Page 104 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:02 23. Jan 2015
by Zeerit
Skřipovíl se převlíkl za poníka a proplížil se do města
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:30 01. Feb 2015
by KaTo
"Facelift" jedné staré lokace podtemna (s elementály), kam se přidával nový průchod. Vysloveně "prokoukla", pěkné!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:06 03. Feb 2015
by kokosak
Tulení s Asťou. Dlouho sem se u NWN tak nesmál. Naposledy, když se neplánovaně otevřely dveře do pokoje.... ehm ehm

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 07:14 05. Apr 2015
by kokosak
Velikonoční vstup na Thalii

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:35 05. Apr 2015
by kokosak
kokosak wrote:Velikonoční vstup na Thalii

..bychom nebyli na Thalce, kdyby se je někdo nepokoušel zmasakrovat, co

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:42 05. Apr 2015
by karolina
kokosak wrote:kokosak wrote:Velikonoční vstup na Thalii

..bychom nebyli na Thalce, kdyby se je někdo nepokoušel zmasakrovat, co

Kazisvěti!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:58 05. Apr 2015
by kokosak
....tak jak maj nesmrtelnost, tak sou jen porozbíhaný

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:41 15. Apr 2015
by Barbar321
Setkání s Azhaelem Mortenem na NT v podobě NPC.
Opravdu bezva nápad a o důvod více, proč by se měli lowíci povrchu vyhýbat určitým lokacem (ono teda, on kdysi běhal skoro všude, takže se lowíci musí vyhýbat skoro všemu

), ale přecejen mi přišlo, že upředňostňoval konkrétní oblast
To se opravdu povedlo.
PS: jen na ST byl poněkud smrtonosnější. Jestli to dělala ta rychlost, nebo alchemka, to takhle těžko povědět.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:18 24. Apr 2015
by artaxas
Žabí polobůh Kvakvateotl mocný

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:13 28. Apr 2015
by karolina
Holka má asi trochu černé svědomí.. ehm teda křídlo!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:43 29. Apr 2015
by KaTo
Vlastnost kraftu, kdy stejný kov a stejný drahokam mají různé vlastnosti v prstenu a amuletu

(například meteor a rubín).
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:58 30. Apr 2015
by Barbar321
KaTo wrote:Vlastnost kraftu, kdy stejný kov a stejný drahokam mají různé vlastnosti v prstenu a amuletu

(například meteor a rubín).
No, nejsi jediný, koho to dostalo. Nad výsledkem u prstenu se smaragdem jsem myslel, že včera vybrečím celé moře

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:45 05. May 2015
by Caehan
Tahle by se mohla jmenovat: "Ze života dobrodruhů" a popisuje největší riziko epických dungeonů - vlastní spoluhráče.
trpaslík: Past?
Someone damages učená: 188 (188 Fire)
Someone damages kněz: 183 (183 Fire)
Someone damages kněz: 72 (72 Fire)
učená: au
učená: stát
*učená i kněz pijí lektvar*
bojovnice: pozor
*učená šlape na past a zastavuje se*
Someone damages učená: 188 (188 Fire)
kněz: boha
*učená pije lektvar*
Someone damages učená: 183 (183 Fire)
Someone damages kněz: 92 (92 Fire)
učená: NE
kněz: do prdele už
*učená pije lektvar*
učená: STÁT
trpaslík: zloděju, delej svoju praci
*kněz pije lektvar*
zloděj: moment
Someone damages učená: 165 (165 Fire)
učená: NE!
*učená pije lektvar*
učená: NEEE
kněz: u…..
zloděj: tady není past
učená: *zavrčí*
učená: už ani krok
Someone damages A: 162 (162 Fire)
učená: ZLODĚJI!
trpaslík: kurdě
kněz: Zloději, evidetně je
*učená pije lektvar (prestavaji ji chutnat) a mlati zloděje holí po hlavě, zloděj znovu proslapuje past*
Someone damages A: 169 (169 Fire)
učená: HŇUPE!
*kněz sesílá Hromadné léčení*
trpaslík: zloděju, estlik usmažes učenou, postarám sa o to, abych ti ugriloval šourek
*učená pije dva lektvary*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 07:04 06. May 2015
by radekdnb
Dva přeživší se vracejí zpět z epic dungu a potkají Drowku...
Drowka: hmmm co se stalo
Drow: vracíme se máme padlé
Drowka: mám předmět který Je Oživí...*přijde zpráva telem*//je to exotika to je oživí
Drow odpoví:.....*zavrti hlavou*....to bych se nejdříve musel stát trpaslíkem abych to mohl použít!..*Drow odpoví telem*..//exotika to je, ale já jsem drow a tohle může použít trpaslík...
*Odpověď* a to nejde??
Omlouvám se danému hráči, trošku jsem to přikrášlil
Ale tohle byla tečka za včerejším dnem

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:25 10. May 2015
by karolina
Ve hře ne, ve skriptu.. asi už vidím trojmo... Vyjímečné kusy jistého craftu. A o pár řádek dál to samé s názvem Tvrdá hlava.. cajk