OPRAVENO: Skřetí území

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

TomasDrakeX
Nováček
Posts: 25
Joined: 17:50 27. Oct 2014

OPRAVENO: Skřetí území

Post by TomasDrakeX »

Skřetí území - hlídky 3 - doupě
Chybí přechod zpět. Uvízlé 2 postavy, pokud by nám někdo mohl pomoci. Díky
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Skřetí území

Post by karolina »

a kam to vede?
Na vyžádání.
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: Skřetí území

Post by FroziKk »

Co si pamatuju, je tam přechod zpátky hned pod tím lanem, co visí v místnosti, kam tě vchod do toho stanu hodí. Stačí ho nakliknout a vylezeš zpátky před stan (pokud tam s tím teda někdo něco nedělal, o čemž pochybuju). Je to takovej ten klasickej modrej klikací na zemi (má kruhovej tvar).
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Skřetí území

Post by kokosak »

Kája myslela lokaci, bych si tipnul ;) Pokud bude vědět lokaci, cíl už si dohledá.
PUF!
TomasDrakeX
Nováček
Posts: 25
Joined: 17:50 27. Oct 2014

Re: Skřetí území

Post by TomasDrakeX »

karolina wrote:a kam to vede?
Tak oprava: Skřetí území - hlídky 3 - doupě 3 ( jeskyně s bossem (Náčelníkův mazlíček)) tam se dostat dá ale zpět chybí přechod.

Zpět, předpokládám do Skřetí území - hlídky 3 - doupě 2 ?
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Skřetí území

Post by karolina »

a co ten přechod za šutrama?
Na vyžádání.
TomasDrakeX
Nováček
Posts: 25
Joined: 17:50 27. Oct 2014

Re: Skřetí území

Post by TomasDrakeX »

karolina wrote:a co ten přechod za šutrama?
Pokud tam je, tak se omlouvám, zřejmě jsme ho někde přehlédli. Je to nově upravená lokace, pokud mluvíme o tom samém.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Skřetí území

Post by karolina »

skřetí uzemí- hlídky 1 - doupě 3 .. hlídky 3 doupě 3 neexistuje..
Na vyžádání.
olekha
Nováček
Posts: 12
Joined: 09:48 16. Oct 2014

Re: Skřetí území

Post by olekha »

východ za šutrama zmizel, celá lokace je předělaná. Když sme do ní vstoupili byla ještě klasická, ale po pádu hry už byla jiná...
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Skřetí území

Post by karolina »

wtf a nejste v jiný lokac?
Na vyžádání.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Skřetí území

Post by pavad »

karolina wrote:wtf a nejste v jiný lokac?
Spise zda nejde o nasledky toho zjistovani puvodce padu. Pokud se nahravaly jine haky (nejake starsi) - buh vi kde (v jake verzi matrixu NT) se zjevili...
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
TomasDrakeX
Nováček
Posts: 25
Joined: 17:50 27. Oct 2014

Re: Skřetí území

Post by TomasDrakeX »

Thalie_1.jpg
ACC: TomasDrakeX postava: Valeyl
ACC: olekha postava: Shin'zaee (přibližně)
Pokud by šlo i bez naší přítomnosti ve hře dát nás do města, případně si vyčíháme DM ve hře.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Skřetí území

Post by karolina »

ten přechod tam nebyl, vás to hodilo do nepřístupný části lokace
Na vyžádání.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Skřetí území

Post by karolina »

probourala jsem skálu do té slepé části lokace kde jste seknutí, až to padne, nebo po restartu, dostanete se ven i bez dm
Na vyžádání.
TomasDrakeX
Nováček
Posts: 25
Joined: 17:50 27. Oct 2014

Re: Skřetí území

Post by TomasDrakeX »

karolina wrote:probourala jsem skálu do té slepé části lokace kde jste seknutí, až to padne, nebo po restartu, dostanete se ven i bez dm
Děkuju
Locked