Page 2 of 2
Re: Soubory s koncovkou .DLL
Posted: 10:33 19. May 2015
by pavad
kokosak wrote:Inu a jak se ti tam ten vir dostane, když navštěvuješ bezpečné weby a nepirátíš?

Staci nedobre nastaveny router a stejne tak nenastaveny firewall. Jsem byl prekvapen kolik pocitacu z UPC nodu v baraku ma infikovany stroj co se snazi o sto sest nakazit dalsi PC a pretvorit jej v dalsi zombii.
A spolehat se na to, ze stranky ktere navstevujes nikdo aktualne neznasilnil k sireni nejakeho "obohaceneho" kodu je dost alibisticke.
Re: Soubory s koncovkou .DLL
Posted: 10:35 19. May 2015
by Barbar321
Souhlas. Jeden nikdy neví. Licence pro jednoho vyjde kolem 1.000 na rok, pokud se vás domluví víc, cena tam výrazně klesá (stejně, jako když si ní vezmeš na dýl, než rok).
Za klidný kyberživot ta investice rozhodně stojí.
Re: Soubory s koncovkou .DLL
Posted: 11:15 19. May 2015
by pavad
Barbar321 wrote:Souhlas. Jeden nikdy neví. Licence pro jednoho vyjde kolem 1.000 na rok, pokud se vás domluví víc, cena tam výrazně klesá (stejně, jako když si ní vezmeš na dýl, než rok).
Za klidný kyberživot ta investice rozhodně stojí.
Pouzivam norton (1). Bud Norton360 (vse v jednom: antivir, firewall, ochrany identity, ladeni systemu, strazce hesel atd.) nebo jen Norton antivir (v kombinaci s windowsim firewallem). Pro domacnosti je to 1 licence nainstalovatelna na 3 pocitace v rodine. Tzn. tech cca 1100 za antivir rocne na 3 stroje je ... zanedbatelne. N360 je trochu vice, tusim 1600 (?) - opet na 3 stroje.
Tak jak pise barbar987 - za ten klid to stoji.
(1) Zatim nezklamal - ale je to zase docela zrout zdroju. Na druhou stranu, mam-li internetove bankovnictvi, spravu serveru, na PC naisntalovane programovani v Jave (tzn. spoustu potencialne nakaze nachylnych baliku) - radeji ozelim nejake procento vykonu za klid na dusi.