Tipy na záchranu Thálie ?
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Vrátit pár lokací. Ale ST byla beztak o větší snaze o RP než je nyní. Tak neremcejte a běžte místo creepu tvořit! 
.
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Jo beztak máte plné trezory. Udělejte turnaj nebo něco pro nižší lvly 
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Me osobne brani vratit se ke hre za prve cas a za druhe buildy. Ted navic nelze pouzit ani tech par, co jsem po nekom vyskemrala. Pro rp neni build zas tak podstatny, na druhou stranu nechci, kdyz uz se nejakeho ,,expeni,, zucastnim, mit naprosto nepouzitelnou postavu, ktera nebude zadnym prinosem pro skupinu.
To me privedlo k napadu zalozit odkaz na neco jako ,,zakladni buildy,,. Sikovnejsi a technicky zdatnejsi hraci by tam mohli umistit takto predtvorene buildy napr. Archetyp carodej, bojovnik, zlodej, bard apod. Treba by to pomhlo i jinym hracum a mohlo by to ulehcit zacatek hry pro ty, co se neorientuji. Prosim, zvazte to
Problem vidim i v mnozstvi hracu. Prijde mi zbytecne se delit na dve skupiny povrch/ podtemno, myslim, ze v tomto stavu to neni pro hru nijak obohacujici. Ac realie podtemna jsou sivce super, nevratila bych se tam, protoze v nem na NT chybelo rp deni, ktere nekdy nebylo ani na povrchu.
To me privedlo k napadu zalozit odkaz na neco jako ,,zakladni buildy,,. Sikovnejsi a technicky zdatnejsi hraci by tam mohli umistit takto predtvorene buildy napr. Archetyp carodej, bojovnik, zlodej, bard apod. Treba by to pomhlo i jinym hracum a mohlo by to ulehcit zacatek hry pro ty, co se neorientuji. Prosim, zvazte to
Problem vidim i v mnozstvi hracu. Prijde mi zbytecne se delit na dve skupiny povrch/ podtemno, myslim, ze v tomto stavu to neni pro hru nijak obohacujici. Ac realie podtemna jsou sivce super, nevratila bych se tam, protoze v nem na NT chybelo rp deni, ktere nekdy nebylo ani na povrchu.
Amal - inspiraci pro ní jsem nalezla u tohoto klipu: https://youtu.be/nuckTcoZG4Q
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI
Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI
Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Jestli jde jen o Build mužeš si ho opět vyškemratNiareta wrote:Me osobne brani vratit se ke hre za prve cas a za druhe buildy. Ted navic nelze pouzit ani tech par, co jsem po nekom vyskemrala. Pro rp neni build zas tak podstatny, na druhou stranu nechci, kdyz uz se nejakeho ,,expeni,, zucastnim, mit naprosto nepouzitelnou postavu, ktera nebude zadnym prinosem pro skupinu.
To me privedlo k napadu zalozit odkaz na neco jako ,,zakladni buildy,,. Sikovnejsi a technicky zdatnejsi hraci by tam mohli umistit takto predtvorene buildy napr. Archetyp carodej, bojovnik, zlodej, bard apod. Treba by to pomhlo i jinym hracum a mohlo by to ulehcit zacatek hry pro ty, co se neorientuji. Prosim, zvazte to
Problem vidim i v mnozstvi hracu. Prijde mi zbytecne se delit na dve skupiny povrch/ podtemno, myslim, ze v tomto stavu to neni pro hru nijak obohacujici. Ac realie podtemna jsou sivce super, nevratila bych se tam, protoze v nem na NT chybelo rp deni, ktere nekdy nebylo ani na povrchu.
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Já se vcelku divím že třeba v sekci buildy nejsou vypsané nějaké základní buildy. Že to tam ještě nějaký nadšenec nenapsal. Asi se hráči stydí
a nebo spíš nechcou prozrazovat své buildy a tak. 
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Já budu sepisovat časem. Potíž je že mi všichni říkaj že moje buildy popírají RP.Puxina wrote:Já se vcelku divím že třeba v sekci buildy nejsou vypsané nějaké základní buildy. Že to tam ještě nějaký nadšenec nenapsal. Asi se hráči stydía nebo spíš nechcou prozrazovat své buildy a tak.
