Page 2 of 2
Re: Úpravy lokací k diskuzi
Posted: 10:29 31. Jan 2020
by Rejty
Já čekal spíš připomínky k lokacím jako takovým typu "tady by se hodila lavička, tady průchod, tohle se moc dlouho obíhá, most by šel posunout vedle atd." Něco jako se řešila Karatha nebo Ivory. Spawn a loot prosím jinam, až se bude řešit

Re: Úpravy lokací k diskuzi
Posted: 10:36 31. Jan 2020
by Puxina
Rejty wrote:Já čekal spíš připomínky k lokacím jako takovým typu "tady by se hodila lavička, tady průchod, tohle se moc dlouho obíhá, most by šel posunout vedle atd." Něco jako se řešila Karatha nebo Ivory. Spawn a loot prosím jinam, až se bude řešit

Na to nezbývá než "Formuluj přesně!" ...
https://www.youtube.com/watch?v=0m02-IuKYzs 
Re: Úpravy lokací k diskuzi
Posted: 10:37 31. Jan 2020
by Rejty
Tak upřesňuji, spawn je spawn a lokace jsou lokace

Re: Úpravy lokací k diskuzi
Posted: 15:20 31. Jan 2020
by Puxina
Jo teď jsem si vzpomněl. Myslím, že kdysi dávno jsem tvořil do arény v Kel a Hazru tabulky, které tam jsou na té zdi a na nich měly být všechny turnaje a vítězové, kteří v nich vyhráli, ale nevím proč ty tabulky nejsou nastaveny jako "použitelné". To někdo zrušil, či jak?
Re: Úpravy lokací k diskuzi
Posted: 15:25 31. Jan 2020
by Rejty
Maximálně ty, když jsi to předělával.
Re: Úpravy lokací k diskuzi
Posted: 15:36 31. Jan 2020
by Puxina
Rejty wrote:Maximálně ty, když jsi to předělával.
To už tam nebylo, když už jsem to já předělával právě
Jestli na těch tabulkách něco napsané je, jsem nezkoumal.