Page 104 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:02 23. Jan 2015
by Zeerit
Skřipovíl se převlíkl za poníka a proplížil se do města

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:30 01. Feb 2015
by KaTo
"Facelift" jedné staré lokace podtemna (s elementály), kam se přidával nový průchod. Vysloveně "prokoukla", pěkné!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:06 03. Feb 2015
by kokosak
Tulení s Asťou. Dlouho sem se u NWN tak nesmál. Naposledy, když se neplánovaně otevřely dveře do pokoje.... ehm ehm :D

Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:14 05. Apr 2015
by kokosak
Velikonoční vstup na Thalii :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:35 05. Apr 2015
by kokosak
kokosak wrote:Velikonoční vstup na Thalii :D
..bychom nebyli na Thalce, kdyby se je někdo nepokoušel zmasakrovat, co :P

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:42 05. Apr 2015
by karolina
kokosak wrote:
kokosak wrote:Velikonoční vstup na Thalii :D
..bychom nebyli na Thalce, kdyby se je někdo nepokoušel zmasakrovat, co :P
Kazisvěti!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:58 05. Apr 2015
by kokosak
....tak jak maj nesmrtelnost, tak sou jen porozbíhaný :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:41 15. Apr 2015
by Barbar321
Setkání s Azhaelem Mortenem na NT v podobě NPC.

Opravdu bezva nápad a o důvod více, proč by se měli lowíci povrchu vyhýbat určitým lokacem (ono teda, on kdysi běhal skoro všude, takže se lowíci musí vyhýbat skoro všemu :lol:), ale přecejen mi přišlo, že upředňostňoval konkrétní oblast :twisted:

To se opravdu povedlo.

PS: jen na ST byl poněkud smrtonosnější. Jestli to dělala ta rychlost, nebo alchemka, to takhle těžko povědět.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:18 24. Apr 2015
by artaxas
Žabí polobůh Kvakvateotl mocný :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:13 28. Apr 2015
by karolina
Holka má asi trochu černé svědomí.. ehm teda křídlo!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:43 29. Apr 2015
by KaTo
Vlastnost kraftu, kdy stejný kov a stejný drahokam mají různé vlastnosti v prstenu a amuletu :wall: (například meteor a rubín).

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:58 30. Apr 2015
by Barbar321
KaTo wrote:Vlastnost kraftu, kdy stejný kov a stejný drahokam mají různé vlastnosti v prstenu a amuletu :wall: (například meteor a rubín).
No, nejsi jediný, koho to dostalo. Nad výsledkem u prstenu se smaragdem jsem myslel, že včera vybrečím celé moře :cry:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:45 05. May 2015
by Caehan
Tahle by se mohla jmenovat: "Ze života dobrodruhů" a popisuje největší riziko epických dungeonů - vlastní spoluhráče.
trpaslík: Past?
Someone damages učená: 188 (188 Fire)
Someone damages kněz: 183 (183 Fire)
Someone damages kněz: 72 (72 Fire)
učená: au
učená: stát
*učená i kněz pijí lektvar*
bojovnice: pozor
*učená šlape na past a zastavuje se*
Someone damages učená: 188 (188 Fire)
kněz: boha
*učená pije lektvar*
Someone damages učená: 183 (183 Fire)
Someone damages kněz: 92 (92 Fire)
učená: NE
kněz: do prdele už
*učená pije lektvar*
učená: STÁT
trpaslík: zloděju, delej svoju praci
*kněz pije lektvar*
zloděj: moment
Someone damages učená: 165 (165 Fire)
učená: NE!
*učená pije lektvar*
učená: NEEE
kněz: u…..
zloděj: tady není past
učená: *zavrčí*
učená: už ani krok
Someone damages A: 162 (162 Fire)
učená: ZLODĚJI!
trpaslík: kurdě
kněz: Zloději, evidetně je
*učená pije lektvar (prestavaji ji chutnat) a mlati zloděje holí po hlavě, zloděj znovu proslapuje past*
Someone damages A: 169 (169 Fire)
učená: HŇUPE!
*kněz sesílá Hromadné léčení*
trpaslík: zloděju, estlik usmažes učenou, postarám sa o to, abych ti ugriloval šourek
*učená pije dva lektvary*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:04 06. May 2015
by radekdnb
Dva přeživší se vracejí zpět z epic dungu a potkají Drowku...

Drowka: hmmm co se stalo
Drow: vracíme se máme padlé
Drowka: mám předmět který Je Oživí...*přijde zpráva telem*//je to exotika to je oživí
Drow odpoví:.....*zavrti hlavou*....to bych se nejdříve musel stát trpaslíkem abych to mohl použít!..*Drow odpoví telem*..//exotika to je, ale já jsem drow a tohle může použít trpaslík...
*Odpověď* a to nejde?? :lol: :D

Omlouvám se danému hráči, trošku jsem to přikrášlil
Ale tohle byla tečka za včerejším dnem :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:25 10. May 2015
by karolina
Ve hře ne, ve skriptu.. asi už vidím trojmo... Vyjímečné kusy jistého craftu. A o pár řádek dál to samé s názvem Tvrdá hlava.. cajk