Přihlášení
Re: Přihlášení
Tady máš generátor http://xman.x.sweb.cz/NWN+CDkeyGen.exe
Můžeš s ním vygenerovat klíč do všech tří položek.
Můžeš s ním vygenerovat klíč do všech tří položek.
Re: Přihlášení
To říkáš špatně... až se ti povede připojit, tak se nech pozvat za odměnu, žes to zvládl!Goran wrote:Až se mi podaří připojit, pozvu na rundu všechny kdo mi zde pomáhají
(Nešlo si nespamnout, jinak samozřejmě vítej!)
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Re: Přihlášení
Díky vyzkoušímShaman88 wrote:Tady máš generátor http://xman.x.sweb.cz/NWN+CDkeyGen.exe
Můžeš s ním vygenerovat klíč do všech tří položek.
Re: Přihlášení
Amber wrote:To říkáš špatně... až se ti povede připojit, tak se nech pozvat za odměnu, žes to zvládl!Goran wrote:Až se mi podaří připojit, pozvu na rundu všechny kdo mi zde pomáhají
(Nešlo si nespamnout, jinak samozřejmě vítej!)
Pohostinost, kterou vidím mě více utvrzuje v tom, že se chci připojit
Možná bychom mohli dojít ke kompromisu, že jakmile se připojím, tak dojde ke konzumaci lihovin
Jinak díky za přátelské přivítání
Re: Přihlášení
Velký pokrok. Web mi uznal klíč
. Zkusím se přihlásit.
Přesto všechno mi to při přihlášení háže chybu
Co jsem udělal: koupená (stážená) orig hra z gog.com, vložení všech stažených souborů do odpovídajících složek (soubor TLK vložen do vytvořeného adresáře TLK), vytvořeno heslo(pozměnil jsem některé části původního), které mi web uznal, vložení původního heslo z java souboru do kolonky heslo při vytváření multiplayer účtu (zde zadáno jméno na gog.com účtu a e-mail, pod kterým jsem se zde přihlašoval). Při přepisování souboru nwmcdkey mi to píše "přístup odepřen".
Chybou je: selhání připojení serveru, timeout.

A vůbec netuším kde jsem uděla chybu
. Zkouším a zkouším dokola a pořád nic 
Přesto všechno mi to při přihlášení háže chybu
Co jsem udělal: koupená (stážená) orig hra z gog.com, vložení všech stažených souborů do odpovídajících složek (soubor TLK vložen do vytvořeného adresáře TLK), vytvořeno heslo(pozměnil jsem některé části původního), které mi web uznal, vložení původního heslo z java souboru do kolonky heslo při vytváření multiplayer účtu (zde zadáno jméno na gog.com účtu a e-mail, pod kterým jsem se zde přihlašoval). Při přepisování souboru nwmcdkey mi to píše "přístup odepřen".
Chybou je: selhání připojení serveru, timeout.
A vůbec netuším kde jsem uděla chybu
Re: Přihlášení
Shoduje se ti přihlašovací jméno s tím, pod kterým si se zaregistroval .?
=============
Seart
Seart
Re: Přihlášení
XŠevyX wrote:Shoduje se ti přihlašovací jméno s tím, pod kterým si se zaregistroval .?
Na GoG.com jsem se registroval jako Goran91, na webu stejně, a když se přihlašuji do multiplayer, tak také jako Goran91.
Není problém v tom, že při přihlášení mi to píše "nelze se připojit k hlavnímu serveru"?
Re: Přihlášení
Hlavní server smele ignoruj, pockuj az se ti ukaze thalie dle návodu.
Jak se připojujes k thalii? mas tam jeji adresu?
Jak se připojujes k thalii? mas tam jeji adresu?
Re: Přihlášení
Přišhlašuji se pod Goran91 heslo původní (java program).Krysak wrote:Hlavní server smele ignoruj, pockuj az se ti ukaze thalie dle návodu.
Jak se připojujes k thalii? mas tam jeji adresu?
Pak zvolím připojit k síťové hře, dám příme připojení, kde nevyplním heslo, ale vyplním thalie.pilsfree.cz.
Thalii mi to najde, chvilku mi to zobrazuje "připojování" a pak napíše: připojení selhalo (timeout).
Možná je potíž v tom, že jsem heslo z Java programu pozměnil sám (ne generatorem). A Web mi to vzal.
Pokud se snažím změnit klíče v nwncdkey tak mi to není dovoleno (nelze uložit).
