Ve složce "C:\Documents and Settings\Oem\Dokumenty\Thalie" mám soubory s koncovkou .DLL, nejdou mi otevřít, tak se nemůžu podívat , o co jde. A jsem na rozpacích, jestli je bezpečné je umazat. Vlastně ani nevím, jak se tam dostaly.
Takhle to vypadá:
http://clip2net.com/s/3hOfE6A
Poradí mi někdo?