Page 2 of 2

Re: jak nastavit nový počítač na NVN?

Posted: 00:39 19. May 2016
by Caehan
Prostě upgrade OS na novější verzi za všechny peníze. Několik věcí přestane fungovat a ostříhají práva pro root.

Já to ale nechápu, předtím to bylo dobré... proč by někdo svůj produkt s každou další verzí zhoršoval?

Re: jak nastavit nový počítač na NVN?

Posted: 10:55 19. May 2016
by AloneForever
Třeba proto aby si uživatelé koupili další verzi kde to zase bude opraveno....

Já celkově nechápu, proč ty jablka někdo kupuje... tam se za všechno platí... prostě OS pro bohaté....
upgrade OS platíš
hry platíš
hudbu platíš
kancelářský soft platíš

.....
To snadl leda na práci...