Děkuji všem, kteří se mi snažili pomoci. Snad brzy přijdu na to v čem je problém, a věřím, že rady přispívajících v tom sehrají velkou roli. Pro dnešek to nechám být, snad další dny přinesou více úspěchu. Díky všem a dobrou noc.
Re: Přihlášení
Bioware už odstavilo master severy. Při pokusu o přihlášení, když klikneš na multiplayer, se vždy zobrazí hláška, že nebylo možné se připojit. Tuto hlášku odklikni a pokračuj dál.Goran wrote:XŠevyX wrote:Shoduje se ti přihlašovací jméno s tím, pod kterým si se zaregistroval .?
Na GoG.com jsem se registroval jako Goran91, na webu stejně, a když se přihlašuji do multiplayer, tak také jako Goran91.
Není problém v tom, že při přihlášení mi to píše "nelze se připojit k hlavnímu serveru"?
Na thalii tě to nepustí, protože máš registrovaný jiný klíč, než s jakým se přihlašuješ. Opravdu musí být stejné.
Pokud máš skutečně orig. hru, tak můžu tomu druhému, který ty klíče má, klíče promáznout.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Přihlášení
Správný postup je takovýto:
1. změnit si klíče v nwncdkey.ini
2. vygenenrovat thalijský klíč pomocí thalijského java programu
3. thalijský klíč vložit do svého profilu na thalijském webu (nezměněný = tak, jak ho vyplivla java)
Nick z thalijského webu musí být identický jako ten, kterým se přihlašuješ do hry. Včetně diakritiky, velkých a malých písmen, čekoholiv. Prostě == identické.
K nwncdkey.ini:
Máš winXP, win7 nebo win8? U win7 poradí někdo jiný, zda tam nemůže být problém s admin právy a poradí, jak to odstranit. Ovšem základ u všech win je dát pravé myšítko na soubor - vlastnosti - odškrtnout "jen pro čtení" ("jen-pro-čtení" soubory nejdou editovat).
1. změnit si klíče v nwncdkey.ini
2. vygenenrovat thalijský klíč pomocí thalijského java programu
3. thalijský klíč vložit do svého profilu na thalijském webu (nezměněný = tak, jak ho vyplivla java)
Nick z thalijského webu musí být identický jako ten, kterým se přihlašuješ do hry. Včetně diakritiky, velkých a malých písmen, čekoholiv. Prostě == identické.
K nwncdkey.ini:
Máš winXP, win7 nebo win8? U win7 poradí někdo jiný, zda tam nemůže být problém s admin právy a poradí, jak to odstranit. Ovšem základ u všech win je dát pravé myšítko na soubor - vlastnosti - odškrtnout "jen pro čtení" ("jen-pro-čtení" soubory nejdou editovat).
Re: Přihlášení
kucik:
Už to celé začínám chápat
. Díky.
Pokud jde o orig. hru, tu opravdu mám, formou zakoupení licence z gog.com a následného stažení. Pokud bys to chtěl nějak dokázat, a napadá Tě jak, budu plně spolupracovat
. Pokud ne, máš mé čestné slovo, že to je, jak říkám. Za případnou změnu klíčů bych byl velice vděčný.
Už to celé začínám chápat
Pokud jde o orig. hru, tu opravdu mám, formou zakoupení licence z gog.com a následného stažení. Pokud bys to chtěl nějak dokázat, a napadá Tě jak, budu plně spolupracovat
Re: Přihlášení
Rozumím, vše je ok, až na změny nwncdkey.ini. Zrovna ten win7 mám. Nwncdkey.ini ve vlastnostech "jen pro čtení" nemá. Toto má ve vlastnostech jen celá složka Nwn diamond, když jsem to změnil zde, opět nebylo možné soubor uložit. Uložení prostě háže chyby, ať dělám co dělám.Myrpa wrote:Správný postup je takovýto:
1. změnit si klíče v nwncdkey.ini
2. vygenenrovat thalijský klíč pomocí thalijského java programu
3. thalijský klíč vložit do svého profilu na thalijském webu (nezměněný = tak, jak ho vyplivla java)
Nick z thalijského webu musí být identický jako ten, kterým se přihlašuješ do hry. Včetně diakritiky, velkých a malých písmen, čekoholiv. Prostě == identické.
K nwncdkey.ini:
Máš winXP, win7 nebo win8? U win7 poradí někdo jiný, zda tam nemůže být problém s admin právy a poradí, jak to odstranit. Ovšem základ u všech win je dát pravé myšítko na soubor - vlastnosti - odškrtnout "jen pro čtení" ("jen-pro-čtení" soubory nejdou editovat).
Re: Přihlášení
Klíče jsem promazal. Vyplň si je na webu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.