Page 2 of 17

Re: Černokněžník

Posted: 10:43 07. Dec 2013
by kokosak
U mě to teď jede dokonce 3/kolo. Ne, že bych si stěžoval :D

Re: Černokněžník

Posted: 12:58 07. Dec 2013
by Shaman88
kokosak wrote:U mě to teď jede dokonce 3/kolo. Ne, že bych si stěžoval :D
Vím kde je chyba... Oprava bude ale kdoví kdy...

Re: Černokněžník

Posted: 13:29 07. Dec 2013
by kokosak
To nespěchá ;)

Re: Černokněžník

Posted: 00:35 10. Dec 2013
by Shaman88
Bude oprava regenerace + další pokus s temnotou.

Re: Černokněžník

Posted: 00:37 10. Dec 2013
by kokosak
Jej, sem nenapsal... regen funguje už druhým, třetím dnem ok, 1 tik za 1 kolo.

Re: Černokněžník

Posted: 00:40 10. Dec 2013
by Shaman88
kokosak wrote:Jej, sem nenapsal... regen funguje už druhým, třetím dnem ok, 1 tik za 1 kolo.
Nefunguje, spánek by ti měl tik přidávat.

Re: Černokněžník

Posted: 00:43 10. Dec 2013
by kokosak
Heh... aha, já spím prakticky jen před odlogem :D

Re: Černokněžník

Posted: 04:55 10. Dec 2013
by mandos
Po restartu ve 2h regen funguje dobře, temnota pořád dává perma slepotu i "invis"

Nevím jestli to pomůže, ale vypadá to že to kouzlo "ví" kdy do něj něco vstoupí, ale už "neví" když něco tu oblast působení opustí.

Re: Černokněžník

Posted: 08:29 14. Dec 2013
by Barbar321
mandos wrote:Po restartu ve 2h regen funguje dobře, temnota pořád dává perma slepotu i "invis"

Nevím jestli to pomůže, ale vypadá to že to kouzlo "ví" kdy do něj něco vstoupí, ale už "neví" když něco tu oblast působení opustí.
regeneraci černokněžník dostává dřív, než na 8-mém lvl

edit: postavu mi zabili a o regeneraci přišla, takže je vlastně vše zase v pořádku

edit 2: nevím jak, ale zase před restartem regeneraci měla :shock:

Re: Černkoněžník

Posted: 08:31 14. Dec 2013
by Barbar321
mandos wrote:Nepoddajnost dává dočasné životy maximum +2x bonus z kouzla...na 6 levelu černokněžníka mi dala +12 a pak už to nešlo.

Edit: prostě se to stackne dvakrát (2x zakouzlení) po 6 hp než to přestane přidávat
...a to se má stackovat pořád dokola do toho maxima? tj. když budu mít 100 životů a 1 lvl černokněžníka, tak po 100 vyvoláních ( :wall: ) se má postava dostat na 200 životů?

Re: Černokněžník

Posted: 11:19 14. Dec 2013
by mandos
Maximálně bys měl mít svůj počet hp+1xlevel tzn třeba při 7 hp za level a 5. levelu je to 40/35 hp.

Re: Černokněžník

Posted: 11:29 14. Dec 2013
by Barbar321
mandos wrote:Maximálně bys měl mít svůj počet hp+1xlevel tzn třeba při 7 hp za level a 5. levelu je to 40/35 hp.
takže jako houževnatost?

Re: Černokněžník

Posted: 11:33 14. Dec 2013
by mandos
V podstatě až na to že těch 5 hp je jen dočasnejch.

Re: Černokněžník

Posted: 08:00 17. Dec 2013
by Barbar321
ohavná rána nefunguje a nebo dělá něco jiného, než je v popisu (nezjistil jsem ale co)

Sešlu to na zbraň, na té se objeví popisek, ale při útoku se nic nestane a poté je na zbrani popisek stále

Re: Černokněžník

Posted: 10:33 17. Dec 2013
by Shaman88
Ten Onhit je tam stále, nezávisle na tom že něco kouzlíš nebo ne.
Pokud ohavná rána nefunguje tak je to chyba a v nejbližší době ji opravím.
Doporučuju zkusit předtím použít změnu na magické zranění at vím jestli není chyba jen v tomhle.