Par pripominek
Par pripominek
1, Chtelo by to upravit Xi´An, co sem tak koukal tak je hlavni bohyni drowu takze dostala jako znak povouka, driv a v pantheonu je porad psanej had
2, Je mozny dostat nekde info co za bonusy a postihy sebou nesou novy podrasy? Nevim co si predstavit, jestli klasickyho DnD drowa/duergara nebo jestli sou pro potrebu NwN jiny. Prece jenom SR 11+lvl je dost drsna schopnost pro PC...
2, Je mozny dostat nekde info co za bonusy a postihy sebou nesou novy podrasy? Nevim co si predstavit, jestli klasickyho DnD drowa/duergara nebo jestli sou pro potrebu NwN jiny. Prece jenom SR 11+lvl je dost drsna schopnost pro PC...
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Par pripominek
1. Realie sa prerabaju a este nie su kompletne hotove. Takze informacie o bohoch budu nove.
2. Staci hladat na fore.
http://thalie.pilsfree.net/forum/viewto ... =100&t=797
2. Staci hladat na fore.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Par pripominek
nechci zakládat nový topic, takže jen jedna připomínka: když už tu je tak skvěle udělaný noc a den a po ulicích chodí obyvatelé a v noci jsou v lese různé potvory, bylo by dost reálné, aby obyvatelé chodili v noci spát a to zejména děti. V Ivory se courají děti po ulicích celou noc, zemědělci makají na poli...
Tak to jen na podporu té reálnosti:)
Tak to jen na podporu té reálnosti:)
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Par pripominek
Ono to uz bylo,ale zrovna treba Ivory a spoustu mist se predelavalo dik tomu casovemu posunu a na tuto se zapomelo,se dodela.Oni i ty kravy tam chodej pokojne spis jak v zooparkuDarien wrote:nechci zakládat nový topic, takže jen jedna připomínka: když už tu je tak skvěle udělaný noc a den a po ulicích chodí obyvatelé a v noci jsou v lese různé potvory, bylo by dost reálné, aby obyvatelé chodili v noci spát a to zejména děti. V Ivory se courají děti po ulicích celou noc, zemědělci makají na poli...
Tak to jen na podporu té reálnosti:)
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Par pripominek
Nechci zbytecne brecet, ale neslo by trochu upravit podtemno? Nevim jak to ted funguje na povrchu, ale co si pamatuju minule tak sem zacinal na ostrovech ktery sou udajne tvrdy, ale s podtemnem se to neda srovnat. Nesli by nekam dat nejaky potvory typu jezevec ze kterejch se da vzit maso a trofej? Nebo treba pridal trofej ze skreta napr hlavu nebo hnatu ktera by se vykupovala za treba 5 zlatejch? s tim ze treba samani a nacelnicka hlava by byla za vic (k tomu nacelnikovi, na to jakej to je reznik je z nej totalni prd)
V soucasnosti sou v podtemnu asi tak styry lokace (krome mesta samozrejme) kam se muze podivat postava na 4. urovni a mit realnou sanci na preziti. Moznosti vydelat nejaky zlato sou hodne omezeny, od zacatku mi rukama proslo tak mozna styry - pet tisic a myslim ze ostatni sou na tom podobne neslo by teda pridat moznosti vydelku?
V soucasnosti sou v podtemnu asi tak styry lokace (krome mesta samozrejme) kam se muze podivat postava na 4. urovni a mit realnou sanci na preziti. Moznosti vydelat nejaky zlato sou hodne omezeny, od zacatku mi rukama proslo tak mozna styry - pet tisic a myslim ze ostatni sou na tom podobne neslo by teda pridat moznosti vydelku?
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Par pripominek
Rozhodne by nebylo spatny, kdyby sli skreti stahovat. .... nebo aspon ty vypasenejsi. Asi by to ale znamenalo rozruznit druhy skretu (nevim, jestli se ty v podtemnu jiny, nebo nejsou). S tim by teda pribyl questik najit nejake ohniste, kde by se dal takovej skret opect.
V podtemnu je zivot tvrdej, ale ted zrovna jsem tomu fakt rad. S trochou sebezapreni tam hlady nechcipam, takze mi to vyhovuje. Mno... je ale pravda, ze tam hraju teprv kratce. Uvidim jak to budu vnimat postupem casu.
V podtemnu je zivot tvrdej, ale ted zrovna jsem tomu fakt rad. S trochou sebezapreni tam hlady nechcipam, takze mi to vyhovuje. Mno... je ale pravda, ze tam hraju teprv kratce. Uvidim jak to budu vnimat postupem casu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Par pripominek
Stahování skřetů je odporná představa... viděl bych to spíš na jejich odřezané uši:))))))))))
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Par pripominek
Prece to nebudu jist i s tou chluoptou kuzi. Nejsem barabar. 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Par pripominek
Já sem postnu svůj návrh z rubirky chyby, protože sem patří asi spíš...
"Když jsme u těch druidů a hraničářů, tak na Kandošce byl jeden dobrý nápad, at o že druidský hájek, který by měl vlastně zároveň strážit "srdce" konkrétního lesa, by měl být k "nalezení" jen pro druidy a hraničáře. Jejich "tajná lokace", zázemí, místo, které jim v lese dává jednoznačnou výhodu. Teoreticky i místo umožňující za určitých podmínek přesouvat se na určitá místa v lesích...
Zamyslete se nad tím případně:)"

"Když jsme u těch druidů a hraničářů, tak na Kandošce byl jeden dobrý nápad, at o že druidský hájek, který by měl vlastně zároveň strážit "srdce" konkrétního lesa, by měl být k "nalezení" jen pro druidy a hraničáře. Jejich "tajná lokace", zázemí, místo, které jim v lese dává jednoznačnou výhodu. Teoreticky i místo umožňující za určitých podmínek přesouvat se na určitá místa v lesích...
Zamyslete se nad tím případně:)"
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Par pripominek
Darien: Cetl jsem, ale nejak jsem tom nenasel nic pozitivniho pro hru.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Par pripominek
No, možná bych to doplnil ještě o to, že druidé by mohli vybraným osobám dát jednorázové itemy pro vstup.
Druid by s takovou základnou mohl lépe fungovat jako ochránce a kněz lesa. Zároveň by ale v rámci rovnováhy mohl poskytovat útočiště konkrétním osobám.
Druid by s takovou základnou mohl lépe fungovat jako ochránce a kněz lesa. Zároveň by ale v rámci rovnováhy mohl poskytovat útočiště konkrétním osobám.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Par pripominek
skreta jako zdroj masa na peceni bych zrovna taky moc nevidel ikdyz... jako zradlo pro otroky by se hodil
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Par pripominek
Jo to je pravda.. hodilo by se mi jim brat maso. Kdyz uz se da koupit treba v baru hlavniho mesta, tak ho nekde brat musi, ne??Zyga wrote:skreta jako zdroj masa na peceni bych zrovna taky moc nevidel ikdyz... jako zradlo pro otroky by se hodil
Uz mi vadi rikat: *pojida skreti nohu * a k tomu snist item z hospody kterej je teda na to , ze skretu je tam za branou tisice za hodne velkou castku...
A zase se craftí...
Re: Par pripominek
Přestaňte povídat o tom, jak je podtemno těžký! Láká mně to pak si tam zahrát....
A mně postavička na povrchu stačí...
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru