Page 102 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:46 28. Aug 2014
by Barbar321
Caehan wrote:
...a jak jste se dostali na dluh 100k xp vy?
Obdobně. V Tartenských dolech se na mou postavu vyřítil rozzuřený trpaslík a pak v lowíckém dungu jsem narazil s postavou na bosse s AB 47 a kritikou za 180.
100k dluh tu máš hned
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:42 31. Aug 2014
by karolina
Asi čistka v podtemnu

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:48 01. Sep 2014
by Lidda
Je, diky, tak snad se to nejak projevi na ty postave hehe : )
Jsem se prave posadila z lovecky sezony.
''V tomto obdobi se lovi Stary urozeny otrok.''
Jak jako urozeny? A jak jako stary, to je faze zivota kam se zadnej z nich vetsinou nedostane xD
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:05 01. Sep 2014
by J.F.Payne
Tak je to asi zajatej lidskej šlechtic, kterej se jako urozenej narodil. a pak padl do zajetí.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:17 01. Sep 2014
by Rejty
Nepsali tam náhodou "trolok"?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:45 01. Sep 2014
by Nalkanar
Nope, píšou přesně tohle. Ale člověk pak vždy pozná, že to úchylné, je z podtemna.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:52 01. Sep 2014
by kucik
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:32 02. Sep 2014
by LDamian
Lidda wrote:
Jsem se prave posadila z lovecky sezony.
''V tomto obdobi se lovi Stary urozeny otrok.''

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:03 06. Sep 2014
by Caehan
Šílený kůň! I přes půlku mapy se vrhne za číhajícími medvědy! Z party se vyhodit nenechá, zavolat se nenechá, nic ho nezastaví!
U medvědů si pak dodatečně uvědomí, komu patří jeho věrnost!
S medvědy za zády se vrátí zpátky a nechá se pak jimi zabít při hrdinné obraně přetížené majitelky...
...jistě netřeba dodávat, že majitelka nepřežila.
(čímž zároveň děkuji náhodně kolemjdoucímu L_Damianovi za vytáhnutí z kaše)
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:14 06. Sep 2014
by sandoftime
Caehan wrote:Šílený kůň! I přes půlku mapy se vrhne za číhajícími medvědy! Z party se vyhodit nenechá, zavolat se nenechá, nic ho nezastaví!
U medvědů si pak dodatečně uvědomí, komu patří jeho věrnost!
S medvědy za zády se vrátí zpátky a nechá se pak jimi zabít při hrdinné obraně přetížené majitelky...
...jistě netřeba dodávat, že majitelka nepřežila.
(čímž zároveň děkuji náhodně kolemjdoucímu L_Damianovi za vytáhnutí z kaše)
tak tohle je drsný
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:24 14. Oct 2014
by KaTo
Zabít bosse, celou jeho suitu a pak čistit vzdálené konce lokace. A když v celé lokaci zbývají poslední tři mobíci, na které se hrdinně postava vrhá s myšlenkami, tak pojďte loosři, ať to mám z krku, tak UPC se rozhodne na pět minut přerušit spojení

(ještě že na low lvl čert ještě "tak" nebolí

).
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:46 18. Oct 2014
by FroziKk
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:10 18. Oct 2014
by Zeerit
Moc pěkný DC no

..a koukám, že jednička jistí každou vypjatou situaci jako vždycky. Je na ní spoleh jak na nikoho.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:37 19. Oct 2014
by Caehan
Družina se domlouvá na záchraně svého druha...
"Tak, jdeme na tři?"
*oba společníci přikývnou*
"Raz..."
"...dva..."
"...tři!"
*spadne server*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 03:40 29. Nov 2014
by Caehan
Náhoda... celá skupina stvůr se náhodou rozeběhla směrem mé neviditelné postavy a po otření se o ni vyvolala příležitostný útok, pak jí rozstřílela luky.
...nemohlo by se znovu nahrát to omezení dluhu za smrt? Pěkně prosím?