VYSVĚTLENO: mnišské zbraně
Re: mnišské zbraně
Kdo ví.
Re: mnišské zbraně
Mnišské rukavice nejsou zbraň. To je prostě equipment.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: mnišské zbraně
výborně, přesně to jsem chtěl slyšetkucik wrote:Mnišské rukavice nejsou zbraň. To je prostě equipment.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: mnišské zbraně
Pokud nikde nejsou mnišské rukavice, je to chyba.černý vlk wrote:mnišské rukavice jsem na servru neviděl, předpokládám, že jsou také zrušeny a nebo (což je pravděpodobnější), jsem nehledal dobře
Vedoucí týmu Thalie
Re: mnišské zbraně
V Podtemnu jsem viděl leda boty, rukavice žádné. Nevím jak je na tom Povrch.
Pijte mě.
Re: mnišské zbraně
co si budeme nalhávat..když lze mnich kombinovat (třeba s warem), jsou rukavice definitivně mimo hru (s tím ,jak vypadaly na konci staré Thalie) 
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: mnišské zbraně
mnišské rukavice jsem viděl pouze v dobrodruhově krámku (požadavky byly: mnich a učedník červenýho draka)... další rukavice pro mnicha jsem zatím nepotkal