K systemu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: K systemu

Post by Kiri »

Rejty wrote:Z druheho pohledu zase spousta hracu prechody zneuziva k vlastni zachrane.
jak?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: K systemu

Post by Darien »

Rejty wrote:Z druheho pohledu zase spousta hracu prechody zneuziva k vlastni zachrane.
Mám z tebe neodbytný pocit, že tvým přáním, jako admina by bylo, aby co nejvíc hráčů zdechlo. Nebo jaké zneužívání? Když vidím, že na to nemám, snažím se prostě utéct a díky bohu u druida za to, že má přítelíčka, který na sebe dokáže pro chvíle útěku nepřítele navázat. Protože jinak vede častá smrt k tomu, že znechucený hráč přestane hrát.

Je to bohužel tak. Ano, jsme tu na RP serveru, ale bohužel při jeho velikosti je tu tak zoufale málo hráčů, které můžeš při pohybu potkat tváří v tvář, že třeba pro moji postavu je expování pomalu jedinou možnou zábavou... dřív jsem tu byl každý večer a hrál...ale teď prostě - musím smutně konstatovat, je to ...trochu nuda. Navíc jsem nedávno dostal od pavouků přes hubu a tři tisíce zkušenosti v tahu:)))

Ale je vidět, že neexistence craftu způsobuje odliv. Není prostě s kým "erpééčkovat", když to řeknu takhle... takže si myslím, že podpora toho, aby hráč alespoň měl šanci zdrhnout, protože se tu často díky tomuhle musí sólovat, by se docela šikla.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: K systemu

Post by Rejty »

Na craftu a jinych vecech se usilovne pracuje. Bohuzel musite vydrzet...

Ne nikdo nechce, aby nekdo umiral. Jen se smrti hraci musi vyhybat poctivou cestou.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: K systemu

Post by Zyga »

Darien wrote: Mám z tebe neodbytný pocit, že tvým přáním, jako admina by bylo, aby co nejvíc hráčů zdechlo. Nebo jaké zneužívání? Když vidím, že na to nemám, snažím se prostě utéct a díky bohu u druida za to, že má přítelíčka, který na sebe dokáže pro chvíle útěku nepřítele navázat.
No jo, kazdej si neco prejem, mym pranim by zase bylo aby si postavy co maj familara taky toho familiara vazily, kdyz vidim prskavku nebo druida (hlavne teda asi toho druida) ktery svoji milovanou potvurku posilaj do nejvetsi reze stylem "je to jenom summon zarestim a je tu znova" pral bych si nakej system jako treba milej DnD system kdyz ti chcipne mas smulu a pockej si rok a den :evil:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: K systemu

Post by Darien »

No jo, to bychom se mohli bavit o různých herních extrémech. Ale o to tu přeci nejde.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Locked