Page 2 of 3
Re: Středověké Krčmy
Posted: 10:20 16. Sep 2013
by kucik
Re: Středověké Krčmy
Posted: 12:38 16. Sep 2013
by Bahnak
Přesně tak, daleko raději bych zajel zase do toho Plzeňského steakhousu a zopakoval si ten mňamózní cheesburger. Případně cokoliv jiného než "středověké cosi" co středověk nevidělo ani na obrázku. To už mi přijde jako tisíckrát lepší volba hospoda stylizovaná do fantasy, třeba ty knajpy s motivy Harryho Pottera jsou krásné a nehrají si na nic na co nemají.
Re: Středověké Krčmy
Posted: 13:30 16. Sep 2013
by Braenn
Uradin wrote:...jinak ohledně stolování pochybuju že v putykách byl lid nějak vychovaný žralo se buď rukama nebo max dřevěnýma přiborama jo a to už ale byl luxus. no holt tam to berou víc extreměji
Já chápu, že máš nějaký názor, nebo představu o středověku, kterou ti tyto hospody naplňují, ale tvrzení jako jsi napsal výše si buď podlož nějakými prameny, nebo... inu, prostě zůstaň u těch názorů a představ pro sebe sama a nesnaž se je kdekoli, nedejbože veřejně prezentovat.

Omlouvám se, pokud to zní příkře, ale na takové typy prohlášení jsem alergická.
Ale k tématu - vysoká cena těch krčem mi (jednorázově) nevadí, ale když si mám platit za "středověk", pak očekávám alespoň nějakou
snahu o realističnost - ne bandu keckařů, co deformují pohled široké veřejnosti (viz výše) a ještě se tím chlubí.
Re: Středověké Krčmy
Posted: 14:00 16. Sep 2013
by J.F.Payne
V Anno Domini se dbá na to, aby tam všichni dodrželi alespoň "koukatelné minimum".
Re: Středověké Krčmy
Posted: 16:45 16. Sep 2013
by Braenn
Jo, ta je v tom výjimkou, hlavně když jim tam chodí brigádničit známé tváře LHčkařů z Brodce.

Já tam dokonce snad jednou byla (Kokos, s tebou, ne?), a ačkoli jim to KM dost kazí ty břišní tanečnice, fireshow a hudebníci, nemají se za (narozdíl od Dětěnic a spol.) za co stydět.
Re: Středověké Krčmy
Posted: 17:15 16. Sep 2013
by Molly23
Tak tanečnice, ohnivnice dovezli z orientu a hudebníky nevím jaké tam mají, ale když se dnes koukneš na Lady Gaga a další a přeneseš se do středověku, tak si myslím, že taková středověká popová star mohla taky vypadat nearchetypálně

.
Re: Středověké Krčmy
Posted: 18:08 16. Sep 2013
by Braenn
To, co jsem psala Uradinovi, platí v tomto případě i na tvůj příspěvek.

Re: Středověké Krčmy
Posted: 18:17 16. Sep 2013
by Molly23
Já ti nevím... neviděl jsem co maj v tý hospodě, ale tohle mi přijde na středověk výstřední.
A tady máš středověké metálisty.
A to že ve středověku hráli metal mi nevyvrátíš. Nikdy se nedochovalo nic o tom, že by ho tam nehráli. Naopak to, že není ani nikdy zmíněno, že ho hráli, znamená, že se křesťani velice snažili, aby tu hudbu vymýtili. Jednalo se tedy o středověký underground.
Ale asi budeš mít pravdu, že je pravděpodobnější, že už tenkrát existovali trollové (aspon v ranném středověku). V severních zemích se o nich dochovalo hodně věcí!

Re: Středověké Krčmy
Posted: 19:25 16. Sep 2013
by Braenn
Ano, přítomnost trollů byla dokázána nejen v raném středověku.
Re: Středověké Krčmy
Posted: 23:09 16. Sep 2013
by de Aers
V Dětenicích mi maximálně tak chutnalo. Prostředí jako budova docela fajn. Jinak hudba z beden, některé scénky vtipné, ale ten jejich slovník bych jim vytisknul, sruloval a strčil do pr..... Zbytečně moc přehnaný.
Re: Středověké Krčmy
Posted: 01:12 17. Sep 2013
by J.F.Payne
Soudím, že tohle by se většině thalijců zamlouvalo:
http://www.youtube.com/watch?v=GrANSfNmLlM
A hlavní barbar vypadá jako KaTo.
A mně se to líbí taky!

)
Re: Středověké Krčmy
Posted: 08:20 17. Sep 2013
by Krysak
Na konci byl dobrej trik s tim jakk to atrofované tělíčko zvedlo meč nad hlavu:). Fajn trailer:)
Re: Středověké Krčmy
Posted: 13:08 17. Sep 2013
by KaTo
Krysak wrote:
Na konci byl dobrej trik s tim jakk to atrofované tělíčko zvedlo meč nad hlavu:). Fajn trailer:)
Pcháá! Bodejď by to nezved, když je mi podobnej (a kua, Jon má recht, on je mi FAKT podobnej

)!
P.S.
Vyzáblé tělíčko je jen trollí maskování na ošálení protivníků

Re: Středověké Krčmy
Posted: 15:54 17. Sep 2013
by kokosak
Braenn wrote:Jo, ta je v tom výjimkou, hlavně když jim tam chodí brigádničit známé tváře LHčkařů z Brodce.

Já tam dokonce snad jednou byla (Kokos, s tebou, ne?), a ačkoli jim to KM dost kazí ty břišní tanečnice, fireshow a hudebníci, nemají se za (narozdíl od Dětěnic a spol.) za co stydět.
Jop, dobrýho pamatováka máš

Re: Středověké Krčmy
Posted: 18:42 17. Sep 2013
by Shaman88
To tak někdo zkonzumoval všechnu moudrost světa a musí všechny poučovat.
Nežili jste ve středověku tak nic nevíte o tom jaké to tam bylo...
To že si hrajete na vojáčky je sice super, ale váš názor není lepší než ostatních.