Page 101 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:39 29. Apr 2014
by Molly23
A dneska jsem dostal na jednom prvním zabití bosse 2x xp! WOHOO!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:55 29. Apr 2014
by Caehan
Molly23 wrote:A dneska jsem dostal na jednom prvním zabití bosse 2x xp! WOHOO!
A teď si ty expy vyděl pěti, ať víš, na čem jsi.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:35 01. May 2014
by Mourisson1
Bojovník s obouručkou sedm kritiků za sebou v řadě do bose

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:22 08. May 2014
by Molly23
Dekův turbokůň

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:34 01. Jun 2014
by kokosak
Větší půlka serveru před hospodou na zahrádce, menší část se vyseparuje dovnitř, až je tam celej server (vyjma osamělého podtemňana).... a hospodskej nikde

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 06:23 02. Jun 2014
by Goran
kokosak wrote:Větší půlka serveru před hospodou na zahrádce, menší část se vyseparuje dovnitř, až je tam celej server (vyjma osamělého podtemňana).... a hospodskej nikde

Teď otázka čím to

. Nabízejí se dvě možnost, zda je to:
1) příčinou - ,,Vždycky chtěl mít hospodu,...ale neměl rád lidi..."
2) následkem - (jako ta scéna z Black Books, kdy Bernard opouští svoji prodejnu a lidé po tomto zjištění v houfech míří do obchodu, až je tam celá ulice snažící se nakoupit, než se otravný majitel vrátí)
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:16 02. Jun 2014
by pavad
Goran wrote:kokosak wrote:Větší půlka serveru před hospodou na zahrádce, menší část se vyseparuje dovnitř, až je tam celej server (vyjma osamělého podtemňana).... a hospodskej nikde

Teď otázka čím to

. Nabízejí se dvě možnost, zda je to:
1) příčinou - ,,Vždycky chtěl mít hospodu,...ale neměl rád lidi..."
2) následkem - (jako ta scéna z Black Books, kdy Bernard opouští svoji prodejnu a lidé po tomto zjištění v houfech míří do obchodu, až je tam celá ulice snažící se nakoupit, než se otravný majitel vrátí)
b) je spravne! b) je spravne!
Edit: Je preci jasne ze pokud hostinsky neustale popotahuje z placatky, tak mozna tak neco muze zbit, ale zbyt na nekoho jiste ne.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:14 14. Jul 2014
by kokosak
Rytířský paladin pořádající povídání u táboráku, zatímco víly dělají bojový výcvik ku obraně před podtemnem. To by jeden nevymyslel.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:28 14. Jul 2014
by J.F.Payne
kokosak wrote:Rytířský paladin pořádající povídání u táboráku, zatímco víly dělají bojový výcvik ku obraně před podtemnem. To by jeden nevymyslel.
To je otázka priorit!

))
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:03 14. Jul 2014
by kokosak
To je právě to, co mě děsí

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:50 14. Jul 2014
by sandoftime
Víla taky může bejt rytíř, ne?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:13 30. Jul 2014
by kokosak
Na první pohled idylická scénka rodinné sešlosti u stolu. Na sobě nezávislé telly, sdělující dojmy hráčů:
A: [Pověz] //
D je hodně evil
B: [Pověz] /heheprej diky ti jo? a pritom mu to dava sezrat
C: [Pověz] že sme logoval ty vole
D: [Pověz] //ženskej teror

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:53 27. Aug 2014
by Caehan
Želatinová kostka, která si chtěla zahrát na skákací hrad a při pohybu skrz mojí postavu jí odhodila přímo do vlastního plošného kouzla... smrt byla samozřejmě okamžitá...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:26 27. Aug 2014
by Kathermara
Caehan wrote:Želatinová kostka, která si chtěla zahrát na skákací hrad a při pohybu skrz mojí postavu jí odhodila přímo do vlastního plošného kouzla... smrt byla samozřejmě okamžitá...

V klidu, mně se kdysi stalo, že mě do mého kouzla strčil vlastní summon, hajzl jeden!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 04:36 28. Aug 2014
by Caehan
Drowská stráž potom, co jsem prošel tunel se skřety pro lowbíky a vynořil se pár kroků od nich.
Toho miniaturního nápisu zmiňujícího změny atmosféry jsem si fakt nevšiml...
...a jak jste se dostali na dluh 100k xp vy?