Page 11 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:48 05. Mar 2009
by Theogil I
To je ooc vynášení. A teď nemůžu hrát, protože mě za to každej sejme. Tak ti teda móc děkuju. :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:51 05. Mar 2009
by Gorrgorroth
Jonny wrote:Hmm, možná tou dobou se mě po tellu ptal, jakej mám lvl, že by potřeboval helpnout... :roll:
v poslední doběš se po tellu na lvl ptá hodně lidí, hlavně po tom co se zrušilo zobrazování při připojování :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:13 05. Mar 2009
by Krata
asi by se měl založit starej dobrej topic "práskačův koutek" :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:36 06. Mar 2009
by Anderson I
Včera mě dostal jeden nejmenovaný začínající dobrodruh - sebevrah. Skočit na druhém lvl rovnýma nohama do stok mezi mutanty, to chce odvahu. Po záhadném oživení (sice nechápu, jak k tomu došlo, ale oživil se) chvilku stál před dvěma mutanty a odvážně si do jednoho z nich bouchnul. :roll: Druhá smrt, tentokráte již neměl štěstí a opravdu umřel. No a protože ještě neměl dost, tak si zašel vyčistit skřetí tábor. :shock: Než jsem stačil povečeřet, tak byl 3x mrtvý. Škoda, že jsem měl naspěch, protože tímhle tempem musí být za hodinku opět na prvním lvl :twisted: .

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:09 06. Mar 2009
by DenGrasse
neni nad mladistvej elán!!! :mrgreen: aneb s chutí do toho a půl je hotovo...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:56 06. Mar 2009
by Lord_Berserk
DenGrasse wrote:neni nad mladistvej elán!!! :mrgreen: aneb s chutí do toho a půl je hotovo...
jestli je to barbar tak urcite hraje dobre svou postavu :mrgreen: zemrit v boji proti presile klidne jit i nahej do bitvy :D ...pockej na 5lvl to uz urcite pude na draka

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:23 06. Mar 2009
by Pajule
Lord_Berserk wrote:
DenGrasse wrote:neni nad mladistvej elán!!! :mrgreen: aneb s chutí do toho a půl je hotovo...
jestli je to barbar tak urcite hraje dobre svou postavu :mrgreen: zemrit v boji proti presile klidne jit i nahej do bitvy :D ...pockej na 5lvl to uz urcite pude na draka
Muhaha bere si příklad z Beowulfa :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:05 07. Mar 2009
by nomis_b
Stojim si tak uprostred Karathske hrobky kdyz v tom nejdnou ..

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:10 07. Mar 2009
by Krata
se stane :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:26 08. Mar 2009
by Skipp
Ja som stretol zapadajúce slnko na východe :D

Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:03 09. Mar 2009
by Tretas
*jdou 4 trpaslici po krinskejch, v hospode byli naposledy asi pred 2 hodinama real*
Trpaslik: *žere kančí na smetaně* :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:37 16. Mar 2009
by Neithan1
Igor na kveste :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:55 16. Mar 2009
by Marvin
Mam pocit, ze chcel XP, ale isty si nie som.
Inak fajn spam :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:11 16. Mar 2009
by Pajule
hh pochytil od Kráti :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:16 16. Mar 2009
by Krata
pche, můj spam je na úrovni a je o nečem.. tohle je jen prach sprosté ctrl+v :)