Page 106 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:01 29. Jun 2015
by kokosak
Noční koupel v brnění, aneb když ženské tlachy vyženou rytíře ze stanu do vody

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:34 08. Jul 2015
by karolina
No jo, holt se nedá svítit... teda pižlat!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 07:29 09. Jul 2015
by Barbar321
Frozík to tu postoval asi o 1/2 roku dřív.
Teď sice zamrzí, ale možná se jednou otevře i lvl strop pro IRL 61
Takže schovat, ono se to možná jednopu bude hodit
PS: taky si už jednu takovou krasavici s IRL 61 u postavy schovávám.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 04:02 10. Jul 2015
by Bahnak
špatnej násobitel ceny pro vlastnost "zraňující", kdokoliv může tabulku upravit aby to odpovídalo požadavkům.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:00 24. Jul 2015
by KaTo
Varování - až vám šéfkuchař doporučí nadívaná vílí bříška, nejezte to!!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:52 24. Jul 2015
by rosnicka
taky jsem mela pocit ze jsem na houbickach
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:10 25. Jul 2015
by pavad
KaTo wrote:Varování - až vám šéfkuchař doporučí nadívaná vílí bříška, nejezte to!!
Thalie_0000o_specialita_sefa_kuchyne.jpg
Ozivla krysakova nocni mura?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:24 25. Jul 2015
by kokosak
Přednáška vílám o vílách

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:38 25. Jul 2015
by pavad
kokosak wrote:Přednáška vílám o vílách

Z obrazku velikosti 160x160 pixelu neni moc videt, IMHO...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:06 25. Jul 2015
by Caehan
pavad wrote:kokosak wrote:Přednáška vílám o vílách

Z obrazku velikosti 160x160 pixelu neni moc videt, IMHO...
Je to ikona (thumbnail, jak tomu říkají) vytvořený imageshackem, původní obrázek jde najít smazáním toho ".th" v odkazu...
http://imageshack.cz/images/2015/07/25/Thalie_0001n.jpg
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:38 25. Jul 2015
by kokosak
Se na to dá kliknout. Klikity klik

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:42 25. Jul 2015
by pavad
kokosak wrote:Se na to dá kliknout. Klikity klik

Mozna problem meho nastaveni firefoxu, lec kliknu-li na to, vidim pouze onen 160x160 pixelu nahled.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:49 25. Jul 2015
by Nalkanar
V mém firefoxu kliknutí funguje normálně. Zkoušel jsi levé tlačítko?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:37 29. Jul 2015
by KaTo
...NPC snažící se zabít DM avatara kouzly

aneb další zářez pro "telepatickou" AI

(aneb jak poznat, že je...a KDE je s vámi DM v dungu

).
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:29 02. Aug 2015
by kokosak
Pracanti, co místo aby makali na mostě, běhaj po lokaci a vraždej nebohý háďata
