Page 2 of 2

Posted: 02:21 06. Oct 2007
by kucik
Dneska jsem to chtel znova vozkouset, ale nekdo me predbehl. Tak se priznejte komu sundat sly. Nebo jste je snad odpalili z bezpecny vzdalenosti?

Posted: 10:44 06. Oct 2007
by Sylmael
Bol som tam po restarte po 10:10. Pasce sli dat dole bez problemov.