Tielfingova a aasimaři mi nevadi patři i do realii světa jediny duvod proc neprotestuju ze jsou zakazani je to ze by to bylo nefer vuci tielfingum ti nemaj kde hrat od zniceni hag gragu.KaTo wrote:Jestli nejsi moc mírný s těma 50 procenty...já bych jim přidal ještě 25 na holou!A 2 kila švestiček!
![]()
![]()
![]()
Jo a tos mi připomněl - RDD samozřejmně zakázat stejně jako tieflingy a aasimary!!
Relevel
-
Tadomekaari
- Nováček
- Posts: 45
- Joined: 17:10 11. Dec 2010