Page 110 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:29 23. Dec 2015
by XŠevyX
KaTo wrote:
XŠevyX wrote:Kladivo s ostrostí..

Nějakou dobu dělám v kovářském řemeslu, ale zatím se mi nepodařilo vyrobit ostré kladivo! Nevím kde je chyba :shock: :lol: :lol:
Bahňák už tu není, aby tě proškolil, takže to zbývá na amatérovi jako jsem já :mrgreen: . Tvoje "ostré kladivo" samozřejmně existuje a vypadají třeba takto:
http://www.outfit4events.cz/czk/kategor ... a-kladiva/
nebo takto:
http://www.drakkaria.cz/repliky-zbrani- ... divo.html/
Pevně věřím, že časem zvládneš v kovařině i techniku bodců. Já osobně bych postupně "otloukal" kov z různých stran, až by mi vznikla zužující se špice...ale jak říkám, jsem laik-amatér :mrgreen: :mrgreen: .

P.S.
Nemáš zač, rád jsem pomohl :twisted: :mrgreen: :D :lol: !
Uznávám, moje chyba....špatně napsaný příspěvek.. oprava: Zatím se mi nepodařilo vyrobit kladivo s ostřím :lol: Každopádně to ostří by se dalo dát na část s bodcem, tedy ano, kladivo s ostrostí je možné :lol:

PS: Tvých rad si nadmíru vážím, někdy, až zase budu v nouzi, se určitě ozvu! :mrgreen: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:50 07. Feb 2016
by Luelle
Edra stoji naproti jine postave, cumi na sebe a mezitim si a ja ten hrac tellujeme a ja mu diktuju recept a postup na cibulovou polivku :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:05 21. Mar 2016
by karolina
pokaždé když koukám na seznam hrajících, tak mne dostává Zoufalaná Frig(id)a

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:33 21. Mar 2016
by sandoftime
Mě mnohem víc Shia Wores... to H má prostě ve špatném slově

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:30 20. Apr 2016
by RainMan
Tak tohle mě opravdu dostalo.
Jde si tak Morco po náměstí v Karathě a vidí ohnivého elementála ponechaného hned u slaměného stánku místní bylinkářky. Protože je samozřejmě dobrý elf, pak nemůže přenést přes srdce, že by kvůli něčí nedbalosti (opravdu nedbalosti?) lehlo půl města popelem. Tedy vytáhne luk a dvěma dobře mířenými střelami odešle elementála zpět do jeho sféry. A co na to ti milí a vděční obyvatelé města? Honili ho po celém městě, jako kdyby vyvraždil půl kláštera. //Tohle jsem fakt nečekal.

No a jak to dopadlo? // kdyby fungoval pořádně ten zatracenej port, tak to klaplo. takhle 13000 grešlí v prdeli a skoro stejný postih na XP.
No co už. Pro dobrotu na žebrotu. A to ještě očekávám, že mi Morca odsouděj radní nejmíň k smrti upálením.


PS: opravdu se i bardská píseň počítá jako útočné kouzlo???

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:09 20. Apr 2016
by kokosak
Kdybys chvilku počkal, jak sem ti psal, tak sem tě mohl vytáhnout. Hold nepočkal si, tak aspoň víš, jak v NWN fungujou u frakce ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:41 20. Apr 2016
by RainMan
No počkat jsem asi mohl. Ale v tu chvíli jsem měl tak rudo před očima, že jsem to musel vypnout a jít ven. Protože jinak bych vyrval tu kisnu i s kabelama ze zdi a prohodil oknem. Holt mizernej den.
Ale hlavně ve chvíli kdy jsem si všimnul že jsi mi psal ať tam pockam už jsem měl postavu venku. Zaregistroval jsem jen tu zpravu že jsem pako a ta mi na klidu moc nepřidala. :-)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:03 21. Apr 2016
by Zeerit
Jesli přijdu na to, kdo zaprasil celej les trofejema, tak ho těma krofkama umlátím.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:22 21. Apr 2016
by sandoftime
Krovkama?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:28 21. Apr 2016
by Zeerit
ne, krofkama! jako krofuckama!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:48 13. Jun 2016
by karolina
Když takhle zapomenete, že jste craftili ve hře a začnete craftit v reálu.... Umírám smíchy!

https://i.gyazo.com/2bb075f45b5ba0113b7 ... 8ff8e8.png

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:00 13. Jul 2016
by kokosak
ještě se máš mnoho co učit mladý pad.. teda žáku

:lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:28 30. Aug 2016
by artaxas
Borys Lopata, Karel Namlátil a Pepa Stodola. masakr jména :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:35 09. Jan 2017
by Absinthorix
Azhael :D nedá si pokoj kluk křídlatá

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:40 14. Feb 2017
by JAH
Mnich lvl Thalie

Image