Page 11 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:48 05. Mar 2009
by Theogil I
To je ooc vynášení. A teď nemůžu hrát, protože mě za to každej sejme. Tak ti teda móc děkuju.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:51 05. Mar 2009
by Gorrgorroth
Jonny wrote:Hmm, možná tou dobou se mě po tellu ptal, jakej mám lvl, že by potřeboval helpnout...

v poslední doběš se po tellu na lvl ptá hodně lidí, hlavně po tom co se zrušilo zobrazování při připojování

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:13 05. Mar 2009
by Krata
asi by se měl založit starej dobrej topic "práskačův koutek"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:36 06. Mar 2009
by Anderson I
Včera mě dostal jeden nejmenovaný začínající dobrodruh - sebevrah. Skočit na druhém lvl rovnýma nohama do stok mezi mutanty, to chce odvahu. Po záhadném oživení (sice nechápu, jak k tomu došlo, ale oživil se) chvilku stál před dvěma mutanty a odvážně si do jednoho z nich bouchnul.

Druhá smrt, tentokráte již neměl štěstí a opravdu umřel. No a protože ještě neměl dost, tak si zašel vyčistit skřetí tábor.

Než jsem stačil povečeřet, tak byl 3x mrtvý. Škoda, že jsem měl naspěch, protože tímhle tempem musí být za hodinku opět na prvním lvl

.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:09 06. Mar 2009
by DenGrasse
neni nad mladistvej elán!!!

aneb s chutí do toho a půl je hotovo...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:56 06. Mar 2009
by Lord_Berserk
DenGrasse wrote:neni nad mladistvej elán!!!

aneb s chutí do toho a půl je hotovo...
jestli je to barbar tak urcite hraje dobre svou postavu

zemrit v boji proti presile klidne jit i nahej do bitvy

...pockej na 5lvl to uz urcite pude na draka
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:23 06. Mar 2009
by Pajule
Lord_Berserk wrote:DenGrasse wrote:neni nad mladistvej elán!!!

aneb s chutí do toho a půl je hotovo...
jestli je to barbar tak urcite hraje dobre svou postavu

zemrit v boji proti presile klidne jit i nahej do bitvy

...pockej na 5lvl to uz urcite pude na draka
Muhaha bere si příklad z Beowulfa

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:05 07. Mar 2009
by nomis_b
Stojim si tak uprostred Karathske hrobky kdyz v tom nejdnou ..
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:10 07. Mar 2009
by Krata
se stane

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:26 08. Mar 2009
by Skipp
Ja som stretol zapadajúce slnko na východe

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:03 09. Mar 2009
by Tretas
*jdou 4 trpaslici po krinskejch, v hospode byli naposledy asi pred 2 hodinama real*
Trpaslik: *žere kančí na smetaně*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:37 16. Mar 2009
by Neithan1
Igor na kveste

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:55 16. Mar 2009
by Marvin
Mam pocit, ze chcel XP, ale isty si nie som.
Inak fajn spam

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:11 16. Mar 2009
by Pajule
hh pochytil od Kráti

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:16 16. Mar 2009
by Krata
pche, můj spam je na úrovni a je o nečem.. tohle je jen prach sprosté ctrl+v
