kokosak wrote: vzhledem k tomu, že na srazu brbláte u piva za 30 kč, neviděl bych to na standardní místo pro středeční sraz
Středověké Krčmy
Re: Středověké Krčmy
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Středověké Krčmy
Přesně tak, daleko raději bych zajel zase do toho Plzeňského steakhousu a zopakoval si ten mňamózní cheesburger. Případně cokoliv jiného než "středověké cosi" co středověk nevidělo ani na obrázku. To už mi přijde jako tisíckrát lepší volba hospoda stylizovaná do fantasy, třeba ty knajpy s motivy Harryho Pottera jsou krásné a nehrají si na nic na co nemají.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Středověké Krčmy
Já chápu, že máš nějaký názor, nebo představu o středověku, kterou ti tyto hospody naplňují, ale tvrzení jako jsi napsal výše si buď podlož nějakými prameny, nebo... inu, prostě zůstaň u těch názorů a představ pro sebe sama a nesnaž se je kdekoli, nedejbože veřejně prezentovat.Uradin wrote:...jinak ohledně stolování pochybuju že v putykách byl lid nějak vychovaný žralo se buď rukama nebo max dřevěnýma přiborama jo a to už ale byl luxus. no holt tam to berou víc extreměji
Ale k tématu - vysoká cena těch krčem mi (jednorázově) nevadí, ale když si mám platit za "středověk", pak očekávám alespoň nějakou snahu o realističnost - ne bandu keckařů, co deformují pohled široké veřejnosti (viz výše) a ještě se tím chlubí.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Středověké Krčmy
V Anno Domini se dbá na to, aby tam všichni dodrželi alespoň "koukatelné minimum".
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Středověké Krčmy
Jo, ta je v tom výjimkou, hlavně když jim tam chodí brigádničit známé tváře LHčkařů z Brodce.
Já tam dokonce snad jednou byla (Kokos, s tebou, ne?), a ačkoli jim to KM dost kazí ty břišní tanečnice, fireshow a hudebníci, nemají se za (narozdíl od Dětěnic a spol.) za co stydět.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Středověké Krčmy
Tak tanečnice, ohnivnice dovezli z orientu a hudebníky nevím jaké tam mají, ale když se dnes koukneš na Lady Gaga a další a přeneseš se do středověku, tak si myslím, že taková středověká popová star mohla taky vypadat nearchetypálně
.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Středověké Krčmy
To, co jsem psala Uradinovi, platí v tomto případě i na tvůj příspěvek. 
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Středověké Krčmy
Já ti nevím... neviděl jsem co maj v tý hospodě, ale tohle mi přijde na středověk výstřední.

A tady máš středověké metálisty.

A to že ve středověku hráli metal mi nevyvrátíš. Nikdy se nedochovalo nic o tom, že by ho tam nehráli. Naopak to, že není ani nikdy zmíněno, že ho hráli, znamená, že se křesťani velice snažili, aby tu hudbu vymýtili. Jednalo se tedy o středověký underground.
Ale asi budeš mít pravdu, že je pravděpodobnější, že už tenkrát existovali trollové (aspon v ranném středověku). V severních zemích se o nich dochovalo hodně věcí!

A tady máš středověké metálisty.

A to že ve středověku hráli metal mi nevyvrátíš. Nikdy se nedochovalo nic o tom, že by ho tam nehráli. Naopak to, že není ani nikdy zmíněno, že ho hráli, znamená, že se křesťani velice snažili, aby tu hudbu vymýtili. Jednalo se tedy o středověký underground.
Ale asi budeš mít pravdu, že je pravděpodobnější, že už tenkrát existovali trollové (aspon v ranném středověku). V severních zemích se o nich dochovalo hodně věcí!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Středověké Krčmy
Ano, přítomnost trollů byla dokázána nejen v raném středověku.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Středověké Krčmy
V Dětenicích mi maximálně tak chutnalo. Prostředí jako budova docela fajn. Jinak hudba z beden, některé scénky vtipné, ale ten jejich slovník bych jim vytisknul, sruloval a strčil do pr..... Zbytečně moc přehnaný.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Středověké Krčmy
Soudím, že tohle by se většině thalijců zamlouvalo:
http://www.youtube.com/watch?v=GrANSfNmLlM
A hlavní barbar vypadá jako KaTo.
A mně se to líbí taky!
)
http://www.youtube.com/watch?v=GrANSfNmLlM
A hlavní barbar vypadá jako KaTo.
A mně se to líbí taky!
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Středověké Krčmy
Na konci byl dobrej trik s tim jakk to atrofované tělíčko zvedlo meč nad hlavu:). Fajn trailer:)J.F.Payne wrote:Soudím, že tohle by se většině thalijců zamlouvalo:
http://www.youtube.com/watch?v=GrANSfNmLlM
A hlavní barbar vypadá jako KaTo.
A mně se to líbí taky!)
Re: Středověké Krčmy
Pcháá! Bodejď by to nezved, když je mi podobnej (a kua, Jon má recht, on je mi FAKT podobnejKrysak wrote:Na konci byl dobrej trik s tim jakk to atrofované tělíčko zvedlo meč nad hlavu:). Fajn trailer:)J.F.Payne wrote:Soudím, že tohle by se většině thalijců zamlouvalo:
http://www.youtube.com/watch?v=GrANSfNmLlM
A hlavní barbar vypadá jako KaTo.
A mně se to líbí taky!)
P.S.
Vyzáblé tělíčko je jen trollí maskování na ošálení protivníků
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Středověké Krčmy
Jop, dobrýho pamatováka mášBraenn wrote:Jo, ta je v tom výjimkou, hlavně když jim tam chodí brigádničit známé tváře LHčkařů z Brodce.Já tam dokonce snad jednou byla (Kokos, s tebou, ne?), a ačkoli jim to KM dost kazí ty břišní tanečnice, fireshow a hudebníci, nemají se za (narozdíl od Dětěnic a spol.) za co stydět.
PUF!
Re: Středověké Krčmy
To tak někdo zkonzumoval všechnu moudrost světa a musí všechny poučovat.
Nežili jste ve středověku tak nic nevíte o tom jaké to tam bylo...
To že si hrajete na vojáčky je sice super, ale váš názor není lepší než ostatních.
Nežili jste ve středověku tak nic nevíte o tom jaké to tam bylo...
To že si hrajete na vojáčky je sice super, ale váš názor není lepší než ostatních.