OPRAVENO: Skřetí území
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
OPRAVENO: Skřetí území
Skřetí území - hlídky 3 - doupě
Chybí přechod zpět. Uvízlé 2 postavy, pokud by nám někdo mohl pomoci. Díky
Chybí přechod zpět. Uvízlé 2 postavy, pokud by nám někdo mohl pomoci. Díky
Re: Skřetí území
Co si pamatuju, je tam přechod zpátky hned pod tím lanem, co visí v místnosti, kam tě vchod do toho stanu hodí. Stačí ho nakliknout a vylezeš zpátky před stan (pokud tam s tím teda někdo něco nedělal, o čemž pochybuju). Je to takovej ten klasickej modrej klikací na zemi (má kruhovej tvar).
Re: Skřetí území
Kája myslela lokaci, bych si tipnul
Pokud bude vědět lokaci, cíl už si dohledá.
PUF!
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
Re: Skřetí území
Tak oprava: Skřetí území - hlídky 3 - doupě 3 ( jeskyně s bossem (Náčelníkův mazlíček)) tam se dostat dá ale zpět chybí přechod.karolina wrote:a kam to vede?
Zpět, předpokládám do Skřetí území - hlídky 3 - doupě 2 ?
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
Re: Skřetí území
Pokud tam je, tak se omlouvám, zřejmě jsme ho někde přehlédli. Je to nově upravená lokace, pokud mluvíme o tom samém.karolina wrote:a co ten přechod za šutrama?
Re: Skřetí území
východ za šutrama zmizel, celá lokace je předělaná. Když sme do ní vstoupili byla ještě klasická, ale po pádu hry už byla jiná...
Re: Skřetí území
Spise zda nejde o nasledky toho zjistovani puvodce padu. Pokud se nahravaly jine haky (nejake starsi) - buh vi kde (v jake verzi matrixu NT) se zjevili...karolina wrote:wtf a nejste v jiný lokac?
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
Re: Skřetí území
ACC: TomasDrakeX postava: Valeyl
ACC: olekha postava: Shin'zaee (přibližně)
Pokud by šlo i bez naší přítomnosti ve hře dát nás do města, případně si vyčíháme DM ve hře.
ACC: olekha postava: Shin'zaee (přibližně)
Pokud by šlo i bez naší přítomnosti ve hře dát nás do města, případně si vyčíháme DM ve hře.
Re: Skřetí území
probourala jsem skálu do té slepé části lokace kde jste seknutí, až to padne, nebo po restartu, dostanete se ven i bez dm
Na vyžádání.
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
Re: Skřetí území
Děkujukarolina wrote:probourala jsem skálu do té slepé části lokace kde jste seknutí, až to padne, nebo po restartu, dostanete se ven i bez dm