Page 12 of 31

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 17:28 26. May 2008
by LDamian
DenGrasse + Kucik: nepsal jsem o nastaveni Thalie, ale o systemu DnD jako takovem. Tam to tak +- IMHO je.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 09:38 27. May 2008
by DenGrasse
LDamian wrote:...
... no jo, to víš, Američani :mrgreen:

mimochodem, nedávno jsem viděl na NatGetu či jak se ten kanál jmenuje americkej pořad, kde podrobně studovali účinek středověkých drtivých zbraní. bylo to fakt k popukání, dva amíci, jeden s válečnym kladivem (kulovitého tvaru, aby dosáhl co nejnižšího účinku :mrgreen: ) a druhý s řemdihem, tam rozbíjeli plechovky, tloukli do kůlů a melounů atd. vždycky prohlásili jak se zlepšili, přičemž to oba drželi jak prase kost a nebyli schopný se trefit pomalu ani do stolu; vždycky mně udiví proč si a něco takovýho nevezmou někoho z evropy, kdo už to někdy v životě v ruce držel... ale jejich hlášky sou boží, ten s řemdihem zkonstatoval, že se tím rozhodně dá člověku úplně rozdrtit obličej, což je fajn :mrgreen:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 10:14 27. May 2008
by Darien
Juj ludkovia, tak si už asi na Thalii nezahraju nebo co. UPC mi zase změnilo IP, tak jsem šel na webovky, že to změním, přepsal jsem IP adresu a chtěl dát, aby to nekontrovalo, a ono mi to začalo psát, že zadaný CD Thalia key je špatný (ačkoliv jsem ho neměnil). No tak jsem ho tam zadal znovu, protože tam vůbec vypsaný nebyl (on nemá být vidět?) a pořád totéž, IP to nepřepsalo, CD key v háji...

Rovnou předem přiznám, že jsem NWN kdysi dostal na pár CDéčkach od kamarádky, abych si to vyzkoušel, že by mne to mohlo bavit, takže ne, není to origoška. Nicméně, jako už v minulosti, jsem tedy pro jistotu změnil všechny klíče a nechal vygenerovat nový... ale nic nepomáhá, a mám podezření, jestli není nějak zase podělaný ten updatovací formulář na webu. Protože mi nedovolí změnit ani IP adresu.

Na zjištění veřejného kliče jsem používal ten původní prográmek z Arkhalie, ted jsem si stáhnul ten z Thalie, ale kdykoliv tam zadám cestu k tomu souboru klíči, tak ho hodí runtime error.

Tak mi zkuste někdo říct, jak se věci mají, jinak se už asi na Thalii s druidkou Karienou neuvidíme...

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 10:21 27. May 2008
by Darien
Aha, tak viz téma CD keye, ale problém je, že mně ten program nefachá, hází error při zadání cesty...

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 10:48 27. May 2008
by kucik
Pokud se nebojíš, že ti ukradnu klíče, :twisted: tak mi je něčim pošli a já ti to spočítám ručně.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 10:59 27. May 2008
by Darien
se nebojím:) Klidně to večer pošlu, pokud se tu do večera neodhalí příčina, neboť co nechápu je ta chybová hláška...

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 22:13 28. May 2008
by kucik
Tohle je takovy dobry vlakno na podobnej bordel...

Igore udelej statistiky umrtnosti hracskejch postav. To muze bejt zazivny, ne? :mrgreen:

Ja chci totiz taky neco konecne vyhrat!

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 22:16 28. May 2008
by igor
kucik wrote:Tohle je takovy dobry vlakno na podobnej bordel...

Igore udelej statistiky umrtnosti hracskejch postav. To muze bejt zazivny, ne? :mrgreen:

Ja chci totiz taky neco konecne vyhrat!
Tak to by nebyl problém ne? Stačí mi přidat na Duši bytosti jeden SQL příkaz při smrti a můžem se kochat grafama :mrgreen:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 22:21 28. May 2008
by Daanri
A nedali by sa urobit nake celkove statistiky na postavu? Kolko smrt ma za sebou, kolko priser zabila, najvacsi utok, atd atd atd???

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 22:21 28. May 2008
by igor
Ještě mě napadlo, když k tomu přihodíš i název lokace, tak se můžeš kochat i nejnebezpečnějšíma místama.
A ještě mě napadlo, když mi k tomu přihodíš i DM co jsou právě ve hře, můžeme se kochat i statistikou, který DM je nejhorší :D

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 22:26 28. May 2008
by photter
neni zrovna export dat do DB jeden ze zdrojů lagů ? jestli jo, tak všecky statistiky radši oželim

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 22:27 28. May 2008
by igor
Daanri wrote:A nedali by sa urobit nake celkove statistiky na postavu? Kolko smrt ma za sebou, kolko priser zabila, najvacsi utok, atd atd atd???
Určitě jo, mohlo by se taky udělat výpis pro ostatní
Křik: Berserk "Tupá sekera" právě udělil svůj největší dmg, celkové umístění: 2. místo!
Křik: Dolmahir překonal svůj rekord v počtu useknutých rukou.
Křik: Nejrychlejší smrt po lognutí prožila Lian - neuvěřitelné 2 vteřiny
...
hm, asi bych se měl učit na zkoušku :D

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 22:28 28. May 2008
by kucik
Si nemyslim, ze kazdou vterinu umre pet postav, aby to bylo nejak znatelny.

Kazdopadne to je nepodstatny. Ja chci bejt v nejakejch statistikach konecne na prvnim miste!

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 22:36 28. May 2008
by Rejty
Mne se ty statistiky nelibi, maximalne pro DM. Prijde mi to spis pro akcni server...

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 22:38 28. May 2008
by Sorrow
Asi tak, cim vic sledovacu tim hur.Nebo chcete taky policejni stat jako na EQ?