Edit. Bezva...tak odstranit nejdou , ale fungují... pokus skončil v podsvětí.
Neodstranitelné pasti
Neodstranitelné pasti
Po předělání lokace mozkomorů nejdou sundat pasti z beden ... např. 40 proti 39 vyhodnocuje jako neúspěch

Edit. Bezva...tak odstranit nejdou , ale fungují... pokus skončil v podsvětí.
Edit. Bezva...tak odstranit nejdou , ale fungují... pokus skončil v podsvětí.
Re: Neodstranitelné pasti
Takže ještě jedno testování neodstranitelných pastí ... neodstranil je ani DM ( Pepa ) !! 
Re: Neodstranitelné pasti
Lol , mas to testovat s familiarom a ne s postavou.Fidorka wrote:Edit. Bezva...tak odstranit nejdou , ale fungují... pokus skončil v podsvětí.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Re: Neodstranitelné pasti
Sylmael wrote:Lol , mas to testovat s familiarom a ne s postavou.Fidorka wrote:Edit. Bezva...tak odstranit nejdou , ale fungují... pokus skončil v podsvětí.
Když stojíš před hlavním mozkem a podíváš se na dveře tak druhá past z leva je VELMI smrtící plyn ! Takže přítelíček si šáhne ... a ty si hodíš výdrž smrt ... no a Nemes není válečník s výdrží přes 20...
Pamatuju se, ze tam pribyly ty hlasky popisujici prostredi a je tam trochu jinej spawn, ale i potom mi pasti sly normalne odstranit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Cairone aspon si mohol za ten cas urobit screenshot toho tvojho 40 vs dc 39. Btw to je asi tak ked si niekto mysli ze sam zdola vsetko. Riskoval si a otrcil kopyta. Neviem ci ta DM netahal z pekla a je mi to jedno.... ale ten screen je dokaz za 100 bodov nez akekolvek logy ci reci na forume.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
