Page 11 of 13

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 16:40 24. Feb 2011
by zma
trosku sem patral a problem by mel bejt v openGL s tim ze NWN jede na starsi verzi kterou novy nvidia drivery nepodporujou..
s resenim si musis nak pohrat..
sezen si nakou verzi driveru jako 91.37
nainstaluj rivatuner a ty drivery tam forcni at si pindaj co chtej
prinejhorsim te ceka boot do VGA modu..
vyzkousej a dej vedet.)

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 12:34 12. Mar 2011
by -speck-
Dobrej, hází mi to spojení fail, timeout.
Je něco se serverem? Na stránkách je normoš výpis pár hráčů ve hře. Tak si lámu hlavu nad tím, zda se něco stalo se serverem, či nastala chyba někde u mě :wall:
Děkuji

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 12:35 12. Mar 2011
by -speck-
Dobrej, hází mi to spojení fail, timeout.
Je něco se serverem? Na stránkách je normoš výpis pár hráčů ve hře. Tak si lámu hlavu nad tím, zda se něco stalo se serverem, či nastala chyba někde u mě :wall:
Děkuji

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 12:35 12. Mar 2011
by -speck-
Dobrej, hází mi to spojení fail, timeout.
Je něco se serverem? Na stránkách je normoš výpis pár hráčů ve hře. Tak si lámu hlavu nad tím, zda se něco stalo se serverem, či nastala chyba někde u mě :wall:
Děkuji

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 23:04 11. Jun 2011
by Sigmar
Zdravím mám menší prolém..
Vše v cajku dle návodu postava vytvořena ale tím to hasne a nelze se připojit
Časový limit vypršel atd.

Možná je to tím že mi to píše na stránkách thalie tohle..
Zjištěná IP adresa se neshoduje se zadanou! Pokud hrajete na tomto počítači, máte ji spatně zadanou a nebudete vpuštěni do hry!

Ale i když tam mám svojí ip... tak to nijak jinak nejde..
Mám to řešit tím že nebudu kontrolovat ip.?? dík moc..

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 23:34 11. Jun 2011
by kucik
Mel jsi tam mezeru v IPne. Zkus to ted.

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 23:45 11. Jun 2011
by Sigmar
kucik wrote:Mel jsi tam mezeru v IPne. Zkus to ted.

Dík už ro funguje.. :wink:

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 21:37 25. Jun 2011
by Brak
Ahoj, všechny potřebné věci mám stáhlé a nainstalované. Ovšem když se chci připojit, vypíše se mi seznam několika věcí co nemám. Přitom vše potřebné mám nainstalované. Mohl yb mi někdo prosím pomoct? (Jedná se o věci typu "cep2_core0.hak"..., "cep2_add_phenos2.hak"..., "cep2_custom.hak"... )

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 21:43 25. Jun 2011
by Bahnak
Stáhni si všechny "povinné" HAKy: http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm
Postupuj prostě přesně podle návodu: http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm
GOOD LUCK

EDIT: Zejména se soustřeď hned na první položku: CEP

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 12:45 26. Jun 2011
by Brak
Děkuju, už to jede a běhám si po Thalii :). Chyba byla ve špatně nainstalovaném CEPu...

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 04:38 25. Sep 2011
by Prdovous
Blé ráno, Thalijští. Tož jsem se zase jednou rozhodl se lognout a podívat se, jak to tu běhá, nicméně mi to z důvodů mne skrytých bylo neumožněno ^^ Prve, po rozkliknutí menu více hráčů a po zadání jména a hesla mi při autentizaci jména vyflusne chybovku, že se nelze připojit k hlavnímu serveru, čiže některé služby pré nemusí fungovat. Všiml jsem si, že bioware evidentně odstavil podporu NWN i NWN2 (soudě dle toho, že na jejich webu je to k nenalezení), takže to nejspíše bude tím. Nicméně potom, když zadám adresu serveru do přímého připojení a dám login, vyhodí mi to timeout. Proč, netuším. Nicméně nemyslím si, že bych zadal špatný login, IP adresa je také zadána správně a CDkey taktéž. Všechny povinné haky, tlk a bmu soubory soslé a správně roztříděné do složek mám. Jméno ACC: Prdovous. Díky za případnou pomoc :)

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 09:56 25. Sep 2011
by kucik
Po chvilce patrani:
Prihlasujes se jako prdovous s malym 'p'.
LOGCHECKER: Unknown user 'prdovous'. (-UNKNOWN-(0))
Kdezto registraci mas jako 'Prdovous' s velkym 'P'. Postavy mas taktez pod 'prdovous', takze ti zmenim i tu registraci na male 'p'.

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 13:57 25. Sep 2011
by Prdovous
Super, diky moc :) necekal bych, ze to bude takova pakarna.

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 22:06 26. Sep 2011
by Prdovous
Mno... Tož jsem se pokusil lognout zase, tentokrát se logoval s malým p na začátku login jména a prd, dopadl jsem zase stejně - nelze se připojit k hlavnímu serveru, přičemž při přímém připojení na server následoval timeout. Nevím, jestli jsem zadal špatně heslo (které podle mě zadávám dobře), ale opravdu už netuším, čím by to mohlo být. Pokud by šlo o heslo, můžeme to kdyžtak probrat přes PMky?

Re: Nemozne pripojeni

Posted: 17:11 27. Sep 2011
by kucik
Připojuješ se z jiný adresy, než jakou máš nastavenou. Buď si jí oprav, nebo si zruš kontrolu.