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Build může popírat RP? RP okecáš téměř jakkolivShaman88 wrote:Já budu sepisovat časem. Potíž je že mi všichni říkaj že moje buildy popírají RP.Puxina wrote:Já se vcelku divím že třeba v sekci buildy nejsou vypsané nějaké základní buildy. Že to tam ještě nějaký nadšenec nenapsal. Asi se hráči stydía nebo spíš nechcou prozrazovat své buildy a tak.
Ale možná taky něco sepíšu, když se mi bude chtít
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
Když jsem tu před dvěma lety začínal, bylo času spoustu. Teď už ho je znatelně méně, takže se to na mé aktivitě projevilo. Ale hraju. Poslední dobou opět častěji.
Buildy jsem vyškemral od Nalkanara - musím podotknout, že to nedalo tolik práce a jako člověk, který dokáže vysosat z mechaniky téměř maximum a ještě do toho zahrnout i konkrétní požadavky je nedocenitelný.
Tipy na záchranu Thalie? Nemám. Nejsem přesvědčený o tom, že by thalie potřebovala nějak zachraňovat. Funguje. Hráčů je sice nejspíš méně než v době vzniku, ale holt to je stará hra a žánr, který už dnešní hráče příliš neosloví. Asi by to chtělo více aktivity ve hře. A k tomu je potřeba jen hrát. Samozřejmě by to chtělo i aktivní DM, ale ti se opět rekrutují z řad hráčů. Takže chcete zachránit Thalii? Hrajte
Buildy jsem vyškemral od Nalkanara - musím podotknout, že to nedalo tolik práce a jako člověk, který dokáže vysosat z mechaniky téměř maximum a ještě do toho zahrnout i konkrétní požadavky je nedocenitelný.
Tipy na záchranu Thalie? Nemám. Nejsem přesvědčený o tom, že by thalie potřebovala nějak zachraňovat. Funguje. Hráčů je sice nejspíš méně než v době vzniku, ale holt to je stará hra a žánr, který už dnešní hráče příliš neosloví. Asi by to chtělo více aktivity ve hře. A k tomu je potřeba jen hrát. Samozřejmě by to chtělo i aktivní DM, ale ti se opět rekrutují z řad hráčů. Takže chcete zachránit Thalii? Hrajte
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
A co přesně checte zachraňovat? Hráči hrajou tka je nechte hrát. Nejhorší jsou rytíři v nablýskané zbroji na bílém koni, o které se nikdo neprosil. Většina takových "záchran" umí spolehlivě zabít hráčskou základnu, která se tady s NT 2.0 vcelku obnovuje.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
já bych byla třeba pro aby se zrušili frakce na jednu stranu, stejně jsou to nepřátelé a takovej špion taky není špatnej ve městě nebo poblíž města. nás je dole fakt málo a nevypadá to že by se chtěli vrátit
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
"Záchrana" Thalie je dle mého hlavně v rukou hráčů. Aktivní DM, RP hráči, ale především přátelé/spoluhráči mohou podobný koncept podržet mnoho let. Snaha o "dokonalejší" balanc, systémové možnosti a úprava dungeonů může pomoci, ale i uškodit, ve výsledku však nezmůže všechno. Dnešní online světy nabízí mnohem lepší herní zážitky, systémové možnosti a grafiku. Za pár let bude nwn dvacet let starou hrou. Snaha udržet Thalii díky lepšímu systému mi příjde podobná, jako snaha udržet území afrických domorodých kmenů díky lepším oštěpům (ono to proti těm puškám stále nějak nejde... chce to ještě lepší oštěp!). Je si třeba uvědomit, co je tu unikátní a má opravdovou cenu. Za mě to jsou reálie, komunita, a RP zaměření serveru. Mít dobrou fungující mechaniku není od věcí, ale pokud mi půjde jen o tyto věci, mám možnost využít stovky herních titulů, které mají full time profíky zabývající se balancováním, novým obsahem atd... Nevymýšlejme tedy druhé wowko, Blizz ho bude mít vždycky mnohem lepší, raději se zaměřit na to, čím může Thalie opravdu konkurovat. Nejvíc odchodů/příchodů hráčů měla vždy na svědomí zdejší komunita, proto bych si ji dovolil postavit na první místo. Podle mě budoucnost Thalie určí vývoj vztahů tým vs. tým, tým vs. hráči, hráči vs. hráči. Vyjádření vztahů se dá najít ve více rovinách, od dobré komunikace, vcítění/pochopení tužeb a probémů druhé strany atd...