Page 108 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:28 28. Sep 2015
by artaxas
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:45 28. Sep 2015
by kokosak
No, to vypadá, že si někdo přesunuje finance :/
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:46 28. Sep 2015
by KaTo
Tak to se pozná z logu kdo to tam hodil a kdo to koupí

.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:15 28. Sep 2015
by Caehan
KaTo wrote:Tak to se pozná z logu kdo to tam hodil a kdo to koupí

.
Není nic snažšího než si hodit výpis bankovních účtů, koupit ty věci, hodit si výpis znovu a pak smazat Barbarovi tu postavu, se kterou takhle trolí.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:35 28. Sep 2015
by J.F.Payne
No, jestli zjistím, kdo to tam dal, tam mu smažu jak tu, která to přesunuje, tak tu, ke který je přesunováno.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:39 28. Sep 2015
by Nalkanar
A teď tu o Sněhurce.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:40 28. Sep 2015
by karolina
Vždyť je to trolling....
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:50 28. Sep 2015
by pavad
J.F.Payne wrote:No, jestli zjistím, kdo to tam dal, tam mu smažu jak tu, která to přesunuje, tak tu, ke který je přesunováno.
Dovolil bych si upozornit, ze ciste dle dikce mistnich "zakonu" neni trestne neco dat za nesmyslnou cenu k prekupnikovi... Trebaze je to notne podezrele.
Dotycny se muze hajit ze (napriklad) chtel zjistil marze obchodnika pro veci s vysokou cenou, nebo ze chtel zjistil co je maximalni cena za kterou obchodnik vec vezme atd.
Trestne by bylo kdyz by to nekdo koupil a udelal tak support tomu (predpokladam) low-lvl PC.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:30 09. Oct 2015
by sandoftime
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:02 19. Nov 2015
by Zeerit
Setkání s Azhaelem Mortenem! Naštěstí šlo pouze o potkání a "dostání" jsem se, s klikou v zadnici, vyhnul.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:06 21. Dec 2015
by Barbar321
Tanzzia
Tanzsia
Tanszia
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:12 21. Dec 2015
by Krysak
Barbar321 wrote:Tanzzia
Tanzsia
Tanszia
Nic neobvyklého, jsi zhnusen horou a nudíš se?
Je na čase zakládat právě podobné dočasné charaktery maximálně na týden, dva.
Vlastně to ničemu neškodí, jen bych to nezdůrazňoval, je to jako dát exhibicionistovi jeho pozornost, lepší je to přehlédnout:).
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:41 21. Dec 2015
by sendys
Krysak wrote:Barbar321 wrote:Tanzzia
Tanzsia
Tanszia
Nic neobvyklého, jsi zhnusen horou a nudíš se?
Je na čase zakládat právě podobné dočasné charaktery maximálně na týden, dva.
Vlastně to ničemu neškodí, jen bych to nezdůrazňoval, je to jako dát exhibicionistovi jeho pozornost, lepší je to přehlédnout:).
jsou to tři hrači

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:50 21. Dec 2015
by J.F.Payne
Upozorňuju, že používání postav se stejnýma jménama je zakázáno, dělá to bordel.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:58 21. Dec 2015
by sendys
J.F.Payne wrote:Upozorňuju, že používání postav se stejnýma jménama je zakázáno, dělá to bordel.
to nejsou stejná jmena

jsou to trojčata
