Page 11 of 17
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 14:09 14. Feb 2014
by kucik
Je tu ještě něco k opravám?
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 14:25 14. Feb 2014
by kokosak
Tady nevím o ničem. Možná leda nahrazení textu "sesílá Pravdivé vidění" textem konkrétní sesílané invokace, ale to je drobnost.
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 14:27 14. Feb 2014
by Shaman88
kokosak wrote:Tady nevím o ničem. Možná leda nahrazení textu "sesílá Pravdivé vidění" textem konkrétní sesílané invokace, ale to je drobnost.
Jo tohle jsem nedomyslel no...
Musel by se přidat pro každou aktivní schopnost další řádek do tlk.
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 14:29 14. Feb 2014
by kokosak
Nebo tam dát aspoň jeden s "invokace"
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 14:58 14. Feb 2014
by kucik
Shaman88 wrote:kokosak wrote:Tady nevím o ničem. Možná leda nahrazení textu "sesílá Pravdivé vidění" textem konkrétní sesílané invokace, ale to je drobnost.
Jo tohle jsem nedomyslel no...
Musel by se přidat pro každou aktivní schopnost další řádek do tlk.
Ale toho by se určitě nekdo ujal

Re: Černokněžník
Posted: 15:09 14. Feb 2014
by Caehan
No úplně jinak ne, zpomalení je na vůli i u mága.
Re: Černokněžník
Posted: 09:38 20. Feb 2014
by mandos
Použití lékárny shazuje classovou regeneraci co má warlock (ďábelské zacelení?) je možný že se to tluče spolu s tím že nosím i opasek na regen ale vždycky když na mě někdo použíje lékárnu spadne mi warlockova regenerace a zůstane jen ta z pásku navíc to neřeší medit takže musím vždy relognout.
Re: Černokněžník
Posted: 10:05 20. Feb 2014
by kokosak
Nojo vidiš - ona mi taky včera spadla, nevěděl sem proč - a teď si uvědomuju, že sem použil lékárnu - na jinou postavu.
Re: Černokněžník
Posted: 11:46 20. Feb 2014
by pavad
Vysledky praktickych ooc testu:
Ma-li na sobe cernokneznik neviditelnost, pouziti eldritch blastu ani upgraded verze (kopi) ho z invisky nevyhodi. Seslani tmy ano.
Spell Resistance cile na invokace funguje - tj. neprehodi-li ji cernokneznik, kouzlo/invokace se vypari.
Re: Černokněžník
Posted: 11:50 20. Feb 2014
by pavad
K otestovani/otazka (Shaman?):
1) Jak je to s DC jeho kouzel a pocitanim bonusu carozpytu cile - dostava cil +1 proti DC invokaci za kazdych 5 bodu carozpytu?
zduvodneni: Pokud totiz nejsou invokace vedene jako kouzla ale jako "feat" tak si nejsem jist zapocitavanim.
2) Daji se invokace na cernokneznikovi/cili cernokneznikovy invokace rozptylit dispellovacimi kouzly (MD, Greater dispelling, Spell breach)?
Re: Černokněžník
Posted: 11:51 20. Feb 2014
by kucik
pavad wrote:Vysledky praktickych ooc testu:
Ma-li na sobe cernokneznik neviditelnost, pouziti eldritch blastu ani upgraded verze (kopi) ho z invisky nevyhodi. Seslani tmy ano.
Ani řetěz?
Re: Černokněžník
Posted: 11:57 20. Feb 2014
by pavad
kucik wrote:pavad wrote:Vysledky praktickych ooc testu:
Ma-li na sobe cernokneznik neviditelnost, pouziti eldritch blastu ani upgraded verze (kopi) ho z invisky nevyhodi. Seslani tmy ano.
Ani řetěz?
Ufff - to je na KOkosaka... Log u sebe nemam - podivam se vecer jestli Kokos do te doby neodpovi.
Re: Černokněžník
Posted: 12:41 20. Feb 2014
by kokosak
Řetěz vyhazuje, základní blast ani eldritch spear ne.
Re: Černokněžník
Posted: 13:10 20. Feb 2014
by Myrpa
Jednomyslným schválením pléna ústřebního výboru bude vyhazovat všechno útočné. Dneska to nastavím.
Re: Černokněžník
Posted: 20:58 25. Feb 2014
by mandos
Tak nevím jestli tu regenku (ďábelské zacelení) už někdo opravoval ale dneska mi zas nefungovala při boji fungovala jen ta z opasku a lékárnů na mě ani já na nikoho nepoužil ale spal jsem než jsme šli lovit.