s Bojem poslepu je těch 30% nic).
Last edited by KaTo on 23:52 18. May 2012, edited 1 time in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Build pro vraha
paralyzujici utok plati jenom na postavy ve flatu.. takze proti srazenymu ne... cripling strike je 10x lepsi
Scrio
Thenesen
Thenesen
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Build pro vraha
co komu brání bejt vrah s jakýmkoliv jiným povoláním? nejvíc vrahů na thalii jsou monkové co tak pozorujuJ.F.Payne wrote:Nevim, ale tenhle topic se jmenuje "build pro vraha", ne "build pro roguea". A přidání improved invisibility a darkness v kombinaci, dejme tomu, s alchymií a paralyzujícím útokem se mi nezdá jako malej bonus.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Build pro vraha
Prasokralik wrote:co komu brání bejt vrah s jakýmkoliv jiným povoláním? nejvíc vrahů na thalii jsou monkové co tak pozorujuJ.F.Payne wrote:Nevim, ale tenhle topic se jmenuje "build pro vraha", ne "build pro roguea". A přidání improved invisibility a darkness v kombinaci, dejme tomu, s alchymií a paralyzujícím útokem se mi nezdá jako malej bonus.
K čemuž příspívá jejích nucené lawful přesvědčení
At nejsem jen off: pro normální lidi ma smysl ladit buily do lvl 28 maximálně.
V takovém případě bych se na vraha s jeho potřebou 10 lvl vykašlal.
Prase a králik mají jednoznačně ve všem pravdu v tomto topiku. Optimální kombinace pro tahle povolání je ranger / fighter + rogue.
Osobně bych se v silovém buildu přikláněl k fighterovi u dexového k rangerovi.
Re: Build pro vraha
pro normální lidi do 28 lvl?co jsou potom ti co to staví o pár lvl výš?:DKrysak wrote:Prasokralik wrote:co komu brání bejt vrah s jakýmkoliv jiným povoláním? nejvíc vrahů na thalii jsou monkové co tak pozorujuJ.F.Payne wrote:Nevim, ale tenhle topic se jmenuje "build pro vraha", ne "build pro roguea". A přidání improved invisibility a darkness v kombinaci, dejme tomu, s alchymií a paralyzujícím útokem se mi nezdá jako malej bonus.
K čemuž příspívá jejích nucené lawful přesvědčení-§
At nejsem jen off: pro normální lidi ma smysl ladit buily do lvl 28 maximálně.
V takovém případě bych se na vraha s jeho potřebou 10 lvl vykašlal.
Prase a králik mají jednoznačně ve všem pravdu v tomto topiku. Optimální kombinace pro tahle povolání je ranger / fighter + rogue.
Osobně bych se v silovém buildu přikláněl k fighterovi u dexového k rangerovi.
Re: Build pro vraha
Ještě mě napadla varianta rogue 30/ blackguard 10, ale nevím, jak je na tom dobře s featy, a kromě toho, že se na vás může opravdu zlomyslně dívat, také nevím, jestli k něčemu je.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Build pro vraha
Určitě na sílu, scaluje zákřené utoky, bude mít něco málo boostů včetně síly, záchrané hody pokud neodflákneš charismu, co nebude mít jsou featy. Bohužel díky slabému AB roguny si na black guarda sáhneš pozdě a tak jeho sumoni budou platní možná tak jako štít na pár vteřin.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Build pro vraha
ses naivni pokud si myslis ze budes mit 40 lvlCaehan wrote:Ještě mě napadla varianta rogue 30/ blackguard 10, ale nevím, jak je na tom dobře s featy, a kromě toho, že se na vás může opravdu zlomyslně dívat, také nevím, jestli k něčemu je.
Scrio
Thenesen
Thenesen
Re: Build pro vraha
Tím myslím, že pojedu jen deset levelů blackguarda a ani o deset víc.Thenesen wrote:ses naivni pokud si myslis ze budes mit 40 lvlCaehan wrote:Ještě mě napadla varianta rogue 30/ blackguard 10, ale nevím, jak je na tom dobře s featy, a kromě toho, že se na vás může opravdu zlomyslně dívat, také nevím, jestli k něčemu je.jak tady zaznelo tak pocitej tak s 28 lvl max...
Edit: Respektive nepojedu, ale to je zase jiný příběh.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Build pro vraha
Ono je dovolená monka multiclassovat?Prasokralik wrote:co komu brání bejt vrah s jakýmkoliv jiným povoláním? nejvíc vrahů na thalii jsou monkové co tak pozoruju
Re: Build pro vraha
G-ladiator wrote:Ono je dovolená monka multiclassovat?Prasokralik wrote:co komu brání bejt vrah s jakýmkoliv jiným povoláním? nejvíc vrahů na thalii jsou monkové co tak pozoruju
Roguna a bojovník je lepší "vrah", než Vrah a cokoli. A Mnich je taky lepší "vrah"...než Vrah.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín