Tulák - body dovedností

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Tulák - body dovedností

Post by Shaman88 »

innfra wrote:No, ale neřeší to problém, který vznikl lidem, kteří mi psali, že mi ty buildy nesedí a naklikali to tam.
Plus lidi, kteří s tím nepočítaly. Jak se bude tohle řešit?
At sem napíše každá kdo s tím má problém.
User avatar
kafe
Obyvatel
Posts: 102
Joined: 13:03 27. Nov 2013

Re: Tulák - body dovedností

Post by kafe »

Shaman88 wrote:
KaTo wrote:...
Ted jsem to tam změnil :)
A teď ještě všechna základní povolání. Informace, že na první úrovní postavy dostávají násobky SP, je pro (nás) hráče zbytečná ;)
Pijte mě.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Tulák - body dovedností

Post by KaTo »

Shaman88 wrote:
innfra wrote:No, ale neřeší to problém, který vznikl lidem, kteří mi psali, že mi ty buildy nesedí a naklikali to tam.
Plus lidi, kteří s tím nepočítaly. Jak se bude tohle řešit?
At sem napíše každá kdo s tím má problém.
Já *udělá emo scénu a ukazuje na chybějících 21 skillpointů :D *
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Strigo
Nováček
Posts: 36
Joined: 11:22 05. Feb 2010

Re: Tulák - body dovedností

Post by Strigo »

KaTo wrote:...
Mě pochybí 29 skill pointů.

což není málo :-)
User avatar
Niareta
Obyvatel
Posts: 145
Joined: 21:55 13. Feb 2013

Re: Tulák - body dovedností

Post by Niareta »

Já se ptala Infry, protože buildům vůbec nerozumím a pomáhal mi s ním. A ano, chyběli mi a tedy chybí mi dva body z druhého lvl (prvního lvl Tuláka).
Amal - inspiraci pro ní jsem nalezla u tohoto klipu: https://youtu.be/nuckTcoZG4Q
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI

Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Tulák - body dovedností

Post by innfra »

Víc, na dalším lvlu by jí chyběly 2/3 bodů.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
soul1
Rytíř
Posts: 525
Joined: 14:04 24. Jul 2011
Location: In your mind
Contact:

Re: Tulák - body dovedností

Post by soul1 »

vubec se vtom nevyznam ale jak to je u Bar,Pul drak In 9 schazi mi v takovem připadě něco nebo ne?
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Tulák - body dovedností

Post by Goran »

Člověk městský, int 14, 1 dobrodruh, 6 tulák

Mám doposud skillů:71
Na novém lvlu dostávám: 11

Odpovídá to prosím?
Mok
Obyvatel
Posts: 106
Joined: 14:32 28. Nov 2013

Re: Tulák - body dovedností

Post by Mok »

Také s tím mám problém, počítal jsem s cca 50-55 body, místo toho mám bodů 30.
V praxi to pro mě znamená vykašlat se na jednu až dvě skillové větve.
Strigo
Nováček
Posts: 36
Joined: 11:22 05. Feb 2010

Re: Tulák - body dovedností

Post by Strigo »

Goran wrote:Člověk městský, int 14, 1 dobrodruh, 6 tulák

Mám doposud skillů:71
Na novém lvlu dostávám: 11

Odpovídá to prosím?

Kdyby se opravil problém se skill bodama u dobrodruha tak dle původního počítání bys měl mít 110 skill pointů. Bohužel kvůli chybě, kterou je těžké odstranit, ikdyž věřím, že by se dala určitě nějak obejít bys měl nyní mít 66+19=85.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Tulák - body dovedností

Post by innfra »

Při testech poslední úpravy dovedností na test modulu, vše fungovalo dle mechaniky. Na všech povoláních. Takže v tom problém není.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Tulák - body dovedností

Post by KaTo »

Strigo wrote:Kdyby se opravil problém se skill bodama u dobrodruha tak dle původního počítání bys měl mít 110 skill pointů. Bohužel kvůli chybě, kterou je těžké odstranit, ikdyž věřím, že by se dala určitě nějak obejít bys měl nyní mít 66+19=85.
Mš napadají asi tři způsoby, jak ten "nerf" dorovnat:
1) na 2lvlu postavy (tj. 1.lvl tuláka) by se ty chybějící skillpointy dohodily systémově (příklad - elf tulák, int 14, má mít na 1.lvlu 40 skillpointů, systémově dostane "jen" 19, takže 21 chybí za první lvl. Takže na druhém lvlu dostane pak místo 8+2=10 bodů i ty chybějící za začátek = 10+21 = 31 skillpointů) - je to "výzva" pro Shamanna :D , zda to jde naprogramovat.
2) DM natvrdo nahodí chybějící skillpointy do skillů, dle přání (aspoň na ST to šlo, tak snad i tady) hráče (znamená to sehnat DM, které musí párkrát kliknout).
3) buffne se tulákovi INT, aby se chybějící bodíky "samy" dobraly při klasickém lvlení.

Týmu - tohle ořezání tuláka je "nepříjemný". tulák je support classa a tohle podivné "řešení" skillpointů ji degraduje (zvlášť jestli má infra pravdu a v testu to fungovalo).
Btw - mě tak napadá, že u člověka (+1skillpoint za rasu) tuláka je to ještě větší nerf než u ostatních ras :D .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Tulák - body dovedností

Post by innfra »

KaTo wrote:
Strigo wrote:Kdyby se opravil problém se skill bodama u dobrodruha tak dle původního počítání bys měl mít 110 skill pointů. Bohužel kvůli chybě, kterou je těžké odstranit, ikdyž věřím, že by se dala určitě nějak obejít bys měl nyní mít 66+19=85.
Mš napadají asi tři způsoby, jak ten "nerf" dorovnat:
1) na 2lvlu postavy (tj. 1.lvl tuláka) by se ty chybějící skillpointy dohodily systémově (příklad - elf tulák, int 14, má mít na 1.lvlu 40 skillpointů, systémově dostane "jen" 19, takže 21 chybí za první lvl. Takže na druhém lvlu dostane pak místo 8+2=10 bodů i ty chybějící za začátek = 10+21 = 31 skillpointů) - je to "výzva" pro Shamanna :D , zda to jde naprogramovat.
2) DM natvrdo nahodí chybějící skillpointy do skillů, dle přání (aspoň na ST to šlo, tak snad i tady) hráče (znamená to sehnat DM, které musí párkrát kliknout).
3) buffne se tulákovi INT, aby se chybějící bodíky "samy" dobraly při klasickém lvlení.

Týmu - tohle ořezání tuláka je "nepříjemný". tulák je support classa a tohle podivné "řešení" skillpointů ji degraduje (zvlášť jestli má infra pravdu a v testu to fungovalo).
Btw - mě tak napadá, že u člověka (+1skillpoint za rasu) tuláka je to ještě větší nerf než u ostatních ras :D .
ad1) úprava udělovaných dovedností na testu byla a upravovalo se to. Takže je to možné, ale pokud by se dělal zásah, raději bych se přikláněl ke klasickému systému, protože takhle zvýhodňuješ ostatní povolání a mažeš jen největší rozdíl u osmipovolání, od teď jsou dvě tulák a kurtizána.

ad2) možnost, ale otravná, stále neřeší ty rozdíly u zvýhodněných postav

ad3) nesmysl, protože tulák se kombinuje, pak by z permanentních statů vycházela zvěrstva. Mělo by to i dopad na klasický ingame výpočet dovednostních bodů a zbytečné úpravy navíc.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Dragin
Nováček
Posts: 30
Joined: 17:58 19. Jul 2011

Re: Tulák - body dovedností

Post by Dragin »

Shaman88 wrote:
innfra wrote:No, ale neřeší to problém, který vznikl lidem, kteří mi psali, že mi ty buildy nesedí a naklikali to tam.
Plus lidi, kteří s tím nepočítaly. Jak se bude tohle řešit?
At sem napíše každá kdo s tím má problém.
Jen chci take rict ze u hranicare jsem prisel o 9 bodu do jedne dovednosti,
se kterou jsem pocital takze bude uplne k nicemu protoze v ni nebudu mit tech 9 bodu
:var_25: :var_49:
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Tulák - body dovedností

Post by May »

Mám build od infry a nesedí mi počet skill bodů co s tím?
Locked