Page 103 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:13 29. Nov 2014
by pavad
Caehan wrote:Náhoda... celá skupina stvůr se náhodou rozeběhla směrem mé neviditelné postavy ...
Neni to nahoda ani nahodou. Mohu predvest na jedne lokaci, jez je excelentni na prokazani teto server AI jasnozrivosti.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:16 29. Nov 2014
by Caehan
pavad wrote:
Caehan wrote:Náhoda... celá skupina stvůr se náhodou rozeběhla směrem mé neviditelné postavy ...
Neni to nahoda ani nahodou. Mohu predvest na jedne lokaci, jez je excelentni na prokazani teto server AI jasnozrivosti.
Od určité změny AI navíc příšery za neviditelnými postavami nechodí, ale běhají. V tenhle moment to bylo fakt extrémní, zabočil jsem do jedné menší místnůstky a nějakých sedm nepřátel se rozhodne, že se do ní podívá také. Umřel jsem tam asi po deseti vteřinách.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:55 29. Nov 2014
by Krysak
Je 6 smyslů:

1. Zrak
2. Cich.
3. Hmat
4. sluch
5. chuť
6. intuice

Ošálit zrak je je oblbnutí 1/6 smyslů.

Byl jsi umytej, nesmrdel jsi jako skunk, nebo naopak nepoužil jsi v koupeli velké množství heřmánku?

Nestrkal jsi do nich před tím?

Neměl jsi na nohach stepperské boty z předchozího dne? Nebo nesnědl jsi moc fazolí?

No a v neposlední řadě intuice .....

Hraji mága a s timhle sjem nikdy nemel prolém, vím ze se to děje, tak s tím počítám. Dám Vám radu - permahaste..... Ja jinak ani nevylezu z města.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:50 29. Nov 2014
by Caehan
Krysak wrote:...
No, vzhledem k tomu, že jsem předtím asi šest hodin prolézal kdovíjaká zákoutí a postava to přežila, bych řekl, že nějkou intuici mám. Jasmínové mýdlo, co nosí postava v inventáři, určitě nebylo nijak zvlášť silné, ano, do jednoho jsem předtím strčil, a ano, nejspíš to nepřímo vedlo k mé smrti o půl minuty později, ale spíš mě na tom mrzelo, že šlo o lokaci za celkem málo xp za objev, takhle tam umřít obklopený lučišníky, co jako na potvoru museli prostřelit shadow shield, a nestihnout ani seslat tu neviditelnost, to byl fakt pech.

Koukal jsem se teď na log - 11 obyčejných a 2 kritické zásahy v rozmezí 6 vteřin, taková pěkná popravčí četa.

Perma haste - bez toho ani na trhy pro zeleninu, v tom se asi shodneme. :P

Ponaučení pro příště - používat raději ochranu... navíc.... nebo dvě...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:00 30. Nov 2014
by Infra
Krysak wrote:Je 6 smyslů:

1. Zrak
2. Cich.
3. Hmat
4. sluch
5. chuť
6. intuice

Ošálit zrak je je oblbnutí 1/6 smyslů.

Byl jsi umytej, nesmrdel jsi jako skunk, nebo naopak nepoužil jsi v koupeli velké množství heřmánku?

Nestrkal jsi do nich před tím?

Neměl jsi na nohach stepperské boty z předchozího dne? Nebo nesnědl jsi moc fazolí?

No a v neposlední řadě intuice .....

Hraji mága a s timhle sjem nikdy nemel prolém, vím ze se to děje, tak s tím počítám. Dám Vám radu - permahaste..... Ja jinak ani nevylezu z města.
Ok, tak když to bereš takhle, tak čekej, že budeš hezky po pravdě hrát RPčko, jak tu tvojí kulhavou stařenu o holi s perma hastem čuchám ju? :wink: :wall:
A btw podle dřívějších diskuzí má tuším invis takové menší utišující pole, což znamená 2/6.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:00 30. Nov 2014
by Caehan
Já myslím, že to byl od Krysáka z větší části žert. Zase bych mu pořád nekřivdil.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:16 30. Nov 2014
by kokosak
Anti-pixie insta-kill kouzlo. Celkem drsný.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:37 30. Nov 2014
by JAH
Mě tyto předměty. Nejsou ničím zvláštní, až na level , který je na nošení potřebný. Podle mého nejsou to nějak epické předměty na to, aby na ně musel být takovýhle lvl. Větší důraz u toho štítu

Jsou to předměty z bosse.

Image

Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:51 04. Dec 2014
by Goran
*postava bloudí v podtemnu, je následována jasnozřivým skřetvědem, co se vzápětí dá do boje s broukem tak, že není možné projít. Postava vyskočí z hidu a zahlásí* S dovolením! *dva hody na vůli a oba záškodníci vzorně uvolní cestu* No proto, děkuji!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:14 04. Dec 2014
by Krysak
Infra wrote:Ok, tak když to bereš takhle, tak čekej, že budeš hezky po pravdě hrát RPčko, jak tu tvojí kulhavou stařenu o holi s perma hastem čuchám ju? :wink: :wall:
A btw podle dřívějších diskuzí má tuším invis takové menší utišující pole, což znamená 2/6.

Babička je rychlá a pohyblivá, protože musí být u popelnic dřív než tvé postavy a jiná verbež bez evoluční šance na přežití...:)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:22 23. Dec 2014
by kokosak
Tak teda dnešní diskuse u fontány byla bezkonkurenčně v top ten věcí, co sem nikdy nemyslel, že budu v NWN řešit :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 03:59 23. Dec 2014
by J.F.Payne
kokosak wrote:Tak teda dnešní diskuse u fontány byla bezkonkurenčně v top ten věcí, co sem nikdy nemyslel, že budu v NWN řešit :D
Jaká jaká?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:22 23. Dec 2014
by Radim
Invis a npc, teď nejhorší stav jakej jsem s invisem zažil. Momentálně musí prskolet neustále měnit místo, protože skoro pokaždý npc jde přesně směrem a na místo kde stojíte a je jedno, že tam je x jinejch PC co jsou vidět.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:50 30. Dec 2014
by FroziKk
Asi novej rekord v ilr. :D

Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:49 30. Dec 2014
by kokosak
4 hodiny snahy tří postav přes dvě výpravy.... a výsledek jeden kámen pro kterej se šlo. Musíme to vymyslet nějak lepčeji.