Page 2 of 2

Re: Par pripominek

Posted: 19:09 05. Feb 2008
by Kiri
Nechci delat novej topic, a tenhle se mi hodi...
postava jmenem Ynne, se nikdy neprectavila jinak nez jmenem Denis. Proto bych rad uved na pravou miru nejaky nesrovnalosti, ktery se ke mne dostaly. Dik

Re: Par pripominek

Posted: 10:32 06. Feb 2008
by Zyga
Zyga wrote:Nechci zbytecne brecet, ale neslo by trochu upravit podtemno? Nevim jak to ted funguje na povrchu, ale co si pamatuju minule tak sem zacinal na ostrovech ktery sou udajne tvrdy, ale s podtemnem se to neda srovnat. Nesli by nekam dat nejaky potvory typu jezevec ze kterejch se da vzit maso a trofej? Nebo treba pridal trofej ze skreta napr hlavu nebo hnatu ktera by se vykupovala za treba 5 zlatejch? s tim ze treba samani a nacelnicka hlava by byla za vic (k tomu nacelnikovi, na to jakej to je reznik je z nej totalni prd)
V soucasnosti sou v podtemnu asi tak styry lokace (krome mesta samozrejme) kam se muze podivat postava na 4. urovni a mit realnou sanci na preziti. Moznosti vydelat nejaky zlato sou hodne omezeny, od zacatku mi rukama proslo tak mozna styry - pet tisic a myslim ze ostatni sou na tom podobne neslo by teda pridat moznosti vydelku?
Mohl by se prosim k tomudle nekdo kompetentni vyjadrit?
P.S.byl bych rad kdyby se todle vlakno chvilku udrzelo u tohodle tematu a necpalo se sem vsecko ostatni na co nekdo nechce zakladat novej topic

Re: Par pripominek

Posted: 14:29 06. Feb 2008
by Kiri
Zyga wrote:...
sry

Re: Par pripominek

Posted: 15:11 06. Feb 2008
by Shifter
No ja hraju duerga a musim s tebou souhlasit, na druhou stranu z kobolda aspon nekdy pada loot...
Kazdopade ostrovy byli proti podtemnu prochazka ruzovou zahradou (aspon pred wipem), tady sice jeste nemam lvl4, takze nemuzu az tak komentovat, nicmene na ostrovech se na tohmle lvl dalo vydelat nekolik tacu za den. Ani nemluvim o prachach co se dali vydelat od lvl 6 ;)

Re: Par pripominek

Posted: 15:31 06. Feb 2008
by igor
Taky podtemno je jen pro drsný týpky ;)

Re: Par pripominek

Posted: 19:46 06. Feb 2008
by Daanri
No ide udelat vsetko, staci otvorit toolset a pustit sa do tvorby.

Delame co se da, prosim budte trpezlivy, lokace urcite pribudnu, ale dela se postupne. Tym zaroven podotykam, ze stale zhaname nove WBcka, ci uz skusene alebo nove. Zaucime, dolezita je chut a snaha nieco udelat. :wink:

Re: Par pripominek

Posted: 19:55 06. Feb 2008
by Zyga
dobry, ted at se tu s tim stane cokoliv
2Kiri: neomlouvej se, nic se nestalo