Udělali jsme si postavičky, abysme si pěkně zahráli. Jsou to trojčata s adoptovaným bratrem, která vypadají úplně stejně a nosí stejné oblečení, mají
podobná jména a né
stejná jména. To snad zakázané není a pokud se to někomu nelíbí, tak ať přestane na chvíli creepovat a když se na chvilku zastaví, tak si to může pořádně přečíst (doufám, že jsem se nikoho nedotkla

.
Snažíme se hrát jen spolu ať to má ten správný šmrnc, při hře zažijeme hodně srandy a baví nás to.
Třeba se časem najde ještě nějaké čtyřče, nebo paterče, které se ztratilo, když bylo malinké, to nikdo neví, každopádně variant na jméno je ještě hodně.
Nevím proč se hned někdo nad tím zastavuje a snaží se dělat potíže, když se zde objeví něco neobvyklého. Není snad učelem tohoto světa, aby hráči hráli spolu a nelítali jen sami po dungách?
Mám pocit, že když se zde objeví nějak neobvyklá skupinka hráčů, kteří mají zajímavé postavy a svůj příběh, tak se hned objeví někdo, kdo neunese vnitřně, že má někdo lepší postavičku než on a hned se to musí řešit a nejlépe vyřešit co nejrázněji.
Narážím tím na naše první postavičky Tieflingů, které hned od začátků pár lidem ležely v žaludku.
Proč se vůbec vytvářela tato rasa, když nechcete vůbec dovolit aby s ní někdo hrál. Ano tato postava má stížené bytí, má zakázán vstup do měst na povrchu a osad, ale z popisu této rasy mi vyplývá, že se jedná hlavně až o tieflinga s křídly.
Je napsáno, že nelze schovat křídla pod pláštěm, ale o ocasu není ani zmínka.
Tak proč mě hned po založení postavy, když jdu z portálu DM šoupl do vězení i když jsem měla napsané v popisku, že ocas je schovaný pod sukní a odůvodní to tím, že ho nahmatal a že to bylo vidět. To stráže osahávají kohokoliv na potkání?
Pokud se tiefling s ocasem schovaným pod sukní nebo v kalhotách objeví ve městě na nezbytně dlouhou dobu, kdy si potřebuje zajít něco dokoupit, k učiteli, nebo jen projít přes město. S nikým se tam nevybavuje a snaží se zase město co nejrychleji opustit. Je takový problém to překousnout a toto tolerovat?
Až bude mít tiefling křídla, tak se dokáže těmto místům vyhnout, bude mít ještě mnohem více stíženější hraní a nerovné podmínky, ale stejně se dá si za něj pěkně zahrát.
Není slad lepší hráč s ocasem

co che hrát pěknou hru, než hráči, co se snaží hrát se ctí a přitom zneužívají OOC informací a vraždí jen určité postavy na potkání bez důvodu hledají pro to nesmyslné a úplně absurdní výmluvy-
Asi to nepatří do tohoto tématu, ale nějak jsem se rozepsala a chtěla jsem se k tomu celému nějak vyjádřit a trochu se vyplakat

Pokud se někoho toto přímo dotklo, tak se předem omlouvám.