Page 107 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:09 03. Aug 2015
by karolina
Když se někdo ptá jak zneviditelnit plášť a je pak neviditelnej celej...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:47 20. Aug 2015
by LDamian
Když se mi dnes jako DM, po odehrávání mírně necudné konverzace, nahrávala lokace a vyběhla na mně hláška:

DM tě vidí!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:56 21. Aug 2015
by karolina
LDamian wrote:Když se mi dnes jako DM, po odehrávání mírně necudné konverzace, nahrávala lokace a vyběhla na mně hláška:

DM tě vidí!
Potkalo mě to při minulé hře s DM...

Mě dneska dostalo to tvoje kouzelné sluchátko.. Opravdu kouzelné. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:51 21. Aug 2015
by kokosak
Mě pravidelně dostává naklonovaná, perzistentní měšťanka standardní velikosti s vílími křidélky ve střední Karatě u fontány. Kdyby je aspoň měla jiný jak Květuš! :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:45 21. Aug 2015
by pavad
Test v arene. Po desitky klikani trvajici priprave se ceka na to nez se chudak DM probere zaplnenou paletou, vysummoni to prave kouzlici NPC, aby se jej snazil zastavit drive nez se pusti do PC kouzly a aby se posleze do daneho NPC mohl ten DM vtelit a cosi vyzkouset...

Jenze... Jenze! Jenze je tam jeste druhe, notne horkokrevne PC. Ktere nedba proseb at prestane likvidovat ony pracne summonene NPC. Ktere nehledi na psane zpravy. Ani na PSANE ZPRAVY!!! Ignoruje i to ze mu partak hodil nepratelstvi - naopak, rovnou pracne vsemy nesmyslnymi buffy nakouzleneho partaka omami a temer sejme.

Malem bych onoho hrace podeziral z hokrokrevne slovenske hlavy. ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:51 27. Aug 2015
by karolina
Postava 1: Nějaký RP
Postava 2: Nějaký RP
Postava 1 o postavě 3 která už dlouho nevydala ani hlásku: "Se tu stejně taky prodává, to už jinak neni možný"
Postava 2 o postavě 3: "Já myslím, že usla ve stoje"
Hráč 3: // Jsem afk občas hodim hlášku
Postava 1 a Postava 2 : Dále nějaké RP


Sorry, ale tohle mě dokáže tak akorát naštvat. Nesnášim tohle parazitování na hromadnejch časovkách jiných rpících postav.. Kdyby měl dotyční alespoň tolik fantazie vymyslet si nějakou výmluvu.. :-/

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:37 27. Aug 2015
by J.F.Payne
Za to bych z DM konzole strhnul nějaký XP kdybych to viděl...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 06:55 27. Aug 2015
by Krysak
Mne spíš překvapuje ty rychlé přechody od nejvíc skalních RP hráčů mezi lomítky a hvězdičkami - ted uz to mame vic i dole, ale mam to z dob hrani na povrchu.

Příklad:
*salvy emote*
//afk WC

Ještě než mne tito nejlepší naučili, jsem to dělal takhle - s gnomem charisma 8:
Ted mne chvili nerušte. *Odběhl za keřík.*
*ma vypoulene oci a stazene kalhoty* a odesel jsem na wc

Tell od RP hráčů - jsi nechutný.

Mně přišlo nechutné to // // // , ale už jsem si zvykl.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:34 27. Aug 2015
by KaTo
Mě dostal přísun expů "za kus" v jistém dungu s horníky v Tartenu + to že se dá utýct bossovi za (pro bosse neotevřitené) dveře. Chudáci podtemňani, kteří přecení síly, aby utíkali až za přechody, povrchu stačí prostě vycouvat z místnosti a zabouchnout :lol: .
P.S.
Aby nedošlo k mýlce, mě se ten nápad líbí, včetně toho jak je celkově vymyšlená a nastavená lokace, kde se dá expit od 1 do 15 tého lvlu :lol: :lol: + od určitého vynášet i peníze. Pěkný user-friendly support začínajícím postavám! 8) .

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:35 27. Aug 2015
by KaTo
Dneska mě dostala telepatická AI a pád hry :wall: při probíhání lokace v invisce. Díkybohům za ty dary, že sem byl v partě a odnesli mi postavu jen za 10k :wall: :D .
Ta svinutá svi...ětluška AI ví, že sme s Damianem proti ní tak hoďku předtím kuli pikle, jak na ní...si mě za to vysloveně podala :lol: :lol: .

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:45 28. Aug 2015
by Nalkanar
Azhael! Je úplně jak z ST! :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:57 29. Aug 2015
by karolina
Nalkanar wrote:Azhael! Je úplně jak z ST! :mrgreen:
Akorát jsem slyšela, že hra s ním trochu vázne :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:18 29. Aug 2015
by Nalkanar
Nepoznal jsem rozdíl oproti ST :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:57 29. Aug 2015
by Barbar321
Nalkanar wrote:Azhael! Je úplně jak z ST! :mrgreen:
taky mě setkání s ním potěšilo :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:04 27. Sep 2015
by Barbar321
170 exp za nově objevenou oblast.

Kdyby to jen nebylo u postavy, která proběhla skoro celý server a ještě navíc na místě, kudy svého času běhala 2x denně :lol: