Page 2 of 2

Re: Skřetí území

Posted: 20:46 03. Feb 2015
by Radim
To víš, kdyby človíček co to měl předělat hned na začátku svůj job udělal, než se to nahrálo na server po vytvoření, tohle by se nikdy nestalo.

Re: Skřetí území

Posted: 20:52 03. Feb 2015
by karolina
nevim kdo to byl, ale já ne.. každpádně teď se od tam adostanou.

Re: Skřetí území

Posted: 18:33 04. Feb 2015
by olekha
mám další problém.

účet: olekha
postava: wurggo
lokace: království - skalní hory - tábor


při východu z doupěte banditů mě to hodilo do moře pod vchod.. můžu plavat, ale to je asi tak všechno, mohl by mě někdo hodit lano? díky

Edit: chtěl bych poděkovat paní kovadlinové s pomocníkem za záchranu tonoucího se zvířete. Díky!
EDIT: VYŘEŠENO

Re: Skřetí území

Posted: 18:53 04. Feb 2015
by karolina
chlape, ty jsi hroznej potížista!