Trenéři

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Trenéři

Post by DenGrasse »

Rejty wrote:Kdyztak je to Thorm a ten tu opravdu neni jako buh.
kam bůh nemůže, nastrčí šampiony :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Kratos
Nováček
Posts: 13
Joined: 15:33 05. Jan 2008

Re: Trenéři

Post by Kratos »

To me tak napada da se opravdu sehnat mistr assassin jnde nez na (ted snad potopenych) ostrovech ...zatim se to na povrcu s levelama resi tak ze mi nejakake GM ktere na to ma cas hodi mistra na smluvene misto - pry s tim jsou vedsi plany kde takove NPC budou ted po wipu ale zatim tu asi nejsou a tak nedali by se docasne na pevno umistit nekde po svete kam by se dalo dostat ? (stejne tak si myslim ze tady nebude mistr pro Pale mastera)
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Trenéři

Post by Daanri »

Uz coskoro bude hadam take miesto k dispozicii. Takze urcite sa niekam umiestnia. I ked nie som si isty ci niekde nahodou nie su, Rejty vravel ze su vsetci mistrovia v hre.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Trenéři

Post by pepa48 »

myslim že vážně pán smrti, černej strážce a vrah ve hře dostupní hráčům z povrchu nejsou... hledal sem taky kde se dalo, ale snad se to v blízký době napraví a to místo, jak řikal Daanri, přibyde
User avatar
orcbutcher
Poutník
Posts: 67
Joined: 14:00 30. Nov 2007
Contact:

Re: Trenéři

Post by orcbutcher »

Sveneld wrote:V Pousti nemuzu najit mistra zlodeje-prolezl sem cely mesto a nikde nic.
a prolezl sem s jednim barbarem 80%kanalu-takze pokud je nekde tam tak jo-akorat je to blby kvuli tem zlodejum -jak se tam maji s tema svyma 8zivotama dostat kdyz to nekam neslo ve dvou...
v khel-a-hazru trener na ucitele je... jen musis hledat na blbych mistech.... já ti to říct nemůžu
Ossiriand - Učedník červeného draka který slouží Karathské armádě.
Sančo - Půlčický zmetek, který zmizel kdoví kam a nikomu nechybí.
Locked